2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

herkese selam millet...derin temizlikteyim hala anam gitmedem halledeyim dedim 3 halı yıkadım bugün
kızlar bu arada annem galiba ameliyat olacak dizinde ağrıyla şişlikle gitti dr dr.mr falan istedi şimdi hast.aradı sen nasıl durdun ayakta demiş menisküs teşhisi koymuş bilgisi olan var mı
cok gecmiş olsun canım.
çağanım 9. ayına girdi bugün sanırım benim bebem askere gidene kaa uyumıcak olsun sağlıklı olsunda uyumasın askere gidene kaa emziririm ben onu zuhahhahah
zuhahahahahahah :roflol: :roflol:
zambakcım ölemi olcak acaba 10 gün hala olmadım elim test yapmaya varmıyo yapmıcam varsada doğarken öğreneyim :roflol:
dün çok sallandınız mı arkadişler
biz sallandık bayağı 1 saat arabada oturduk

bizde kimse sallanmadı bitek ben sallandım evdekiler sana gelmişler dediler sonra 2 saat sonra öğrendik ki deprem olmus...annem senin basın dönüyo diyo sempatiksalakcinni bide adetim 10 gün gecikince 2. torun gelceğini umuyo galiba :roflol:

çevredekiler ne diycek ben sana söyleyim. ne kadar erkencisin, ne kadar cesaretlisin, kaza olmuşmuş, İnsan bu kadar cahil olurmu. kaçıncı devirde yaşıyoz korunmasınımı bilmiyosunuz. vs ben artık bu ve benzeri şeylere kulak tıkadım. hele şu cahillik olayı yokmu en çok ona sinir oluyorum zaten. nerden biliyon be kardeşim yanımızdamıydın hayret bişey. Ama boşver hepsini elin ağzı torba değilki büzesin. boşver bırak kınasınlar. İnsanın kınadığı şey başına gelmeden ölmezmiş.

zambakcım ölemi olcak acaba 10 gün hala olmadım elim test yapmaya varmıyo yapmıcam varsada doğarken öğreneyim :roflol:

doğarken biraz erken olmazmı kıs. bu arada benim 18 gün geçtiği halde ben kondurmamıştım kendime. o yüzden dikkat edin kendinize

selam arkadaslar
insallah bebisler ve guzel annisleri iyisinizdir

semihacim oglusun kabizlik sorunu varmis
ben prune juice kullaniyorum
birebir etkili
kurutulmus erigin suyu
orada satiliyormu meyve suyu olarak bilmiyorum
bulursan birde bunu dene canim

slm kızlar nasılsınız öykü daha yeni uyudu bi bakim dedim bu ara çok huysuzuz üsttende bi dişimiz geliyo pek bakamıyorum bu ara herkes iyidir inşallah

iyi geceler hatunlar. ben artık gece takılabiliyorum buraya...

canım görmeden bişey demek istemiyorum ama madem ki tavsiye soruyorsun, pişik geçsede kızarıklık ve kaşıntı devam ediyorsa travazol ya da trosid gibi bi krem de eklemen gerekebilir pişik kreminin yanına. sağlık ocağında yazarlar.

kızlar 1.5 yıl sonra ilk defa geçen ay 30 ağustosta adet oldum bu ay gelmedi kafayı yiyecğim test yapıcam dua edin hamile olmayayım((

hamile olmadığını öğrendim ilerleyen yazlılarda hadi geçmiş olsun. ben de 1 ay oldum sonraki ay olmadım, şimdi düzene girdi sanırsam. normal galiba bu ilk zamanki düzensizlikler.

uyku tulumu tavsiyelerine teşekkür ederim, notlarımı aldım bakıcam oralara olumunekankayizsmile

bu arada iş teklifi aldım ve çok kararsızım. bilmiyorumkismile mehlikadan başka bebişini kreşe bırakan var mı bizim topikte acaba?

9 aylık olmuşuz hihoyyythihoyyythihoyyyt
ah zaman ne çabuk geçiyosun ya. bi dur ya bi dur ya...

günaydın arkadaşlar..
hemşirem hoya var canım çocuğunu kreşe bırakan..

günaydın kızlar

bizim 7. dişimiz çıktı...

pöf ya ben istemiyorum dişleri

her diş çıkımında oğluşum halsiz düşüyo dün gece bi huysuzlanmıştı

oğlum diş çıkarıyomuş

üstte 4 altta 3 diş oldu

günaydın kızlar
sivri hayırlı olsun dişleriniz..ben bügünde adet olmadım belirtide yok test yapmaya korkuyorum

kızlar monosodyum glutamat içeren besinleri tüketmeyin diyorlar nelere sebep oldugunu netten okuyun en çokta hazır çorbalarda ve hazır köfte harçlarında cipste varmış.

hayırlı olsun dişiniz cnm,
maşaallah siz 7 lemişsiniz biz 1 tane çıkarabildik daha,
eninde sonunda çıkaracaklar cnm,bilmiyorum büyüdükçe daha mı kolay çıkarırlar ama biran önce çıkarsınlar da kurtulsunlar,

fatmazehra sen kaç aydır adet oluyorsun,önceki aylar düzenli oluyor muydu?
yoksa bir bebiş daha mı geliyor

günaydın kızlar.....
valla bugün pek tadım yok ya...bilmiyorumkismile boğazım ağrıyor , başım ağrıyor...
ece de hala emeklemiyor yaa:1no2: herhalde artık kalkıp direk yürüyecek...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…