2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ya kızlar benim kafam çok bozuluyo ben burda esmeri görmek istiyorum o bizim topiğin tadı tuzuydu bu şekilde eyvallah ben gider deyip gitmek olmadı ben kabullenemem esmeri ben bu topikte tanıdım ama çok sevdim onuda ayazıda ayaz bizim maskotumuz resmen bişiler yapmak istiyorum esmerin burda olması için imzamı toplasam acaba birebir çok baskı yaptım esmere gelmesi konusunda ama ikna edemedim bu konuda bana yardım edin fikir beklirem herkez olsun topikte giden olmasın esmer buraya yumruk havaya

canım neden varki acaba ateşin bence hemen bi duş hemen eşin gelsin doktoragit bi iğne vurunursun kendine gelirsin yanına birisi gelsin kıyamam ben sana gel ben bakarım sana kuşum:)))
saol cadıcım şimdi kendime geldim daha iyiyim..kocem yok sinopa gitti kimsem yok ühhüüüüü

:lepi: katılıyorum

cadıcım bende katılıyorum sana onlarsız bu topiğin neşesi gitti birlik olup bulalım bir çözüm.

beyazbuketgeçmiş olsun cnm,hepsi üst üste gelmiş ,kıyamam yavrucağa,
umarım kısa sürede toparlar,iyileşir..
juli geçmiş olsun cnm,nasıl oldun iyileştin mi?
neyden kaynaklandı acaba ateş,boğazın falan mı şiş,
cnm kayınvaliden bir yakının falan yok mu,
cadıkatılıyorum sana,esmer,hoya,mervetalha,ayseda.. DÖNÜN YUVANIZA KIZLAARR..

ECRİN merhaba
sütaşın baby mix buğleme hep allerji yaptım ben şimdiye kadr 3defa denedim hepsinde vucüdu kızardı daha hiç vermedim
katılyorum sana hacı geri gelsin esmer

herkese günaydın bu arada
2 gecedr ensemin ağsısı ve baş dönmesiyle uyanıyorum böyle giderse dr gitcem
başım çok dönüyor

günaydınlar kızlar....

cadı, beyazbuket, mehlikasu, juliet geçmiş olsun arkadaşlar....

beril düzeldimi mehlikacım?
çağan nasıl oldu cadoloz aynı bizim oğlan öyleydi dr.saat başı serum fizyolojik dedi ama ben günde 1 kere sıkabiliyorum öyle edepsizki burnuna dokunmadan başlıyor feryat figan...

esmer esmer esmer yuvaya dön diğer arkadaşlarda lütfen gelsinler artık burada güzel şeyler paylaşıyoruz burukluk kırıklık olmasın kendinizi bizlerden mahrum edip bizi cezalandırıyosunuz e bizim ne suçumuz var yahuuuuu!!!

sinemis sanada geçmiş olsun bencede git doktora kendini ihmal etmee

Son düzenleme:
sinemisgeçmiş olsun cnm,
çok mu yoruluyorsun son günlerde,uykusuz falan kalıyorsan ondan olabilir,
bence dr görün cnm..

bencede esmeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrr dön aramıza....
hoya, mervetalha, ayseda sizleride istiyoruz........

bende deneyeyim bakalım şu babymixi kaan sevecekmi
geçmiş olsun feyzzacım bi dra git bakalım bi ilaç verir kendine gelirsin

rapunzel geçen hafta bebişe bal+karabiberi yaptınmı canım?
fayda ettimi?

sinemisgeçmiş olsun cnm,
çok mu yoruluyorsun son günlerde,uykusuz falan kalıyorsan ondan olabilir,
bence dr görün cnm..

selam canım sen nasılsın beril düzeldimi kullandınmı antibiyotiği?

juliiii saada geçmiş olsun bacım öperim...

bu arda herkeslere günaydınlar............
olumunekankayizsmile

rapunzel beril iyi çok şükür,dün öğlen ateş düşürücü vermiştim bir daha yükselmedi ateşi,
yatıracağım zaman hafif yükseliyor gibiydi fitil verdim,iyice yükselmesini beklemedim ,ama gereksiz yere vermişim sanırım,az sonra baktığımda ateşi yoktu..kreşi aradım keyfi yerindeymiş,
öksürüğü var hala,balgamlı öksürüyor,bir de isal gibi yapıyor kakasını,sabaha karşı kaka yaptı bende uykusu bölünmesin diye altını almadım,kenardan sızıntı yapmış yatağa(
çamaşır makinam bozuldu aksi gibi,dün sabah makinayı çalıştırmıştım ,eşim öğlene kadar evdeydi o serer diye,
eve geldim sermemiş makinanın başlat düğmesi yanıp yanıp sönüyor,içinde çamaşırlar suyuyla duruyor,
çalıştırmayı denedim çalışmadı,eşimi aradım yıkanmış çamaşırlar ama bir ara elektrik kesilip geri gelmiş,
ondan bozulmuş sanırım,neyseki çamaşırlar yıkanmış ,yumuşatıcıyı almış,kendim elimde sıktım artık,
beril uyuduktan sonra çamaşır durulayıp sıkmakla uğraştım,çabuk kurusun diyede iyice sıkmaya çalıştım,bileğim ağrıdı,çamaşır makinasını icad edenden Allah razı olsun dedim ve diyorum,
çamaşır makinası olmasaydı işimiz hiç bitmezdi..
hayatımızı kolaylaştıran bir çok makina olmasına rağmen işimiz hiç bitmiyor,olmasaydı ne yapardık acep..

rapunzel geçen hafta bebişe bal+karabiberi yaptınmı canım?
fayda ettimi?

bu arda herkeslere günaydınlar............olumunekankayizsmile

günaydın sivricim yazmıştım ama sen görmedin sanırım o akşam yaptım onu ertesi gün öksürüğü daha kuru öksürük şeklindeydi ama akşamına tekrar karda kalmış gibi eko lu öksürdü belki ertesi gün yine yapmalıydım sağol canım...dün tekrar dr.a gittik 2 gün daha şurup içsin dedi akıntı azalmış dedi inşallah geçecek....

sivri beril iyi cnm,dün kreşten aldığımda ateşi yoktu,keyfi de yerindeydi,
eşim bu hafta götürmüyor bizi mesai saatleri uymuyor bu hafta,tek götürdüm berili,
bizim eve giden tek vasıta gelince atladım sağlık ocağına gitmedim yani..
şimdilik dra gerek kalmadı gibi,sanırım ateşi dişten,isal oldu şimdi de,öksürüğü de devam ediyor,
bakalım düzelmesse ggidecez dra..

çok yorulmuyor ondan değil galiba
gecede uyuyorum
aslında ama gitcem doktora

ateşi düşmüş iyi inşallah öksürükte geçer....
öyle ağır işler yapmadığımız için bileklerimiz çıt kırıldım zaten :)))))))
valla haklısın bez yıkamıyoruz çamaşır yıkamıyoruz bulaşık öyle ama dediğin gibi iş bitmiyor çalışmasak evde olsakta bitmiyor yani benim öyle en azından yapacak iş hep var :))

cok kötüyüm yaaa
atesim 38 in üstünde daha hiç bişi yemedim..basım dönüyo..yataktan kalkamıyom..
bütün gün yattım melisada hep beşiğindeydi zorla yedirip altını aldım
ay kıyamam geçmiş olsun canım başın niye dönüyo kikaydirigubbakcemile3

canım neden varki acaba ateşin bence hemen bi duş hemen eşin gelsin doktoragit bi iğne vurunursun kendine gelirsin yanına birisi gelsin kıyamam ben sana gel ben bakarım sana kuşum:)))

he sana da gezmek çıksın tabi bu aradasempatiksalakcinni

ben normal yoğurt veriyorum artık hiç mayalamıyorum

geçmiş olsun canım senin de mi kafamçokkarıştı

keşke erttesi günde uygulasaydın canm..

o belirtiler diştendir canım
inşallah düzelirde gerek kalmaz cnm

slm canım sen nslsn?

herkese günaydın..gecmiş olsun diyenlere tesekkürler....
bugün iyiyim cok şükür..neden oldu anlamadım 6. hastalık banamı bulastı acaba ahhaaa :roflol:

sinemis sanada gecmiş olsun aynı benimki kafamın arkasını sanki kırıyor gibiydi bas dönmesi mide bulantısı yani reglim gecen gün bitmese hamileyim dicem

selam kızlar..ne var ne yok..hasta bebişlere geçmiş olsun..
julii,feyza sizede geçmiş olsun..

dün bütün gün sokaklardaydık utkuyla doğumgünü araştırmalarına başladık..pendikte ne kadar pastane varsa gedik fiyat aldık..ıvır zıvır bi sürü şey baktık araştırdık..utkuda tabi arabasında durmadı kuca istedi..babaslinge koydum ama belim kolum koptu..
sabahta evi süpürim dedim korkak oğlum izin vermedi yine babaslingte süpürdük beraber evi..çooook belim ağrıyorr:bbo::bbo::bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…