2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

seni çok iyi anlıyorum hastane ortamı tabiki çocuğun psikolojisini alt üst eder
bizimkiler hastalandıklarında huyları değişyor ayazın ki gayet normal
herşey geçecek inaşllh sabır
bi şeklde büyüyeck bu minnoşlar
ayazın doktorunuda tebrik ederim sizin adınıza marmara ünd. randevu alması çok hoşuma gitti gerçekten ilgili bi doktora benziyor

günaydın kızlar hepinize...
esmer, geçmiş olsun tekrar.. iyileşir inşallah en kısa zamanda ayazcık...
eğer hastanede ekstra yapılacak birşey kalmadıysa evde olmanız onun psikolojisi için de çok iyi..

esmer hadi insallahh yarin dr dan iyi haberlerle donersiniz.sevindim 3 hafta çok uzun bir sureydi hastanede bir gun bile zor geçiyuorkenn

ecrin geçmiş olsun size de.alarm falan mi taktirsan ilk degilmiş.

selam kızlar...örtmenim sagol..valla eşime kaç kere dedim yapmadı kendi bilir girsin nasılsa hep onun eşyalarını alıyor:)))

herkese günaydın a.s. a.s.

esmer eve cıkmanız cok iyi olmus daha cabuk toparlar kendini kuzucuk

esmercim çok çok geçmiş olsun inşallah toparlıcak ayaz abiiii:)) eve olmanıza çok sevinim

sağol canım[
demirin yanında bizim abilik anca lafta kalır /B]

doktorumuz çok feyzacım sağolsun. işi gücü bırakıp bizimle ilgileniyor sürekli

evet frangi evde olmak iyi geldi birazcık.

esmer hadi insallahh yarin dr dan iyi haberlerle donersiniz.sevindim 3 hafta çok uzun bir sureydi hastanede bir gun bile zor geçiyuorkenn

ecrin geçmiş olsun size de.alarm falan mi taktirsan ilk degilmiş.

sorma örtmenim, nasıl gözümde büyüyordu anlatamam

herkese günaydın a.s. a.s.

esmer eve cıkmanız cok iyi olmus daha cabuk toparlar kendini kuzucuk

bebeklerin çamasırlarını ne zamana kadar ütülicez hanımlar :uhm:

sağol canım.
ne ütüsü yavv, hala ütülüyor musun sen?
ben hiç ütülemedim valla. anca çok kırışanları düzeltmek için ütüledim. hijyen amaçlı hiç yapmadım.
zaten mıncık mıncık ayy daral gelir. ben kendi gömleğimi ütülemekten acizim :bb:

juli ben iç badilerini degil ama dış giysilerini hep ütülüyorum sanırımda hep ütülencek:)

juli bende ütülemiyorum artık kestim ütüle ütüle bitmiyo sadece dış kıyafetlerini ütülüyorum oda giydireceğim zaman. ya bende sorayım siz hala ayrı çamaşır deterjanımı kullanıyorsunuz? şu omonun fln varya çocuklar için olan deterjanını onumu alsam zor oluo iki parça için çamaşır makinasını çalıştırmak siz hangi deterjanı kullanıosunuz?

ben bizim gömlekler, el havluları, nevresimler yani açık renklilerle beraber yıkıyorum ayazın eşyalarını. sabun tozu kullanıyorum onun içinde.

juliben de artık ütülemiyorum,
hatta hiç ütülemedim diyebilirim,sadece hamileyken tüm kıyafetlerini yıkayıp ütülemiştim,
şuan dış kıyafetlerini ütülüyorum sadece kırışık güzel durmadığı için,hijyen amaçlı değil..
ceyce ben 2 hafta biriktirip öyle yıkıyorum,berilin çamaşırlarını ayrı yıkıyorum sabun tozu ve bebekler için olan yumuşatıcıdan kullanıyorum...

ben bizim gömlekler, el havluları, nevresimler yani açık renklilerle beraber yıkıyorum ayazın eşyalarını. sabun tozu kullanıyorum onun içinde.

ben sadece keremin eşyaları için sabun tozu kullanıyorum 2 parça çamaşır içinde makinayı çalıştırmak istemiyorum.bari bende böyle şeyleri ilave ediyim içine

kızlar sizin bebişlerde müzik çalınca dötünü oynatıyor mu?
beril epey bir süredir müziğe tepki veriyor,dötünü oynatıyor eliyle alkış falan yapıyor,
ben şarkı söyleyince de hemen oynamaya başlıyor,
arkadaşın kızının doğum gününde de oynamış arkadaşlar senin kız döt atıyor diyorlar..

mehlika ben müzik dinletmiyorum hiç denemedim:)tv de açmıyorum zavaallı kızım benim:)

seninkisi kız kızım oynatır tabi dötünü bizimkisi ağır abi yok oynatmıyor laelaelaelaelae

yaa kızlar bebekleriniz kaç numara ayakkabı giyiyor.ben kereme babasından aldırttırdım ayakkabı 19 almış küçük gelir dedim ama bilemedim şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…