2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

oferta günaydın canım
bnde baktım hepsi çok şeker bebelerin birlkte oynamasına bayıldım
anneleride çok güzeller vallahi maşallh diyorum hepisne
bir dahaki buluşmada bnde olmak istiyorum
cumartesi yapalım

bende varım sevcancım. çok sıkılarak oturuyorum hiç iş yapasımda yok
maşallah ecrin sanada nasıl verdin bacım bizede söyle yoksa bu göbek alıp başını gidecek mekik filanda fayda etmiyo hiç..

Son düzenleme:
bende varım sevcancım. çok sıkılarak oturuyorum hiç iş yapasımda yok
maşallah ecrin sanada nasıl verdin bacım bizede söyle yoksa bu göbek alıp başını gidecek mekik filanda fayda etmiyo hiç..

aynen canım ya heryer inceliyorda o göbek öyyylee duruyor bendede mekik çekmeyide hiç sevmiyorum

fatma valla aç geziyorum dermişim:)çok sıkı rejim yapıyorum ben canım...

ben çıkıyorum birazdan herkese iyi haftasonları havada bugün güzel gideyimde Kuzeyi biraz dışarı çıkarayım hava alsın çocuk.

sevcan banamı dedin vermem gereken çok kilo var..
oferta hava çok guzel foruma gel buluşalım:)

slm kızlar..ecrın bravo cnm..darısı bana ınsallah..bende 800 gr verdm bu hafta..

ecrin şimdi gördüm ben çıkınca yazmışsın valla gelirdim ya keşke görseydim yazdığını

selam kızlar geçmişe bakamadım.valla ac kalarak ve koşturmaktan kilo veriliyor tabi bol su içilecek.
ben 61 ile hamile kaldım 70 ile doğuma girdim şimdi 56 kiloyum ve hamileyim.yine 9 kilo alırsam hemen veririm heralde boy da 1.70 .tabi emzir,iyorum hala onunda faydası var.
doğumdan sonra süt olsun şekerli hazır meyve suyu içmedim kendim şekersiz yapıp içtim.bol salata yedim su içtim kilo gitti.

hemşirem cok gecmiş olsun

teşekkür ederim canım, antibiyotikli krem sürüyorum, bugün daha iyi ama bi yere çarpsam yanlışlıkla falan ağrıyor.

bu gün hava çok güzeldi zeynebi parka götürdümi salıncağa bindirdim, indirince nasıl ağladı. zinciri bi tutuşu var görmelisiniz :))))))) büyümüş de salıncaktan inince ağlarmış :))) :roflol:

ya kızlar bana bir el uzatın da şu facebook alemine gireyim...
ben de merak ediyorum amaaaaaaa... :dance::dance:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…