2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sürpris ben bilmiyorum canım biizmki beşiginde mamasıyla uyuyor hep..sallama olayımız yok bizim.

bi yere gittiğinde napıyosun peki ben hep beşiğindede yatırmıyorum gündüz diğer odalarda başka yerde yerini yadırgamasın diye

sırtıa bez koymak iyi bişeyde benimkinin kafa sırılsıklam oluyo banyo yapmış gibi silmek için yaklaştığımda beni görmeye görsün başlıyor ağlamaya

maşallah.fıstıga.inşallah canım eda nuru bu yıl alıştırayım dedim ..kızım ne kadar tutarsan kar dedim tutuyo bakalım..12ye daha girmedi...yasıtlarıylada terafiye gidiyo benden iyi kızlarım:)

bu sıcaklardan terlemesi çok normal deiştir canım sen yinede..kuzucuk rahatsız olmasın...

ayseda zaten sevdiği bi kaç arkadaşı varsa böyle şeyleri yapan daha çok yapmak ister onlarla.maşallah..

ecrin yazın bende pek yapmıyorum yelek falan giydirmem alışsın diye pek sarıp sarmalamıyorum..
çok esirgiyodum kıçı hastalıktan kalkmıyordu..eltimin gelinini gördükten sonra ben ne yapıyorum dedim.
çocugu ceryanda tek atletle tutuyodu alıştırıyomuş kendinc bana biraz vicdansızca geldi .
almanlar hiç girdirmezmiş.. alışsın diye..
oda viyanada zaten kırklı çocuk ..görsen hiç esirgemiyo sıcaktan soguktan.

sudembebis hoşgeldin.yok ben emzirmiyorum..hastalık geçirdim hast.yattım ve süt bizi terk etti..

benimde sütüm olmadı doymadı çocuk malesef...
emzirenlere çok imreniyorum ama kısmet .saglık olsun

hmmm bende emzırıyorum ama nekadar emıyor malumm zaten ılk gunden berı sutum cok azz yakında benıde terk eder ama bılmem nezaman oruc tutyotum sankı azldı gıbı psıkoljıkte olabılırrr

saglıklı olsunlarda onemlı olan o emmesınler varsınn benım kız emıyoo ama yaramıyorr ıstee allahımm suu 6 kıloyu gecemedık delı olcaam agzını muhurluyorr bırseyde yemıyorr zayıfladıda ıyıcee cıldırmama rramak kaldısempatiksalakcinni-tatlicadiarzu-

ben saglık sorunları olmasaydı emzirmek çok isterdim ama kısmet 45 gun emzirebildim..
sudem artık zaten süt bu aylardan sonra gümüş degerinde agırlık ek gıdalarda olmalı drumuz öyle diyor bize..mamayı bile çok azalttık.

sudem acaba seni emmek içinmi yemiyor mesela 3 saat emzirmesen sen ek gıda versen yemiyormu yine.sana güveniyor olabilir..genelde emen çocuklar reddebiliyor ek gıdayı anneye güveniyorlar..

sudem sevdigi birşey yokmu? ayris mesela en çok muhallebiyi seviyor bunu denedim bi kase çorba bi kase muhallebi, çorbaya agzını mümkün degil açmıyor yada zorla.ama muhallebiyi verdim kendi açıyor agzını..sende denesen o şekilde.

evet zaten ek gıdaya gecelı cokk oldu gunduz pek emmıyorr sabah ve gece ıyı emıyor ama fazla degıll allhım dun sagdıkk remen 30cc ancak cıktı ıkısındennn bunla bebem doyuyormukı zaten mıgdesı kucukk genısletme calısmasındayım buay kılo aldırcamm bas koydum bu yola yemeyınce burnunu sıkyorumm mecburen agzını acıyorr bende dolduruyorum agzını agıt fıgan ama napıyımm çöp kızz

yok bacımm ıstersen hıc verme ac dolasırr bana guvenmıyorkıgonlu olursa ancak emıyor doyurmazkı beım sutt cok az yanıı çok iştahsızz çokkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…