2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

fatma nerden lacan tepsi kadayıfını hazır olanlarmı onla rçok kötğ ya..
ben yaş kadayıf alıyorum uzun ca uzatuyorum içine ceviz toz şeker biraz koyup yuvarlak sarıyorum kase içi kadar
tepsiye diziyorum üzerine margarin eritip döküyorum pişiyor sogukken şerbet döküyorum bayılıyorum ona herkes çok sever.

merve suyu bi şekilde içirmeye çalış idrar yollarında su önemli.suluk alın ayriste içmiyordu babası suluk almış onunla içiyor sevdi..renkli oldugu için ilgilerini çekiyor.

merve suyu bi şekilde içirmeye çalış idrar yollarında su önemli.suluk alın ayriste içmiyordu babası suluk almış onunla içiyor sevdi..renkli oldugu için ilgilerini çekiyor.

ecrincim taha biberon almadı epey mucadele ettik bi ara alır gibi oldu sonra istemedi suluk felan hak getire
sütünu suyunu her şeyi kaşıkla veriyoruz
kaşıklı biberonlardan aldık onu bile istemedi
miğdesini bulandırıyo babasına çekmiş oda öğleymiş bebekken
bu kadarda benzenilmez ki

julliet hoşbulduk.ya kızlar benim problemim var bana fikir verin lütfen oğlum ÇORBA VE MUHALLEBİ YEDİREMİYORUM.sadece mama yoğurt ve meyve püresi yiyo.hangi çorbayı denediysem yemedi.bazen çok az tarhana yiyo okadar sizin aranızda ben gibi olan varmı.kilosuda çok değil zayıf biraz.

ceyce hoşgeldin.

hoşbulduk canım.neler yapıosun.

fatma menü güzel ama ben o kadayıfı yiyemiyom çok yımırta koki baana..ben yumurta tavık neyim yemiyomda..

kız ecrin neyapacan akşam iftara?ben neyapsamki?

hiççç yorgun argın çalışıyorum ben.sen nasılsın?

aynen canım çalış çalış nereye kadar bakalım.

kızlar mrb nasılsınız.ben okuyorum yazılarınızı ama pek yazmadım ocak annesiyim bende

hoşgeldin canım

nazzeynepnaz sende hoşgeldin canım.

hoşgeldiniz kızlar..
hayal yer merak etme, yavaş yavaş alışıyorlar.

ben 3,5 aydır ek gıda veriyorum ancak sorunsuz yemeye başladı herşeyi, hala da mızırdandığı şeyler oluyor.

ya bende 2 aydr veriyorum.yoğurtla meyve püresine alıştı ama diğerlerini bi türlü alışamadı açmıyo asla ağzını 1 kaşık alıyo diğerini istemiyo.bide 120 ml mama içiyor normalmi sizce daha fazla içmesi gerekiyomuş aslında.ya muhallebi olarak önerebileceğiniz bişey varmı........?

canım Kuzeyde aynı dudaklarını bir sıktımı asla açamıyorum birde öğrendi kafayı çeviriyor yemeyeceğim diye.120 ml süt içiyorsa içsin benimki o kadarda içmiyor burada başka bebeklerimizin daha fazla içtiğini yazılanlardan hatırlıyorum ben.ama her çocuk farkli sonuçta.

hayal hoşgeldin.gogly arı mama vs onlardan yapıp ver.mama benim kızımda uyku dalarken içiyor 90 cc içiyor eskiden çok içerdi şimdi keyif için içiyor.
zong neresi ben orda dogdum::))bugunde hep torpaklarım geliyor:)
ceyce menü mercimeek çorbası et haşlama pilav yaprak sarma patates salatası güllaç şimdilik.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…