2010 Temmuz Bebekleri Geliyor

Sağol canım, Allah sanada sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.
benimde sat a göre beklenen tarihim 8 temmuzdu:)
hayırlısı hakkımızda:)

Amin canım, hepimizin bebişlerine İnşallah.
:nazar:

Güzel dileklerine hepimiz için Amin diyorum canım.
İyiyiz canım çok şükür, hala küvezdeler ama sıkıntı yok, sadece biraz daha gelişmeleri gerekiyor, onları bekliyorum.
bugünkü hemşire yaramaz dedi kızlarıma:)) ben uslu kızlarım diye seviyordum oysa:)
Allah hepimize sağlıkla kucağımıza almayı nasip eder İnşallah canım:nazar:

Canım sütün geliyor mu ?

ARTVİNLİ arkadaşımızda dogum yapmışş... :nazar::nazar::nazar:
bebişine kavuşmuşşş:nazar:
4. temmuz annesiini kutluyorummm opuyorumnanaktan

ARTVİNLİ arkadaşımızda dogum yapmışş... :nazar::nazar::nazar:
bebişine kavuşmuşşş:nazar:
4. temmuz annesiini kutluyorummm opuyorumnanaktan

ben de tebrik ediyorum. temmuz annelerinin bebekleri gerçekten çok aceleci. daha haziranın başındayız 4 tane annemiz doğum yaptı. insan panik oluyor.Allah artvinlinin oğluna uzun ömür versin inşallah.

4.doğumumuz da mı olmuşş maşallah
huricim benim de doğum tarihm kesinleşti 7 temmuz olcak inşallah kızımızın ismi netleşmedi ama

ARTVıNLı hayırlı olsun canımcım...allah analı babalı büyütsün doğum hikayenide bekliyoruz...

nurdannurdan tahmini doğum tarihini düzelttim canım...hayırlısı olsun...

kızlar 11 den sonra olan doğumlar ısezeryanla hep 7 sine alıyor doktorlar baksanıza 7 temmuzda ne kadar çok doğum var :)))

artvinliiii canım tebrik ederim oğluşuna uzun, sağlıklı ve hayırlı bir ömür dilerim :)) :nazar:

AYŞE ARTVıNLı hayırlı olsun bebekleriniz..allahım güzel kaderler yazar inşallah..hayırlı evlatlar olurlar büyüdüklerinde:Saruboceq:.en kısa zamanda resimlerinide koyarmısınz bizlere....

ARTVıNLı canım hayırlı olsun bebeğin. Allah analı babalı büyütsün... opuyorumnanaktan

arkadaşlar hepinize hayırlı doğumlar dilerim..ben 2008 temmuz annesiyim kızım 2 yaşını tammalaycak...hamilelik geçmiyo ama bebk doğduktan sonra zaman nasıl geçiyo insan anlamıyoo...ben şimdi 2. bebek için korunmayı bıraktım bakalım artık Allah ne zaman verirse..ilk hamileliğim 6 ay sonra olmuştu....bu ay 5..denemem ama hala kalamdım hamile...bu bebişimde nazlı çıktı zorluyo annesini..neyse sağlıkcakla gelsin de ne zaman gelirse gelsin...

arkadaşlar hepinize hayırlı doğumlar dilerim..ben 2008 temmuz annesiyim kızım 2 yaşını tammalaycak...hamilelik geçmiyo ama bebk doğduktan sonra zaman nasıl geçiyo insan anlamıyoo...ben şimdi 2. bebek için korunmayı bıraktım bakalım artık Allah ne zaman verirse..ilk hamileliğim 6 ay sonra olmuştu....bu ay 5..denemem ama hala kalamdım hamile...bu bebişimde nazlı çıktı zorluyo annesini..neyse sağlıkcakla gelsin de ne zaman gelirse gelsin...

İiyi dileklerin için teşekkurler..opuyorumnanaktan AMİNN
ALLAHIM kızınıza uzun ömür nasipp etsinn.... :Saruboceq:

her şeyde bir hayır vardır .. ALLAH ne zaman kısmet ederse gelır 2 bebegınız.. :ecrin_bebek:
Bende daha 1. yi doguramadım ama bazen eşimle 2. nin hesaplarını yapıyoruz sempatiksalakcinni
ALLAHIM herkezin gönlüne göre versin
...

ARTVİNLİ canımm tebrik ederimmm....Allah analı babalı büyütsün inş..Uzun ve sağlıklı ömürler versin rabbim inş..

ilk olarak 2008 yılının ekim ayında sizlerle tanıştım 10 haftalık bi düşük yaşadım o zmandan beri yazılı olarak olmasada sizlerleyim şimdi37 hafta 2 günlük hamileyim muhtemel doğum tarihim 6 temmuz Allah kısmet ederse oğlum umutum yakında dünyaya gelicek normal doğum planlıyoruz umarım sağlıkla sihatle gelir ve bende doğum hikayemi sizlerle paylaşma sevincini yaşarım:)

ilk olarak 2008 yılının ekim ayında sizlerle tanıştım 10 haftalık bi düşük yaşadım o zmandan beri yazılı olarak olmasada sizlerleyim şimdi37 hafta 2 günlük hamileyim muhtemel doğum tarihim 6 temmuz Allah kısmet ederse oğlum umutum yakında dünyaya gelicek normal doğum planlıyoruz umarım sağlıkla sihatle gelir ve bende doğum hikayemi sizlerle paylaşma sevincini yaşarım:)

günümüz aynı canım
ben de tam 37+2 yim
Allah hayırlı doğum nasip etsin azkaldı
doktorumuz 1 haftaya kadar doğmaz dedi biz bakalım kısmet

evet forumda özellikle yazılarını takip ediyorum katrem aynı günüz ya acaba bi gelişme varmı diye:). biz yarın sabah gideceğiz randevuya bakalım ne diyecek doktor sayılı gün çabuk geçer diyorlar ama hamilelikte öyle olmuyo malesef temmuz anneleri ilk bebekler erken geldi sonra durduk kaldık bakalım bebklerimiz günlerine göre nasıl doğacaklar:)

X