2010 Temmuz Bebekleri Geliyor

Allah sağlıklı ve uzun bir ömür versin Ozan bebeğe..
okuyunca dayanamadım çok ağladım annemde korktu bişey oldu sandı. hihoyyyt
çok güzel bir duygu bu ya..Allah hepimize bebişlerimizi sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin..
benim muhtemel doğum tarihim 9 temmuz..büyük bir ihtimalle normal bi aksiilik olmazsa tabi.
cinsiyet erkek..isim Baran..

benim oglumda 13 temmuz gözüküyo ama sezeryan olacagı için biraz daha erken olucak sanırım .henüz ismi yok
ilk bebegimiz hayıtlı olsun güle güle büyüt..

benimde oglumun beklenen dogum tarihi 30 Haziran, bir aksilik olmazsa normal dogum dusunuluyor, adi Eren Cem

Ozan bebeg Allahim uzun ve saglikli bir omur versin,anali babali buyumek nasib olsun dilerim.
Benim tahmini dogum tarihim 22 Temmuz,kiz bebek bekliyorum,ismi henuz belli degil.

Ağlayarak dünyaya, Merhaba dedin
Bahtın açık olsun, Hayat sana hep gülsün
Mutlu yaşa bebek
Sevgiyi tat hep sev sevil
Keder uzak dursun senden
Hep gül, gül bebek

:nazar:| Annenin Nicki | Doğum Haftası | Doğum Tarihi | Beklenen Doğum Tarihi | Bebeğin Boyu-Kilosu | Cinsiyeti | ısmi | Doğum Şekli | Durumu
1| OYA| 32 | 9 Mayıs | 05 Temmuz | --- | Erkek | Ozan | Normal | Küvezde:nazar:|

huricim tablo bu istersen gerekli değişiklikleri yapıp kullanabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
merhabalar
ben iş yerinden sizi ve paylaştıklarınızı takip ettim genellikle a.s ozan bebeğe hoşgeldin :asigim: ve oya :nazar: geçmiş olsun....benim tahmini doğum tarihi 15 temmuz. erkek bebek bekliyorum. şimdilik normal gidiyor herşey. herkese mutlu doğumlar

Sulecik şimdi çok güzel oldu..Sağol canım benim...

canım düzelttim bende tabloyu...Başlıkta düzeltildi...
her yere yetişemediğim için normalde tablo çok karışık olduğu için basit yapmıştım..
ama senin gözün kirlenmesin diye o iğrenç tabloyu düzelttim..isteyen tabloyu devralabbilir.sulecik e mesak attım ben ilgilenicem derse topik size ait oluyor tatlım..
senin tarihin ne zaman senide ekleyelim...

Son düzenleme:
ay valla çok heycanlandım benim bebekde normalde 9 temmuz ama dr 1 temmuzda alırız dedi bebişimde kız

ben de varım benim de SAT a göre tahmini 6 temmuzdu ama doktorumuz 26 haziran olabilir dedi
ısmimizde MUHAMMED EMıR inşallah

sat 17 ekim.ikiz oldukları için doğum tarihi kesin belli değil.

Kızımın adı Almina Selin,

oğlumun adı Serkan Çınar olucak Allah izin verirse...

benim oğluşumda sat a göre 17 temmuz gibi doğacak ama sezeryan olacağı için daha önce olur sanırım. oğlumun adı Bulut Kağan olacak hayırlısıyla.

canım düzelttim bende tabloyu...Başlıkta düzeltildi...
her yere yetişemediğim için normalde tablo çok karışık olduğu için basit yapmıştım..
ama senin gözün kirlenmesin diye o iğrenç tabloyu düzelttim..isteyen tabloyu devralabbilir.sulecik e mesak attım ben ilgilenicem derse topik size ait oluyor tatlım..
senin tarihin ne zaman senide ekleyelim...

Senin yaptığını iğrenç falan demedim, sadece benim içinde olsun demedim, sadece daha düzgün ve karışık gözükmesin diye herkesin yaptığı gibi bir tablonun olmasının daha iyi olacağını düşündüm. Yani şimdi daha iyi olmadımı. Ayrıca bizle ilgilenip zaman harcadığın için tşkr ederim huricim....olumunekankayizsmile

Benim tahmini Doğum tarihim 20 Temmuz sezaryan olacak bebişim erkek ismide eymen olacak inşallah...:Saruboceq:

X