2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

haa bu kadının oğlu 3buçuk yaşında kadın o kadar titiz ki çocuğa tuvalet eğitimi verirken çiii öğretmiş de kaka öğretirken çocuk ne yaptıysa orasını hatırlamıyorum dövmüş bağırmış çocuk korkusundan kaka yapamıyor tuvalete sadece bezine yapıyor annesi de hala ıslak pamukla siliyor poposunu
inş. öyle bi anne olmam

merhaba hoya,
allah böyle anne olmaktan korusun bizi ne diyelim kınamayalım başımıza gelir allah göstermesin.kınadımızı yaşamadan bu dünyadan göçmezmişiz.

günaydın canlarım nabersiniz ayy kocamın izine ayrılacağına çok seviniyom iki gündür sahuru o hazırlıyo ben yat aşağa çağanada bakıyoo dün yemekelride o yaptı köfte yaptı mozaikli pasta yaptı fasulye dildi ay maşallah diyin koceme nazar değcek bişiy değil

2 tasne hamiş arkadaşım var biri yarın biri salı günü doğum yapıyolar onlar vardı bende dün akşam eşlerile ayy allahım kolaylık versin doğursunlar nefes alamıyo kızlar bu sıcakta koca göbek pöhhhhh

çağan dün gece 2 ye kadar hiç uyumadı 2den 4e kadar uyudu 4ten sora saat başı uyandı:KK43:(((

yani bu ne demek benim çok uykum var gerçi sabah 9dan 12ye kadan uyudum kocem baktı emme olsun genede çok uykum var gece uykusunu tutmii

kesinlikle katılıyorum posi
iş arkadaşım 2 yıl çaLIŞMADI 2 ÇOCUĞU VAR ONLARI BEN BÜYÜTECEĞİM DİYE
GEÇEN KREŞE GETİRDİ işe geri döndü çocuklar o kadar asosyal ki sadece anneleriyle konuşuyorlar hiç söz dinlemiyorlar nasılsın diyre oğluna sorsan vururum senin aklını alırım konuşma diye bağıra bağıra ağlıyor
hatta DÜN kreşte mutfağa giderken göz ucuyla bakmışım farkında değilim bi ağladfı ki ödüm koptu
bi de devamlı kızımın oyuncaklarına basıyorlar anneleri de hiç ses çıkarmıyor bişey diyemiyor

çocukların çocuklarla büyümesi bence daha iyi sonuçta senin gözetiminde sosyal oluyorlar.annenin cahilliği bence.

günaydın canlarım nabersiniz ayy kocamın izine ayrılacağına çok seviniyom iki gündür sahuru o hazırlıyo ben yat aşağa çağanada bakıyoo dün yemekelride o yaptı köfte yaptı mozaikli pasta yaptı fasulye dildi ay maşallah diyin koceme nazar değcek bişiy değil

2 tasne hamiş arkadaşım var biri yarın biri salı günü doğum yapıyolar onlar vardı bende dün akşam eşlerile ayy allahım kolaylık versin doğursunlar nefes alamıyo kızlar bu sıcakta koca göbek pöhhhhh

çağan dün gece 2 ye kadar hiç uyumadı 2den 4e kadar uyudu 4ten sora saat başı uyandı:KK43:(((

yani bu ne demek benim çok uykum var gerçi sabah 9dan 12ye kadan uyudum kocem baktı emme olsun genede çok uykum var gece uykusunu tutmii

günaydın cadoloz,
benim kız uyudu ben gizemli dulu seyrettim sonra sahur ama kız 7 den sonra kalktı beni uyutmadı.filmide seyretmeseydim keşke korktum.anlıycam uykusuz bir gece bunada şükür.kocana 41 kere maşallah heryerde söyleme ben halı siliyo koltuk siliyo dedim nazar değdi daha silmiyo yorgunmuş kadın al diyor

nazzeynep, posi, iyi geceler, siz de benim gibi gececisiniz herhalde,
bizim tuna acayip hareketlendi, kucağımdan kendini sürekli aşağı
atıyor, sanki inse emekleyecek ya da yürüyecekmiş gibi, kolum,
sırtım kopuyor bütün gün, ben de o uyuyunca bu saatlerde biraz
oturuyorum bilgisayara , sizin cephede durumlar nasıl?

günaydın canım benim cadı durmuyor onu yürütmemi ve yanımda olmamı istiyor.
çocuklu arkadaşlarla sık görüşmek lazımki çocuklar sosyalleşsin.
gece gizemli dulu seyrettim birde gerçekten alınmış korktum yani.

merhaba hoya,
allah böyle anne olmaktan korusun bizi ne diyelim kınamayalım başımıza gelir allah göstermesin.kınadımızı yaşamadan bu dünyadan göçmezmişiz.

çocukların çocuklarla büyümesi bence daha iyi sonuçta senin gözetiminde sosyal oluyorlar.annenin cahilliği bence.

yok culi ne sen ne ben öyle bi anne olmayız çünkü o kadın çok titiz eşinin yeğeni tuvaletten çıkınca ayaklarını yıkamadı diye görümcesine küsmüş ki görümcesi 1 seneye yakıın 2 bebeğine baktı o da kurslara gitti hem de ücretsi,z bakıyordu görümcesi

şimdi de araya birilerii koyarak barışmaya çalışıyor

hatta bana bile öyle bi karışıyor ki
nura bakıcı teyzesi çorba yedirmek istedi yastığa yatırıp yedirin dedim bi hışımla olduğu yerden kalktı nuru tuttu kaldırdı yastığı almaya çalıştı öyle yedirmeyin byle yedirin falan dedi ben de böyle daha rahat yiyor deyip yastığı aldım elinden
nura biberonla su veririm o bardaktan istiyor der alır elimden bardakla verir üstünü ıslatır suı nurun boğazına falan durur ayyy ne yapacam ben yaa nası söylesem karışmamasını bi akıl
verin

eğer burada akrabalarımız ya da bi mahalle ortamı olsaydı kesinlikle kreşe vermezdim ama öyle bi şansım yok

yok culi ne sen ne ben öyle bi anne olmayız çünkü o kadın çok titiz eşinin yeğeni tuvaletten çıkınca ayaklarını yıkamadı diye görümcesine küsmüş ki görümcesi 1 seneye yakıın 2 bebeğine baktı o da kurslara gitti hem de ücretsi,z bakıyordu görümcesi

şimdi de araya birilerii koyarak barışmaya çalışıyor

hatta bana bile öyle bi karışıyor ki
nura bakıcı teyzesi çorba yedirmek istedi yastığa yatırıp yedirin dedim bi hışımla olduğu yerden kalktı nuru tuttu kaldırdı yastığı almaya çalıştı öyle yedirmeyin byle yedirin falan dedi ben de böyle daha rahat yiyor deyip yastığı aldım elinden
nura biberonla su veririm o bardaktan istiyor der alır elimden bardakla verir üstünü ıslatır suı nurun boğazına falan durur ayyy ne yapacam ben yaa nası söylesem karışmamasını bi akıl
verin

eğer burada akrabalarımız ya da bi mahalle ortamı olsaydı kesinlikle kreşe vermezdim ama öyle bi şansım yok

kadın dengesiz sanırım.bence direk söyle.bu benim çocuğum ve belli kurallarım var karışılmasından hoşlanmıyorum herkes kendi çocuğuna baksın.o sana karışma hakkını nerden buluyor ben direk söylerim iyi niyetliyim ama çocuğuma karışmaları başka bişey

hoya kadına söyle güzelce lütfen karışmayın herkes kendi çocuguna baksın dersin..:))
juli naberrrr hihoyyyt

tamaam inş. bir daha karışırsa bi köşeye çekip bakıcının da benim de işime karışmamasını söyleyeceğim

kızlar ekmek yapma makinesı almak istiyorum portakal ağacındaki haticenin makinesi delonghiymiş
siz kullanıyor musunuz markası nedir
tatilde eltim yapıp getiriyordu ve bir dilimiyle bile insan hemen doyuyor patatesli ekmek güzel oluyor hem bebeme de doğal yediririm ne gözel pastaa g,ibim

hoya bence kırmadan tatlı sert söyle canım karışmasın öyle .. annesi olarak çocuğumun huyunu tüyünü ben bilirim de.her çocuk faklı de..sonuçta nur senin kızın..

kızlar bebişlerinize kıyafet alırken kaç numara alıyorsunuz?ben 9-12 ay olanlardan( yani sanıyorum 68 -74 cm ye denk geliyor) alıyorum diğerleri küçük geliyor ama 9-12 ler bile küçük gelmeye başladı bize.herhalde daha büyüklerini alacağız bundan böyle.zaten firmadan firmaya da değişiyor bazılarını 9-12 si diğerlerinin 12 -18 i gibi.benim kızın boyu en son 69 cm idi(1hafta önce) ama dün eşimle evde ölçtük 72 cm çıktı.1 haftada bu kadar uzamaz ya üstelik kaç kez üst üste ölçtük. bence sağlık ocağında ölçemiyorlar yanlışlık yapıyorlar.

X