2010 Temmuz Bebekleri Geliyor

benim doğum tarihi de sata göre 15 temmuz ama sezeryan olacağı için 5 temmuz gibi de doğabilirmiş...oşlum olacak inşallah adı da efe...şu anda 31+6 günlük ..

Benim de SATa göre 22 temmuz ama sezeryanda 12 Temmuza karar verildi şimdilik..

Bebişim kız, ismi Defne olacak Allah kısmet ederse:)

Son düzenleme:
bende inşallah temmuz annesi olacağım kızımın adı Elif Serra olacak doğum tarihi 29 temmuz ama sezeryan olacağı için 2 hafta erken gelecek ama tarihini bilmiyorum.

sevgili gebişler...
hani ben yokum bu listede diyorsunuz ya....
2010 temmuz anneleri konusunun içinde ki listeden ayrı bir liste oldu bu kızımdan fırsat bulursam o listeyi burayada geçirmeye çalışacağım şekerler...

3 kuzumuz gelmiş bilee
maşallah maşallah
benim sezeryan olcağı için net doğum tarihim 5 haziranda belli olcak huricim
ozaman yazarım sana

ya resimleri glse artıkk çok merak ediyorum

kızlar listeyi sürekli güncelliyorum ...ipekten fırsat buldukça...şu an eksik yok sadece renkler büyük küçük harfleri düzenleyeceğim..akşama kadar biter kızlar :)

Huri 37 canım benim tahmini doğum tarihini 20 temmuz yazmışsın??? ama benim %90 , 12 temmuz olacak sezeryan olacağı için..gerçi yarın doktorda randevum var tarihi kesinleştiricez yarın net tarihi yazarım..

tamam canım...
sulecik in yaptığı o uzun ve harika listeyi gördüm ikisini birleştirdim birde tarihleri sıraladım temmuzun 1 inden sonuna kadar arada kartışıkları siz görürseniz bildirin düzeltirim...
harika bir liste oldu yaaa...
yarın bakalım hayırlısı tarihi söylersin düzeltirim tatlım..

meraba, benim bebeğimin ismi Çağan Ege olacak inşallah. Tahmini doğum tarihim 26 temmuz ama sezeryan olacağı için ya 17 ya da 19 temmuz civarı olacak doğum. muhtemelen 17 temmuz ama daha tam net değil.

selam.
yeni topik hayırlı uğurlu olsun :eek:
tahmini doğum tarihimiz 30 temmuz. sonradan herhangi bir değişiklik olursa bildiririm.
kızımın adı ceren olacak zemuszemus

huri37 Benım kızımın adı son olarak Elif Azra olucak ALLAHIM nasip ederse opuyorumnanaktan

meraba, benim bebeğimin ismi Çağan Ege olacak inşallah. Tahmini doğum tarihim 26 temmuz ama sezeryan olacağı için ya 17 ya da 19 temmuz civarı olacak doğum. muhtemelen 17 temmuz ama daha tam net değil.

selam.
yeni topik hayırlı uğurlu olsun :eek:
tahmini doğum tarihimiz 30 temmuz. sonradan herhangi bir değişiklik olursa bildiririm.
kızımın adı ceren olacak zemuszemus

huri37 Benım kızımın adı son olarak Elif Azra olucak ALLAHIM nasip ederse opuyorumnanaktan

bilgileri kayıt ettim kızlar ...inşallah sağlıklı günlerde kucağınıza almak nasip olsun...

X