2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

slm, geçmişi okuyamadım, tuna hep tepemde, abisinin de bacağı incindi,
hemen çıkıcam netten, hoya, nur nasıl oldu merak ettim, inşaallah daha
iyidir, çok geçmiş olsun...

kızlar iyi akşamlar epeydir giremiyorum
çoğu zaman yazılanlara bir göz atıp çıkıyorum
benim kız sürekli hastalık geçiriyor
önce idrar yolları iltihabı geçirdi
şimdide el ayak ağız sendromu diye bir hastalık geçiriyoruz
bizde yeni duyduk biu hastalığı
el ve ayaklarında kızarıklıklar oluştu bide vücudunda.
ağızındada olması gerekiyormuş ama bizimkinde olmadı
üstüne bide yüksek ateş
5 gün sürecekmiş bu durum
geceleri hiç uyumuyoruz
sürekli huzursuz ve ağlar durumdayız
iştah resmen sıfır
sadece meme istiyor
halen 7 kilodayız nerdeyse 3 aydır hiç kilo almadı
yakında kafayı iyecem

gündüz bayağı uyudu
bi saat önce yine yükseldi ateşi 38.9a kadar
ilaç fitil verdim uyuyunca düşer inş.

geçmiş olsun deniz iklim allah şifa versin bebeğine.hastalık zor biranönce iyileşir inşallah.annelerimiz ne şanslı bizleri hiç doktora götürmemişler .şimdiki zamanda doktordan çıkmıyoruz allah eksikliğini göstermesin ama zor oluyor

denizeliklim geçmiş olsun canım
insanın evladı hastolunca çok kötü oluyor

sağolun kızlar
evet çocuklar hasta olunca çok kötü oluyor
hele ateşli hastalıklar çok korkutuyor
bizimkinin ateşi şimdilik iyi
bugün hiç yükselmedi inşallah böyle devam eder
hoya sizede geçmiş olsun
inşallah saizde biran önce atlatırsınız

kızlar hayırlı geceler emzik kullanan anneler 1 numaradan 2 numaraya geçemiyorum kesinlikle almıyo midesi bulanıyor ağzına sokar sokmaz atıyor hala 0-6 ay kullanıyoruz nasıl geçecem 6+ya

hoya antibiyotik kullanıyosun değil mi?eğer kullanmıyorsan ve boğaz enfeksiyonuysa çok zor düşer ateşi...
benimki de öyle ben hiç bişey yapmıyorum...
amin canım geçmiş olsun size de...

kızlar hayırlı geceler emzik kullanan anneler 1 numaradan 2 numaraya geçemiyorum kesinlikle almıyo midesi bulanıyor ağzına sokar sokmaz atıyor hala 0-6 ay kullanıyoruz nasıl geçecem 6+ya

geçmiş olsun ...kilo almayışı için ne diyor dr?iştah şurubu filan içirsen?(polivit vitamin ve iştah açıcı şurup verdi dr bize bu ay)
gündüz bayağı uyudu
bi saat önce yine yükseldi ateşi 38.9a kadar
ilaç fitil verdim uyuyunca düşer inş.

evt gerçekten bebekler yiyince çok mutlu oluyoruz...

emzik kullanımı damak yapısını bozuyomuş birde ayına uygun kullanmıyoruz hepten zarar verir mi ki diye takılıyo kafama emziksizde durmuyo

denizeliklim ve hoya Allah şifa versin bebişlere ve cümlemizinkinede sağlık

bizimkide geçmiyordu weenin klasik emziğini kullanıyodu bi üst numarayı almıyodu. daha sonra SWEET BABY di sanırım onun 6+ sını aldım kendi oynaya oynaya alıştı boyutuna daha sonra weenin 6+sını verdim daha doğrusu bunları annem başardı yerimseniben

çok geçmiş olsun canım bizdede benzer bir durum var ama ateş yapmıyor aynen anlattığın gibi el ayak bacak vücüt neresi varsa kıplırmızı döküntü oldu doktora gittik ter nedeniyle ortaya çıkan bir bakteri türü yüzünden oluyormuş antibiyotik kullanıyoruz bir sürüde pomad filan var sürüyoruz sürekli.Kuzeyde son 3 aydır sadece 60 gr aldı doktor normal diyor ama ben çok üzülüyorum kuzum süzüldü iyicene iştah açıcı bir şey tavsiye etmiyor ısrarla zaten doktorumuz hiç ilaç yanlısı değil ama ben kilo alamamasına çok üzülüyorum.inşallah çabucak atlatırlar bu hastalıkları.

günaydın

esmer dün poğaca linkini vermişsin teşekkrler

surprise ben damak yapısına uygun emzik kullanıldığında zararlı olacağını düşünmüyorum.yarım damaklı emzikleri tavsiye etmişti bizim doktorumuz
ben avent kullanıyorum şu an 3 numarasını (6+)kullanıyoruz
ama değişiklik konusunda benim kızım sıkıntı çıkarmadı bu sorun nasıl aşılır onu bilmiyorum

denizeliklim geçmiş olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…