2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ayça ece emekleme çalışmalarına başladı mı?
beril artık hiç oturttuğum gibi durmuyor hemen yere atıyo kendini ellerini yere koyuyor emeklemek istiyor ama beceremiyor,
oturduğu yerden yakın mesafe kıçının üzerinde döne döne geziyor..

aynen cnm ...oturuyor yerde ellerini yere koyuyor emekleyecek gibi yapıyorboshayallersmile atlıyor sanki ama dötünü kaldıramıyor:umursamaz:

chileck merhaba
buğlemde 118 18 yada 80 e bayılıyor ne varsa bırakıyor elinde yürteçle hemen tvye yönelyor ne buluyorlarsa o reklamda

alt açma ve üst değiştirme kabusları bizde de mevcut.
kıyametleri kopartıyor. bizim apartman yağız ın çığlıkları ile şenleniyorsa bilineki annesi ya alt değiştiriyor yada üzerini giydiriyordur :)

Kızlar ben size bişey sormak isterim. Yağız küçük tuvaletini yaptığı zaman sanki büyük tuvaletini yapmış gibi koku yapıyor. Dışardan koklayınca zannedersiniz ki kaka yapmış bakıyorum yok.gaz desem o da deil bir çocuk sürekli de gaz yapıp durmaz herhalde yapar kokusu uçar gider yok bunda öyle değil.
Aceba yedikleri ile alakalı birşey yoksa erkek çocuklarının çişini ağır kokar diye duymuştum ondan mıdır? Yada endişe edecek bir şeymidir aceba?
Başına böyle bişey gelenler varmıdır aceba?

primamı kullanıyorsun bez?

seninkisi kız kızım oynatır tabi dötünü bizimkisi ağır abi yok oynatmıyor laelaelaelaelae

yaa kızlar bebekleriniz kaç numara ayakkabı giyiyor.ben kereme babasından aldırttırdım ayakkabı 19 almış küçük gelir dedim ama bilemedim şimdi.

ben bayramda egeye aldım 19.5 çok az boşluk kaldı .üstü de azcık sıktı. 20 olsa daha iyi olacaktı galiba.

erkek anneleri ya sizinde oğlunuz altını açtığınızda direkt bamyasına saldırıomu benimkisi direkt elliyor çekeliyor çook hoşuna gidiyor hayatta altını bağlatmıyor kaçmaya çalışıyor dötünü dönüp emekleyerek gitmeye çalışıyor altını bağlayamıyorum sizde varmı böyle bir durum?
ellemiyor ama bez bağlamamın imkanı yok. bez değiştirme vakti gelsin hiç istemiyorum

kıyametleri kopartıyor. bizim apartman yağız ın çığlıkları ile şenleniyorsa bilineki annesi ya alt değiştiriyor yada üzerini giydiriyordur :)

Kızlar ben size bişey sormak isterim. Yağız küçük tuvaletini yaptığı zaman sanki büyük tuvaletini yapmış gibi koku yapıyor. Dışardan koklayınca zannedersiniz ki kaka yapmış bakıyorum yok.gaz desem o da deil bir çocuk sürekli de gaz yapıp durmaz herhalde yapar kokusu uçar gider yok bunda öyle değil.
Aceba yedikleri ile alakalı birşey yoksa erkek çocuklarının çişini ağır kokar diye duymuştum ondan mıdır? Yada endişe edecek bir şeymidir aceba?

merhabalar . yenisiniz sanırım topikte. bizimki kokmuyor

Delfcim bakalım 20 numarayla değiştirttirdim eşime nasıl olacak.

cristinam bizde koku fln yok sadece çok altını almadığım zaman yani sabahları oluşan bir koku var normalde yok.iltihap fln olabilirmi acaba?

Oğlumunda çişinde bazen koku oluyor ama ege'de idrarda kaçak çıkmıştı ilaç kullanıyoruz ondan olabilir
idrar tahlili ve kültürü yaptırdın mı hiç

Selam vereyim dedim kimsecikler kalmamış...

tüm arkadaşların geçmiş bayramı kutlu olsun...
bizde evede pinekledik :KK43:( çok nadir çıktık fazla akraba eş dost ziyaretinde bulunamadık ama yeterince yoruldum Urasla hele yemk yedirmey eçalışmak kabustu o dahada yordu beni... 9 gün evde olucam yemek olayını rayına oturturum sandım ama yanılmışım yine küçük bey in istediği gibi oldu herşey

jasmin "yok yok" çorbandan yaptım ama maalesef yediremedim onuda ve hala yoğurt yediremiyorum oysa ki doktorumuz yoğurt bizim için ALTIN kıyametinde dedi :KK43:((

bizimkide keşfetti bamyayı dokunuyo çekiştiriyo gülüyooo ve alt bezlemek mi aman o ne büyük eziyet oldu artık kıyafet giydirmekte öyle ...
babası oğluna bayram hediyesi adidastan patik aldı 19 numara bizimkide, kıyafetide ben almıştım çok tatlı bişey oldu Uras bayramda bu arada bir kaç haftadır sıralıyor bakalım ne zaman yürüyecek bizim veletler....

bu arada hasta olan bebişlere acil şifalar, Ayazcım eve gelmiş inş.evdeki özgürlük ona moral olur daha çabuk toparlar...

Delfcim bakalım 20 numarayla değiştirttirdim eşime nasıl olacak.

cristinam bizde koku fln yok sadece çok altını almadığım zaman yani sabahları oluşan bir koku var normalde yok.iltihap fln olabilirmi acaba?

olur büyük ihtimal canım güle güle giysin

primalarda o koku oluyo sanki kaka yapmış gb ama ben yinede kullanıyorum en iyi bez prima bnce

ay bende ütülemeyim o zaman....ütü yapcam die camasır yıkamıyom :KK1: :roflol:

jasminim bizde düğün yaptık..benim deli kızımda bi oynadı döktürdü resmen eller ayaklar korkar die düşünmüştüm ama anası gibim dansöz olcak herhal :KK1: kısta geldi bebeleri eve nası sokcaz bilmiyorum...

cristina (doğrumu yazsdım bilmiyorum :)) biizmde bazen cişi kokuyo yada kaka yapmıs kokuyo ama bişi yok ben gaz diyorum cünki cok sık gaz cıkartıyo hatta 2 gecedir gaz problemi basladı cıkaramayınca ağlama krzi geliyo

rapunzelim hosgeldin nerelerdeydin bakalım..urasım nasıl

bende prima kullanıyorum memnunum..öyle bir koku hissetmedim şimdiye kadar..ama gaz bıraktığı zaman zaten duyuyorum :KK66: işte o zaman acayip koku oluyor...

ya ben kızıma daha hiç tarhana pişirmedim...ben hiç sevmem ya tarhanayı sanırım bnm yüzümden o da sevmeyecek...eyvahedigeldismile

ay bende ütülemeyim o zaman....ütü yapcam die camasır yıkamıyom :KK1: :roflol:

cristina (doğrumu yazsdım bilmiyorum :)) biizmde bazen cişi kokuyo yada kaka yapmıs kokuyo ama bişi yok ben gaz diyorum cünki cok sık gaz cıkartıyo hatta 2 gecedir gaz problemi basladı cıkaramayınca ağlama krzi geliyo

teşekkür ederim JJuLiEtt içimi rahatlattın valla.
Birden panik olmuştum bende nerdeyse hemen yarın izin alıp sabahtan dr a götüreyim diye kurmaya başlamıştım kafamdan :)

Bu arada yağız 8. ayını bugün itibarı ile doldurdu. Tarhana verebilirmiyim aceba kızlar?
Sizin bebişler ne kadar oldu ki tarhana verebiliyorsunuz?

X