2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

neyse ben oturayımda kendi dertelerime yanayım anama söleyemedim daha durumu öldürcek beni yaaa

valla ben anneme ilk söylediğimde tepesine vur ekmeğini al olan kadın acayip sinirlendi. ona ben bakmam babannesi baksın dedi. hiçmi dikkat etmiyonuz dedi. daha neler neler. ben zaten durumdan şok durumdayım. annem daha çok ağlattı beni. düşün en son o kadar kötü oldumki ne biliyon dikkat etmediğimizi yanımızdamıydın dedim. (ay ne kötü yav şimdi bi daha düşününce çok utandım yine :eek: ) ama sonradan alıştı duruma şimdide kendisi ne zaman gitcen doktora diye sorup duruyor. cinsiyeti merak ediyor. merak etme belki tepki verir ama sonra senden çok sevinir.
bide çalışıyomusun evdemisin bilmiyorum. eğer çalışmıyosan fazla sorun olmaz

merhaba kızlar....
ne oluyor ben hiç bişey anlamadım....
kim kiminle kavga etti bişey anlamadım...
facede ocak annelerinide bulamıyorum artık ne olduysa....
esmer feyza juliii ecrin tutku delf mehlika...nerelerdesiniz yaa....şimdi kimse topiğe kimse gelmeyecekmi....

selam kızlar

sonunda oğluşuda hasta ettik rahatladık :KK43:(((((

offf yaaa bu havalar yüzünden hepsiii
Eylül ve Mart sabıkalı aylar
meme alamıyor burnu tıkanıyor, iyice iştahsızlandı boğazlarıda kötü yutmasında sorun var belli dr.damla verdi birde peditus ayrıca antibiyotikte verdi ama ateşlenirse verirsin hemen kullanma dedi :KK43:(((((((( ve ben işteyimmmm

slm kızlar neler olmuş ya geçmişi okudum ama bişey anlamadım neyse
hasta olan bebelere geçmiş olsun
rapunzel canım oğlunada geçmiş olsun ya bende öyle korkuyorum ki demiri hasta etmekten ince giydirsem üşüyecek diye korkuyorum azıcık kalın giydirsem hemen terliyo su gibi oluyo ne yapacağımı bilemedim

sabah dünkü yazılanları gördüm çok moralim bozuldu,mesaj yazacaktım vazgeçtim,
zaten gizli bir gruplaşma vardı farkediyordum ona rağmen herkesin mesajına hiç ayrım yapmadan cevap vermeye çalışıyordum,
durumun tekrar düzeleceği,topiğin eski haline döneceği vs umudu vardı içimde,
yazık ya çok yazık insanları düşüncelerine göre dışlayan arkadaşlara,çok cahilce,herkes birbiri gibi düşünmek zorunda değil ki,
sabah dünkü yazılan mesajları görünce umudumu kaybettim ve iyice soğudum topikten,
ben tüm sayfaları okuduğumu zannediyordum,farketmedim nerde geçti teşekkür bekleme olayı,
facedeki tartışmalarıda çok sonra gördüm,hayret kimse bana mesaj falan yollamadı..
ama bu tartışmaları çok sonra görmeme rağmen gruplaşma o kadar aleniki,faceye seyrek girmeme rağmen farkettim:KK43:((

slm kızlar neler olmuş ya geçmişi okudum ama bişey anlamadım neyse
hasta olan bebelere geçmiş olsun
rapunzel canım oğlunada geçmiş olsun ya bende öyle korkuyorum ki demiri hasta etmekten ince giydirsem üşüyecek diye korkuyorum azıcık kalın giydirsem hemen terliyo su gibi oluyo ne yapacağımı bilemedim

bende okudum bazı yazışmalar silinmiş sanıyorum pek anlaşılır değil...
sağol canım demiri kollarken kendinede dikkat et canım benden geçti çocuğa

mehlikasu neler oluyo canım uzun zamandır girmiyorum siteye hiç bişey anlamadım kim gruplaşma yapıyomuş

zaten gizli bir gruplaşma vardı farkediyordum ona rağmen herkesin mesajına hiç ayrım yapmadan cevap vermeye çalışıyordum,
yazık ya çok yazık insanları düşüncelerine göre dışlayan arkadaşlara,çok cahilce,herkes birbiri gibi düşünmek zorunda değil ki,
sabah dünkü yazılan mesajları görünce umudumu kaybettim ve iyice soğudum topikten,
ben tüm sayfaları okuduğumu zannediyordum,farketmedim nerde geçti teşekkür bekleme olayı,
facedeki tartışmalarıda çok sonra gördüm,hayret kimse bana mesaj falan yollamadı..
ama bu tartışmaları çok sonra görmeme rağmen gruplaşma o kadar aleniki,faceye seyrek girmeme rağmen farkettim:KK43:((

canım sonuna kadar doğru yazdıkların
ki aynen face çok barız belli oluyo bu

valla tutkucum. ben nurun yazdıklarında senin bu kadar öfkelenmeni gerektirecek bişey bulamadım. kusura bakma ama sen bişeye kızmışsın hıncını nurdan çıkarmışsın bence. sakin olalım. ayrıca eğer gündemi gerçekten takip ediyosan müslümanlığı yaşamaya çalışanları karalamaya çalışan medya türlerinide görebilirsin. Buhükümet öncesinde alenen yapıyorlardı. Şimdi ise üstü kapalı yapmaya çalışıyolar.
Not:tutkucum umarım benide yanlış anlamazsın nur gibi.
ayrıca burasıda böyle şeyleri tartışmanın yeri değil dediğiniz gibi. ne güzel mutlu mesut bebişlerimizden ve kendimizden bahsediyoruz yazık etmeyin arkadaşlıklarımıza. Biz hamileyken 9 ay bebişlerde oldu 9 aydır dertlerimizi sevinçlerimizi paylaşıyoruz burda kıymayın bu güzel dostluklara vede ortamı germeyin lütfen.
biz hepimiz kaderdaşız. dinimiz,ırkımız,milletimiz,düşüncemiz, ne olursa olsun bu böyle kalacak. hep benzer dertlerimiz olacak
sözü fazla uzattım ama kızmayın bana nolur çok üzüldüm burda böyle bi tartışmanın geçmesine

canım tek kelimeyle katılıyorum yazdıklarına
ama bi gruplaşma söz konusu zaten topiğe
girirmemsinin nedeni de bu kızlardaki eski
samimiyet yok ayrıca başkalarının fikirlerine
saygı söz konusu değil burda çok sivri ve acımasızca
eleştiri yapılıyo

neden insanlar bu kadar tahammülsüz neden birbirlerinin düşüncesine saygı göstermiyolar..buranın eski tadı yok facenınde tadı yok bir gruplaşmadır gidiyor..:gitme:

Gruplaşma diyorsunuz ya arkadaşlar; şahsen ben bir gruba falan dahil değilim.
Size göre ben hangi gruptayım peki? Gruptaşlarım kimler? Merak ettiğim için soruyorum bunu..
Aynı grupta olmadığım için cevap vermediğim hangi arkadaşım olmuş?

arkadaşlar olaylar farklı şeylere saptırlıyor lütfen artık
gruplaşmada kimler var yada kim kimin grubunda gerçekten yazın
bnde sinir olmaya başladım yaniii
bana kimse diyemezki şu gruptasın bu gruptasın diye
bence bu gruplaşma lafını bi kenara bırakalım bence

Son düzenleme:
gruplaşma diyen 1 kişi cevap vermeden gitti.
Sorum çok açık. Ben hangi gruptanım ve karşı gruptan cevap vermediğim bir anne gösterin..
Grup diyenler bekliyorum hala..

söyliyim esmer cim
18.09.2010 da buluşmada ki resimlere bi bakın
belli kişiler yorum yazmış onun dışandakiler
hiç bişey yazmamış bu gruplaşmanın örneği mesela

X