2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

sudem olsun saglıklı olsunda doktorunuz ne diyor bu konuya iştah açıcı şurup vermedimi size?

yok yaa vermedıı ılk baslarda normaldı ama sımdı %50nin altına dusmuss doktora gıtmedık daha buhaftaa götürcem belkı verır denemedıgım yol kalmadı yok yemmıyorr

günaydın canım benim cadı durmuyor onu yürütmemi ve yanımda olmamı istiyor.
çocuklu arkadaşlarla sık görüşmek lazımki çocuklar sosyalleşsin.
gece gizemli dulu seyrettim birde gerçekten alınmış korktum yani.

o filmi ben de izleyecektim, kanal değiştirdim, iyi ki izlememişim, dün gece posi de film izleyip korktuğunu söylüyordu, belki o da bu filmi seyretmiştir...

kızlar bebişlerinize kıyafet alırken kaç numara alıyorsunuz?ben 9-12 ay olanlardan( yani sanıyorum 68 -74 cm ye denk geliyor) alıyorum diğerleri küçük geliyor ama 9-12 ler bile küçük gelmeye başladı bize.herhalde daha büyüklerini alacağız bundan böyle.zaten firmadan firmaya da değişiyor bazılarını 9-12 si diğerlerinin 12 -18 i gibi.benim kızın boyu en son 69 cm idi(1hafta önce) ama dün eşimle evde ölçtük 72 cm çıktı.1 haftada bu kadar uzamaz ya üstelik kaç kez üst üste ölçtük. bence sağlık ocağında ölçemiyorlar yanlışlık yapıyorlar.

evde ölçünce kilo da boy da daha fazla çıkıyor evet, ben bizim hatalı ölçtüğümüzü düşünüyordum ama...

evet zaten ek gıdaya gecelı cokk oldu gunduz pek emmıyorr sabah ve gece ıyı emıyor ama fazla degıll allhım dun sagdıkk remen 30cc ancak cıktı ıkısındennn bunla bebem doyuyormukı zaten mıgdesı kucukk genısletme calısmasındayım buay kılo aldırcamm bas koydum bu yola yemeyınce burnunu sıkyorumm mecburen agzını acıyorr bende dolduruyorum agzını agıt fıgan ama napıyımm çöp kızz

bence çok zorlama sudem, bir sitede okumuştum, zayıf çocukların organlarının da zayıf olduğunu, onlara zorla yemek yedirmenin organlara eziyet olacağını, bunun cinayet olduğunu, bunun yerine yemek yemeyi sevmesini beklemek gerektiğini ve panik yapmadan sakince yaklaşırsak bu durumun mutlaka düzeleceğini söylüyordu bir uzman, bir de şöyle bir şey var, ben çok zayıftım, benim büyük oğlum da bana çekmiş, yese de yemese de zayıf, genlerde var, ama kızımla küçük oğlum babaya çekmiş, yemeyi de seviyorlar, kilo da alıyorlar, biraz da genetik kader galiba, ama burnunu tıkayıp yedirme işini bir komşum da yapıyordu, gram aldıramadı kızına, iki aylık bebeye yumurta bile kırıp yediriyordu, şimdi kız yemek yemekten hem nefret ediyor hem de hala çöp gibi, bence bol bol emzir ve sizin yediğiniz çorbalardan, yemeklerden filan ver sofrada, sizinle yiyince alışır belki, kolay gelsin...

suprise melisada hep sucuk..yatak sırılsıklam oluyor..dolanmaktan terliyor...sırtına mendil koyuyorum kafaya bişi yapmıyom...

günaydın kızlar bugün bura boş ne oldu yawww
oferta ne yaptın hafta sonu işleri bitrdinmi
ceyce evine yerlştinmi güzelce

herkeslere günaydın...

bizim sıpa bütün geze mız mız mız mız mızzzzzzzzzzz sempatiksalakcinni

uykum var feciii

teyzeleri artık emeklemek bizi kesmiyor tutunmakta kesmiyor tutunup yan yan gitmeye başladık...

ben napcam ya bu oğlan yürürse şimdi peşine yetişemiyom bide yürüse

evde pire gibi dolaşır

ee o boy ve kiloyla pire gibi zaten

sizler nasılsınız kızlar bebişler iyidir uamrım

herkese günaydın a.s.

sinemiş benim foto noldu hacı......
sivrişim allah kolaylık versin bacım erken baslamıs seninki....

herkeslere günaydın...

uykum var feciii

teyzeleri artık emeklemek bizi kesmiyor tutunmakta kesmiyor tutunup yan yan gitmeye başladık...

evde pire gibi dolaşır

senin oğluş ne kadarlık oldu? boy kilo ne durumda ?

sıkılıyorum benim acil iş değişritmem lazım sinir oldum ya...

hayırdır canım ne oldu

herkeslere günaydın...

uykum var feciii

evde pire gibi dolaşır

sıcaktan galiba canım yaaa
çocuklar uykuya dalamıyor ki ne yapsınlar
maşllh valaha çabuk yürüyecek seninki nazar değmesin

X