2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydınn zambakkız ikiz gibi olcaklar...
büyüyünce arkadaş olacaklar birbirlerine..
sen baya rahatlıcaksın..
kıskançlık olmaz aralarında fazla yaş olmadıgı için..
saglıkcakla inşallah..

günaydın arkadaşlar. zambakkız ilayda rabbim sağlıcakla kucağınıza almaya nasip etsin hiiiç üzmeyin kendinizi mutlu olun mevlam aramadan bebişlerinizi veriyor.her bebiş rızkıyla gelir.

ayseda kıskançlık olup olmayacağı konusunda hiç emin değilim. bide adaletli davranamamak korkutuyor beni. yiğitim ne kadar büyükde olsa oda henüz ana kuzusu olacak küçüklemi ilgilenicem büyüklemi ya yapamazsam diye ödüm kopuyo
onun dışında artık üzülmüyorum çok şükür. o yenidoğduğundaki melek kokusunu içime çekmek için sabırsızlanıyorum desem yeridir. başka hiç bi yerde yok o koku

herkeslere günaydıııınnnnnnnn

sinemis dişiniz hayırlı olsun...

mehlikacım hoşgeldin, merak ettim seni dişiniz hayırlı olsun bu arada...

esmer nereye katılıyosunuz siz bizede fikir verin bizde gidek....

jasmin siz primanın oyun günlerinemi katılıyodunuz...

ceyce nasılsın canım..

oferta nasılsın canım kuzey nasıl?

zambakkız hamile olman çok güzel benimde eşim istiyo sma ben almiim....

bebeğimi emzirmek istiyorum 2 yaşına kadar

ilayda ben anlamadım sendemi hamilesin?

semihacım sizede çok geçmiş olsun.....

gelelim bizeeee....

hatırlıyosanız oğlum öksürdüğü için acile gittiğimizi ve doktorun zatürre başlangıcı dediğini söylemiştim aynı zamanda benim inanmadığımıda, çünkü sadece öksürük vardı kaanda başka bişey yoktu...

neyse cuma günü kendi doktorumuza gittik

doktor amcamız dinledi dinledi hiçbişey yok nasıl derler böyle bişey eminmisin dedi bana?

hemen antibiyotiği kes dedi ve üst solunum yolları için peditus verdi...

bide burnuna sinomarin verdi...

çok şükür içimiz rahat etti...

oğluşumda boşuna antibiyotik yememiş oldu

sivricim teşkkür ederim
sanada çok geçmiş olsun dr nasıl güveneceğimiz şaşrdık hazşranda hastalındığında 3 dr götrmüştüm işte bu yüzden biri başka diyor diğeri başka bnde şaşrmıştım .inş en kısa zamnda atlatr
ayseda kıskançlık olup olmayacağı konusunda hiç emin değilim. bide adaletli davranamamak korkutuyor beni. yiğitim ne kadar büyükde olsa oda henüz ana kuzusu olacak küçüklemi ilgilenicem büyüklemi ya yapamazsam diye ödüm kopuyo
onun dışında artık üzülmüyorum çok şükür. o yenidoğduğundaki melek kokusunu içime çekmek için sabırsızlanıyorum desem yeridir. başka hiç bi yerde yok o koku

zambakcım hakkınızdan hayırlısı daha çok küçük oda bai olcak ama elinden geldiği kadr dengeli davran tekrar işe döncekmin peki doğum izini sonrasında ne yapcaksın ?

geçmiş olsun sivri..
sinemis iyiym şükür okullar açıldı..koşturmaca..
zambak..olsun ikisede elinde çıkar büyüge biraz haksızlık olacak ama kısmet..planlı olmamış bebeşin..

sivri çok geçmiş olsun
zambak inş. ikisine de bakarsın merak etme sen Allah yardımcın olacaktır

sivricim teşkkür ederim
sanada çok geçmiş olsun dr nasıl güveneceğimiz şaşrdık hazşranda hastalındığında 3 dr götrmüştüm işte bu yüzden biri başka diyor diğeri başka bnde şaşrmıştım .inş en kısa zamnda atlatr

sorma canım ya iyiki götürmüşüm yoksa boşuna antibiyotik yicekti oğlum...

zambakcım hakkınızdan hayırlısı daha çok küçük oda bai olcak ama elinden geldiği kadr dengeli davran tekrar işe döncekmin peki doğum izini sonrasında ne yapcaksın ?

sivri çok geçmiş olsun

teşekkür ederim kızlar..

sizler nasılsınız?

eyüyük sivri
dün türkan dizisini izleyeyim dedim gece
keşke uyusaydım dedim hiç beğenmedim çok yavaş ilerliyor dizi sıktı beni

günaydın kızlar
günaydın hoya nasılsın
nur nasıl sen çalışıyordun dimi öğretmnmiydin?

geçmiş olsun sivri..
sinemis iyiym şükür okullar açıldı..koşturmaca..
zambak..olsun ikisede elinde çıkar büyüge biraz haksızlık olacak ama kısmet..planlı olmamış bebeşin..
ben 2.çocuk olduğunda nasıl kalkarım altından bilmyorum dün hiç dinlenmedim bile çok yoruldum allah yardım etsin size.hele birde okuldu dersti vs eklenyor üff

iyiyim sinemis nur da çok iyi kreşte çok seviliyor ve çok nazar değiyor hep bi yerleri yaralı kızımın

iyiyim sinemis nur da çok iyi kreşte çok seviliyor ve çok nazar değiyor hep bi yerleri yaralı kızımın

maşallh ona kreşe alıştımı peki ?
bnde 2 yaşında başlamayı düşünüyorum bakalım nasıl olacak
bol bol dua oku nazara inanıyorum ben

evet alıştı çok seviyor evde ben bakacağım deyip çalışmasaydım çok sıkılacaktı kızım oynayacak kimse deyok
kreş çok iyi oldu çok seviyor ben de her istediğimde yanındayım

sivricim çok sevindim oğluşun düzelmiş canım.

dünüş yoksa buğleme kardeşmi geliyor kız?

hoya nerelerdesin sen canım görüşemiyoruz?neler yapıyosun?kızın nasıl ?

gunaydın kızlar
Nasılsınz ne var ne yok
Kuzular nasıl
Uzun bı aradan sonra yazabıldm sukur

günaydın delfcim ege nasıl
canım sana da günaydın. iyiyiz bizde Ege nin hysuzluğu hat safhada. bugun işe gelmek için saatleri saydım. üstten dişimiz patladı patlayacak ondan herhalde sıkıntısı.
herkeslere günaydıııınnnnnnnn

sinemis dişiniz hayırlı olsun...

mehlikacım hoşgeldin, merak ettim seni dişiniz hayırlı olsun bu arada...

esmer nereye katılıyosunuz siz bizede fikir verin bizde gidek....

jasmin siz primanın oyun günlerinemi katılıyodunuz...

ceyce nasılsın canım..

oferta nasılsın canım kuzey nasıl?

zambakkız hamile olman çok güzel benimde eşim istiyo sma ben almiim....

bebeğimi emzirmek istiyorum 2 yaşına kadar

ilayda ben anlamadım sendemi hamilesin?

semihacım sizede çok geçmiş olsun.....

gelelim bizeeee....

hatırlıyosanız oğlum öksürdüğü için acile gittiğimizi ve doktorun zatürre başlangıcı dediğini söylemiştim aynı zamanda benim inanmadığımıda, çünkü sadece öksürük vardı kaanda başka bişey yoktu...

neyse cuma günü kendi doktorumuza gittik

doktor amcamız dinledi dinledi hiçbişey yok nasıl derler böyle bişey eminmisin dedi bana?

hemen antibiyotiği kes dedi ve üst solunum yolları için peditus verdi...

bide burnuna sinomarin verdi...

çok şükür içimiz rahat etti...

oğluşumda boşuna antibiyotik yememiş oldu

iyi bak zaten o işte bir gariplik vardı iyi ki kendi druna götürdün. tekrar geçmiş olsun

şu an çalışıyorum zaten canım 7 aylıkken başladım

sivri çok geçmiş olsun

İnşallah ya tek tememnnim o Rabbim adaletli ve hakkıyla büyütmeyi nasip etsin.

bi arkadaşta büyüğe haksızlık olacak yazmış alıntılamayı unutmuşum. ah arkadaşım ilk duyduğumda oğluşum için azmı ağladım. ah ah en iyi ben bilirim kardeşimle aramızda 1yıl 5 ay var. ben büyüküm çok kıskanmışım. bide zati ikimizde kucak çocuğuyuz zor olmuş yani.
ama napalım. teslim olduk
vardır Rabbimin bir bildiği

evet alıştı çok seviyor evde ben bakacağım deyip çalışmasaydım çok sıkılacaktı kızım oynayacak kimse deyok
kreş çok iyi oldu çok seviyor ben de her istediğimde yanındayım
sürekli istediği an yanında olman iyi bence o yönden şanslısın

sivricim çok sevindim oğluşun düzelmiş canım.

dünüş yoksa buğleme kardeşmi geliyor kız?

hoya nerelerdesin sen canım görüşemiyoruz?neler yapıyosun?kızın nasıl ?
bugün test alıyım diyorum vallah normal mi bu durum bilmıyorum

gunaydın kızlar
Nasılsınz ne var ne yok
Kuzular nasıl
Uzun bı aradan sonra yazabıldm sukur

hoşgeldin canım nasılsın

canım sana da günaydın. iyiyiz bizde Ege nin hysuzluğu hat safhada. bugun işe gelmek için saatleri saydım. üstten dişimiz patladı patlayacak ondan herhalde sıkıntısı.

iyi bak zaten o işte bir gariplik vardı iyi ki kendi druna götürdün. tekrar geçmiş olsun
evet bnde yaşamay başladım diş çok zor oluyormuş iyi anladım .bir an önce kurtulsalar azı dişler daha kötü oluyormuş
şu an çalışıyorum zaten canım 7 aylıkken başladım

İnşallah ya tek tememnnim o Rabbim adaletli ve hakkıyla büyütmeyi nasip etsin.

bi arkadaşta büyüğe haksızlık olacak yazmış alıntılamayı unutmuşum. ah arkadaşım ilk duyduğumda oğluşum için azmı ağladım. ah ah en iyi ben bilirim kardeşimle aramızda 1yıl 5 ay var. ben büyüküm çok kıskanmışım. bide zati ikimizde kucak çocuğuyuz zor olmuş yani.
ama napalım. teslim olduk
vardır Rabbimin bir bildiği
sen sıkma canını ne yapcaksın aldırsan dahada büyük vicdan azabı çekerdin
yok 2. çocuktan sonra çalışacakmısn diyorum ben

sivrim hadi çok şkür
gözünüz aydın
sağolasın

sinemis sizinde dişiniz hayırlı olsun
ege nin annesi sıkıntısız çıksın şu dişler yaa

bizimde dr bitkisel bi öksürük şurubu verdi tam iyileşmedik ama çok şkür daha iyiyiz tabi bana geçirdi hastalığını

zambak kız senin cinsiyet belli oldumuz canı m
tam kesin olmamakla beraber 3aylıkken erkek gibi görünüyo dedi dr. bakalım hayırlısı

[
sen sıkma canını ne yapcaksın aldırsan dahada büyük vicdan azabı çekerdin
yok 2. çocuktan sonra çalışacakmısn diyorum ben

memur olduğum için mecburen devam etmek zorundayım. Allah sağlık versin İnşallah. Ayrıca ev kredisi ödediğimiz için ücretsiz izin alamamakta beni çok üzüyor çok zor olacak
bakalım hayırlısı

X