2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

mehlika burada soğuk yaa ben üşüyom kombiyi yaksammı acaba bebemde üşürmiki siz yakmaya başladınızmı kızlar

feyza depremmi oldu hacı tvdende haberim yok savaş mavaş çıkarsa baa haber edin sığınağa gidem tv yüzü görmez oldum ben:))))

yok bacım çağanın uykusuz düzelemdi gece 10 sefer kalkıyo ama sabhaları eme uyuya eme uyya 11e kadaruyuyo ama yarım saate bir mememi ağzına tıkıyom o şekil uyuyo deliksiz değil yani

benimdeilk 4 ayım düzensiz oldu son 3 aydır ayın 3ü dedimmi oluyom düzene girdim yani ayın 3ü geçerse pohu yedim demektir:KK43:(( olursun meraklanma

as naber şeker

ahh ahhh çağanıda görmedi ama neden huyu suyu değişti bebenin kıyamam ben biz 8 aydır hep böleyik yaaa hala daha düzelme yok gaz bitti diş başladı derken benim bebe askere gider kanımca:gitme:

cadı sen alıştım ayın 3 ünü geçerse 3.de aradan çıkartırsın muhaaaaaaaaaaaaa

kızlar zehra artık ona hazırladıklarımdan yemıyo bız ne yersek ondan yıyor sız neler veriyorsunu öglen ve akşam saatlerinde.

kızlar alıntı yapamıorum telden yazıorum kusura bakmayın..
Esra cnm bende agladm haa
Yiter ya..
Sütte azalıo tabikı..
Cadı ahh bacım 8ay ne demek ya amma cekmıssın cnmm ins duzelir dis kac tane oldu bızım 8.gelio ıns
Smh kayısı falanda mı fayda etmio kabızlıgına
Demir eksıklıgı algılamayı guclestırıyor

he ya nede olsa uyumuyon cadı 3.de cıkar aradan bıde kız olurmus ohh ne guzel:)hahaaha

DELF DELF
nerdesin bacım yaaa çağanı vermiyom seninkini bana yolla tamam kaçma benden köşe bucak gel bak benim evi poh götürii benim mıçım kalkmiii adet oldum dün çok fenayım biri baa yardıma gelsin şu evi toplıyak

esmerrrrrr gelsene kızz uyuz karı delitrmesene beni

eymen sabah kahvaltı
Öglen corba
İkindı yogurt
Aksam ustu meyve
Gece yatmadanda bı kase gece maması
Arada bız ne yesek tırtıklıyo:)
Ve sınırsız ana sutu..

he ya nede olsa uyumuyon cadı 3.de cıkar aradan bıde kız olurmus ohh ne guzel:)hahaaha

duamı edin sövünmü anlamadım bacım zaten kocam diii karı kocamıyız kardeşmiyiz anlamadım gitti diii sarılıp yattiik diiizuhhahahahaha napam 6 seneden sora 1 gecelik kaçamakta çağan olduu bağlatmada bağlatmadı en iyi korunma yöntemi uzak durmak zuhahahahhaa büyük oğlum ilk zamanlar 3. kardeşide yap derdi şimdi yetti çağan anne yapmayın diyoo:) vallaha uykusduzluk çok beeter bütün gün saf gibiyim ve yapmam gereken birsürü işler hep baa bakiii ahh ahhh büyüsede gece bari uyusa atuuk

kızalr kombiyi yakan varmı dedidim daha ben kombimide temziletmedidim siz her sene temizletiyonuzmu

esra canım sen öğretmenmniydin...

benmi yanlış hatırkıyorum

mehlika burada soğuk yaa ben üşüyom kombiyi yaksammı acaba bebemde üşürmiki siz yakmaya başladınızmı kızlar

feyza depremmi oldu hacı tvdende haberim yok savaş mavaş çıkarsa baa haber edin sığınağa gidem tv yüzü görmez oldum ben:))))

:roflol::roflol: ayy çok güldüm
tamam ben habr veririm canım

feyza sizede geçmiş olsun bacım
sağol canım

duamı edin sövünmü anlamadım bacım zaten kocam diii karı kocamıyız kardeşmiyiz anlamadım gitti diii sarılıp yattiik diiizuhhahahahaha napam 6 seneden sora 1 gecelik kaçamakta çağan olduu bağlatmada bağlatmadı en iyi korunma yöntemi uzak durmak zuhahahahhaa büyük oğlum ilk zamanlar 3. kardeşide yap derdi şimdi yetti çağan anne yapmayın diyoo:) vallaha uykusduzluk çok beeter bütün gün saf gibiyim ve yapmam gereken birsürü işler hep baa bakiii ahh ahhh büyüsede gece bari uyusa atuuk

kızalr kombiyi yakan varmı dedidim daha ben kombimide temziletmedidim siz her sene temizletiyonuzmu

valla biz daha yakmaya başlamadık ama izmirde bugün baya serin yakındır herhal yakmamız her sene temizlenmesi gerekiyor mu eşimde dedi adamları çağırayım bi bakım yapsınlar diye ama bilmiyorum

esra canım sen öğretmenmniydin...

benmi yanlış hatırkıyorum
yok canım yanlış hatırlıyorsun öğretmen değilim bildiğin ev hatunuyum bakalım demir azıcık büyüsn işle ilgili planlarım var

kızlar bu arada annem galiba ameliyat olacak dizinde ağrıyla şişlikle gitti dr dr.mr falan istedi şimdi hast.aradı sen nasıl durdun ayakta demiş menisküs teşhisi koymuş bilgisi olan var mı

merhaba kızlar..
esra eşimde de var ama ameliyat olmadı her ameliyat olan düzelmiyor dedi ki kuzenim oldu aksıyor ayağı pişman oldugu için..bir kaç dr' a danışsın fizik tedavi yapabilir..

merhaba kızlar..
esra eşimde de var ama ameliyat olmadı her ameliyat olan düzelmiyor dedi ki kuzenim oldu aksıyor ayağı pişman oldugu için..bir kaç dr' a danışsın fizik tedavi yapabilir..[/QUOTE

zaten yarın eşimin arkadaşı var ort.dr ona gideceğiz bu dr baya korkutmuş sende ne diz kalmış ne bişey sen nasıl ayakta duruyorsun diye özel hast.gitti para almak için de söylemiş olabilir yarın bizim dr.da baksın inşameliyata gerek kalmaz dediğin gibi iyi olmadığı gibi daha kötü olmasıda var işin ucunda

DELF DELF
nerdesin bacım yaaa çağanı vermiyom seninkini bana yolla tamam kaçma benden köşe bucak gel bak benim evi poh götürii benim mıçım kalkmiii adet oldum dün çok fenayım biri baa yardıma gelsin şu evi toplıyak

esmerrrrrr gelsene kızz uyuz karı delitrmesene beni

burdayım canım. işlerim oldukça yoğun . arada okuyup çıkıyorum. he göndereyim hemen.

-tatlicadiarzu-

X