2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

muhallebi olarak milupanın sütlü pirinçli muhallebisini veriyorum.doktorumuz Muhallebi olarak; içindeki vitamin, mineral, demir oranlarının en iyi şekilde ayarlandığı ve hazırlama kolaylığı nedeniyle firma muhallebileri öneriyor.hem lezzetlide severek yiyor. dene istersem.

kızlar bende eve gidince yemek yapacağım kociş oruç tutuyor ama zaten 7 den önce evde olamıyorum kolay ne yapayım yazık adama aç kalacak yoksa

oferta düdüklüde mercimek yap 5dk oluyor ben dk tutuyorumda:)
tavuk vs kızart yada fırına at..pilav salata..

ya kızlar yemek yazmayın lütfenboshayallersmile
buz gibi yedigün mandalina ve limonata siparişi verdim birde magnum dondurma dedim eşime hemen al gel evde var diyor yok yine al diyorum o kadr doyumsuzum şuan
şimdi çıkıcam ayy öyle içim yanıyorki eşim gece
etli pide yaptrmış ama oda yaktı bizi vallaha
yanıyorum susuzluktan yaaa

kızlar bende eve gidince yemek yapacağım kociş oruç tutuyor ama zaten 7 den önce evde olamıyorum kolay ne yapayım yazık adama aç kalacak yoksa

pane harçlı tavuz pirzola-patates kızart-yanında dometesve biber az pilav buzzzz gibide içicek üffff

slm kızlar..nasılsınız? Nıyetlıyım bugun allah kabul ederse.. Aksam kaynanamlara gdcz ıftıra..adana bugun cayır cayır yanıyor yaa..allaha sukur acıkmadm ama allah affetsn cok susadm..ıftar 8e ceyrek kala burda..

kızlar oruç tutanların allah kabul etsin orucunu.tabi bide yardımcınız olsun..bu sıcaklarda çok çok zor.

merhabalar opuyorumnanaktan

yaklaşık bir ay önce bir merhaba dedim ve sonrasında tatildi vs. deren yeni fırsat bulabildim siteye girmeye. hatırlamaynlar için yazayım ben siteyi misafir olarak izleyen ve sizlerin aklında acaba kim soruları uyandıran misafirden yalnızca biriyim. sık yazmaya fırsatım olmuyor ne yazık ki

tatil dönüşü buraya nisan 2011 annesi olacağım yazmayı hayal ediyordum ki maalesef kısmet olmadı, öğrendik ve düşükle sonuçlandı mafoldumben kazara olmuştu acaba erken mi derken bizi bırakp gitti, Allah bebeklerimizi bizlere bağışlasın diyerek teselli ettim kendimi. gerçi çok da beklemek istemiyorum 2. bebek için ama biraz dha zamanı var sanırım...

Bu arada hasta olan tüm bebişlere çok ama çok geçmiş olsun, Allah şifa versin hepsine.

Son düzenleme:
hele şükür kızıma bi kase çorba içirebildim bugün yediği ilk ekgıda sabah kahvaltıyı istemedi sadece emdi yattı. ay kızım yemek yediğinde o kadar rahat oluyorumki sanki ben doyuyorum :))
doymak dedimde herşeyi hazırladım ama pişirmiyorum son iki saatte mutfaga girmeyi planlıyorum çünkü şuan iyi durumdayım ama saatler ilerleyince mutfakta işe verecegim kendimi bende bu şekilde oyalıyorum kendimi:))

ecrin maşallah menün davet menüsü gibi bacım ben açık kadayıf bulamadım lokantadan künefe söyleyecem yaşasın lokantalar:lepi:

senin kızınmı var oglunmu?2.için erken degilmi iyi cesaret valla:)

Son düzenleme:
halsiz uyuyp durdu sabahtan beri

ateşi hala yüksek bi fitil verdim

şimdi ılık suya sokacağım...

fatma menü iyi de bazısını eşim yiyor bazısını ben ikimizde yemek seçen cinsler oldugumuz için:))ikimize göre yaptım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…