2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bu kazara olmuştu ama kızım iki yaşına gelmeden ikinciyi düşünüyorum.aralarında yaş farkı çok olmasın istiyorum, hayırlısı bakalım...

Son düzenleme:
oyyyy hiç kalkasım yok bi çalışan hizmetlim olsa şöyle mükellef açık büfe bi iftar sofrası hazırlasa çokmu şey istiyorum acababayanssulusmile

surekli burdayiim ama firsat yok ki yazamadim
hosgeldiniz yeni gelen arkadaslar...
smh çim gorynmuyorsun uzun zamandir

tıutku nasılsınnnn??basladin mi yatir kaldira

kızlar ben kaçar iyi akşamlar size ecrin kız ben hayatta öyle bir menü hazırlayamam

bu arada aklımdaydı ne zamandır girdiimde sorayım diyordum sizlere, öncelikle Allah nice seneler nsip etsin eşlerimiz ce çocuklarımızla. dikkate alıp cevapla mısınız bilemyecğim ama yine de sorayım. çok merak ederim eşlerin tanışma hikaylerini. paylaşmak isteyen olur mu acaba?

pek heyecnlı bir hikaye olmasa da sordum ve ilk olarak ben cevaplayayım, biz bir arkadaşımın doğum gününde tanışmıştık... sonra o arkadaşımz bizi birbirimize çok yakıştrmış, bizlerle de paylaştı düşüncesini (farklı zamanlarda) sonra da başladı...

iyilik sağlık öğretmenim
kardeşlerim var genelde annemlerdeydim
sen ne yaptın gittinmi fethiyeye
oğlan nasıl
sen şu alıştırma bardağı suluk ne marka aldın
annem bardağa alışsın diye bardakla içiriyo hep genzine kaçıyo eşimde kızıyo
nuby ni biberonunu suluk başlık ve kulpla almıştık güya akıtmayan ucundan akıtmıyo ama yanlardan su akıtıyo
avent baktım 6+
12+ var ne alıyım bilemedimde

uykum geldi ya giidp yatayım bende..buket bizim tanışmamız beni gördü sonrada peşimden ayrılmadı ben hayır dedikçe inat etti arkadaşlarımı devreye soktu ben hep hayır dedim umreye giderken beni aradı bana dua et dedi bende hee ederim dedim baştan savmak için.allahın işi orda aklıma geldi ettim.gelince aradı dua ettinmi diye bende he dedim iiyi ben senle evlenmeyi dilemiştim dedi sonra bi sihir gibi başladı bilsem edermyidim :))

benimki emmediğinden akan bisey aldim

avent biberonuma uyan avent akiıtmayab baslik aldim ama ikimide begenmedik.emmediğinden içmiyor.bende ikea dan set aldim.dokuluyor agzina.ama suyu sevmmiyor içmiyor beyfendi ondanda.23 unde insallah gidicez kısmetse

tavık gögsü:)juli.geçen ben kakaolu büsküviyi robottan geçirdim borcama döktüm üstünede tavık gögsü yaptım herhangi muhallebide olur döktüm.dolaba attım sonra çıkarım kestim ve rulo gibi sardım kazandibi gibi yani:)süper görüntü tadıda süperdi.tavsiye ederim.

çok hoş yaaa:))
bu arada ecrin ikindi ile akşam arası yatılmaz derler ama bilmiyorumkismile

öğretmenim
kardeşim banada ikea dan bi set getirdi evet ağzına dökülüyo
bu sıcakta suyu sevmiyo hee
bizimki öğn yereine su içiyo
hımm daha varmış fethiyeye hadi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…