2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam arkadaslar bayramdan donduk esyalari yerlestir evi toparla vakit olmadi buraya bakmaya facee bakiyorum arada umarim hereksler iyidir biz de iyiyiz burak bayramda cok keyifliydi kuzenimin de dugunu vardi orda papyonlu ceketli minik damat oldu sonra kayinvalidemlerin bahcesinde cimenelrde yuvarlandi bahceelrde agaclardan yapraklar kopardi keyfi gayet yerindeydi surekli bir o kucakta bir bu kucakta sidmi donduk evde durduramiyorum oglusu gezmek istiyor birazdan kardesime goturecegim ben de opuyorum tum bebisleri cok

erkek anneleri ya sizinde oğlunuz altını açtığınızda direkt bamyasına saldırıomu benimkisi direkt elliyor çekeliyor çook hoşuna gidiyor hayatta altını bağlatmıyor kaçmaya çalışıyor dötünü dönüp emekleyerek gitmeye çalışıyor altını bağlayamıyorum sizde varmı böyle bir durum?

bnde artık ütülemiyorum sıkıldım hele yazın günde 3-4 badi değişyordu
elbiselerini ütülüyorum zaten
çıtçıtlı badileri ütülemiyorum

mehlika ben müzik dinletmiyorum hiç denemedim:)tv de açmıyorum zavaallı kızım benim:)

ecrin neden tv açmıyorsun ?
bizm hiç kapanmıyor hatta buğlem trtçocuka bayılıyr gece bahçesi apsi teyzeyi görünce sevinçten çığlıklar atıyor .yumurcak tv felan izlemyor

sinemis izlemesini istemiyorum sanırım ondan..birde ani ışıklar beynine zarar verebilirmiş epilepsi hastalığına neden olabiliyormuş açmıyorum.bazen çok huysuz olursa reklam açıyorum..

hadi bee ben kocişi aradım 20 yle değiştirdim büyük gelirse hayatta değiştirmez.

ayaz 19 giyiyor ama büyük. ben 2 aydır 19 numarayı giydiriyorum büyük büyük.
sende giydir bence bişey olmaz.

hee çekip yemeye çalışıyor büyük ihtimalle :roflol:
çekeleyip bir de doğrulup bakıyor neyi çekiştiriyorum ben diye :roflol:

emekleyip kaçma işini hiç sorma. her alt bağlama, üst değiştirme kabus gibi

merhaba kızlar....
esmer çok çok çok sevindim hastaneden çıkmanıza.....
mehlika ece bayadır yapıyor cnm müzikte oturduğu yerden hopluyor eller yerde popoyu havaya kaldırıp zıplıyor...
ecrin valla ben küçücükken bile açıyorum TVyi napim evde sıkılıyorum...eceye yumurcak tv trt çocuk açıyorum calliou ya baylıyor artur izliyor..
.

ceyce bende 19 numara giydiryorum ama büyük oluyor...

ceyce onu ayriste bir haftadır yapıyor acaba diyorum keşfetme mi?

Aaaa kız bebişlerdemi yapıo demekki keşfetmeye başladılar.

bende giydireceğim mecburen büyük büyük hayatta değiştirmez kociş birdaha. oooooohhh iyi ya sevindim biz tek değiliz yani. aynen altını almak ve üstünü değiştirmek istemiyorum bazen delirtiyor beni çünkü birde yürümeye başlasalar öyle kaçacaklar kessin.:dance:

aynı bizim durumumuz kapıyo kopartıcak elinde kalcak görcek gününü:))

juli ben iç badilerini degil ama dış giysilerini hep ütülüyorum sanırımda hep ütülencek:)

kızım sende dışını ütülüyosun içinide ütülesene yaww valla biz ütülüyoruz ama araa kaçtığıda oluyo tabi:))

ecrin bilgisayarda müzik aç,ben genellikle öyle ypıyom zati,
bizim bilg. tv' ye bağlı bilg. açınca tv açamıyorum,akşamları biraz faceye bakıyorum eşimin evde olmadığı zamanlar,
o zaman beril sıkılmasın evde ses olsun diye müzik açıyorum berilde döy oynatıyor hoşuna gidiyor müzik..

bizim en sevdiğimiz reklam 118 18 yada 80 2sinede bayılıo
reklamlar çıktımı elinde ne varsa bi kenara atıp tv ye dönüyo
bende baby tv ve trtr çocuğu açıyorum arada bakınıyo
bide geçenlerde d&r dan çocuk şarkıları die bi cd aldım bizim bildiğimiz eskiden beri olan çocuk şarkıları çok seviyo deli gibi kafa sallıo:)

beril yapmıyor daha,zaten eli sor uzanır sanırsam arada koca göbek varkaydirigubbakcemile3

kızlar hıya nereelrde bilen gören varmı çok sık giremiyorum ama hiç rastlamadım girdiğimdede

ayça ece emekleme çalışmalarına başladı mı?
beril artık hiç oturttuğum gibi durmuyor hemen yere atıyo kendini ellerini yere koyuyor emeklemek istiyor ama beceremiyor,
oturduğu yerden yakın mesafe kıçının üzerinde döne döne geziyor..

alt açma ve üst değiştirme kabusları bizde de mevcut.
kıyametleri kopartıyor. bizim apartman yağız ın çığlıkları ile şenleniyorsa bilineki annesi ya alt değiştiriyor yada üzerini giydiriyordur :)

Kızlar ben size bişey sormak isterim. Yağız küçük tuvaletini yaptığı zaman sanki büyük tuvaletini yapmış gibi koku yapıyor. Dışardan koklayınca zannedersiniz ki kaka yapmış bakıyorum yok.gaz desem o da deil bir çocuk sürekli de gaz yapıp durmaz herhalde yapar kokusu uçar gider yok bunda öyle değil.
Aceba yedikleri ile alakalı birşey yoksa erkek çocuklarının çişini ağır kokar diye duymuştum ondan mıdır? Yada endişe edecek bir şeymidir aceba?
Başına böyle bişey gelenler varmıdır aceba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…