2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

tekrar gecmiş olsun örtmenim....
bende dvit pek düzenli kullanmadığım için aklıma takılmıstı......

birde akşam rüyamdA doktora gidiyoz ben gidene kadar annem doktorun yanına giriyor melisayı muayene ettiriyor
boğazları hala yaraymış anneme diyom iğne verdimi
evet 10 tane diyo.......

ayy doktoramı götürsem yawwww....
juli çok geçmiş olsun ama rüyaya itibar etme, bu konu seni etkilediği
için gördüğün tipik bir üst beyin rüyası, alt beynin msj verdiği o psişik
rüyalardan değil yani, ama tontişin keyfi yoksa mutlaka götür kontrole,
bu arada çizelgemi gördüm, çok güzel olmuş, sağol...

Oferta yatmadam once mama verıp emdırsen bıde gec vakıt uyutmasan dokuz gıbı fln.zatn onıkıde fln uykusu gelır.gecede uyanırsa yatarak emdır uyuyunca koy besıgıne.aglayarak uyanmaları ıcınse felakk nas okusan fayda eder.yatırırken oku.ben omere oyle yapıyorum cok sukur gecede en fazla ıkıkere uyanıyor

julii

D vitamini eksikligini sormussun yazmiştim ama gormedin sanirim

gogus kafesinin altindaki kaburga kemikleri sanki dışa doğru açilmiş gibi oluyor.yani dr.hemen anlar merak etme kontrolde.benim gorumcemin bebeklerine de olmustu.ama o gunese çikartmıyordu ben ise guneslendiriyordum ama yetmemiş benimki:KK43: Neyse Allah dermani bilinmeyen dert vermesin..

gunaydinn Ayça

günaydın cnm...nasılsın....opuyorumnanaktan
cnm sendin dimi d vit unutmayın diyen...bilmiyorumkismile
ben dün mesela aklıma geldi içirdim ne zamandır içirmiordum...

gunaydinnnn

oferta inan ben bile yoruldum okurken:KK43:(
Allah yardimcin olsuun ama çocuk banyoda rahatsa siz ona bir havuz alin derim usyun içinde oynasın dursun yorulsun iyice hem de serinler.Ayça koymustu diye hatirliyorum fotolardan evine

evet cnm ben koymuştum face ecenin havuz resimlerini...

merhaba kuzularrrrr

merhaba nasılsın...hihoyyyt

iyidir cadı senden naber..ben bugün uykumu aldım sonunda.ablamdayım sabah verdim halasına 11 e kadar uyudum ohhh beeee

bengicim bişi değil......

ayca keyfi iyi ama iştah ta ehh işte..hala kasık almıyo..
abuk sabuk seyler yiyoo 3 taze fasulye yarım dilim ekmek içi yedi corba verse içmez....
hele tatlı yada cikolata yediğimi görmesin krize giriyo yiyeckmiş işine gelen seyleri kasıkla yiyo.....yanii sırf inat.....

ayca keyfi iyi ama iştah ta ehh işte..hala kasık almıyo..
abuk sabuk seyler yiyoo 3 taze fasulye yarım dilim ekmek içi yedi corba verse içmez....
hele tatlı yada cikolata yediğimi görmesin krize giriyo yiyeckmiş işine gelen seyleri kasıkla yiyo.....yanii sırf inat.....

ece biz yemek yerken otlanmayı çok seviyor
normalde yoğurdu binbir nazla yiyen bebe dün akşam sarımsaklı yoğurtlu semizotu salatası yedi hem de bayıla bayıla
melisa da bizim modelden anlaşılan
be artık ece için yemek çorba yapmıyorum bizimkilerden yediriyorum

kızlar siz ne güzel kışlık şeyler koymuşsunuz ben hiç koymadım ve buzlukta da hiç yer yok,
bize kurumdan et veriyorlar arada,geçen kurban bayramında iki kez 5'er kilo verdiler,
eşimin işyerinden de 5 kilo kemiksiz yağsız dana eti verdiler bir de kurbanımızın 5 kilosunu alıp gerisini bağışlamıştık buzluk etle dolmuştu,
tam azalmıştı ki geçen yine kurumdan et verdiler dolap yine doldu,
bir de ben memleketteyken eşim balık atmış bir kaç kilo,
kışlıklara yer kalmadı malesef,
ama domates pişirip kavanozla dolaba koysam çok iyi olur,

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar bana mücver tarifi verir misiniz?

ama ölçüsüz verebilirim ben herşeyi göz kararı koyuyorum.
ince kıyılmış taze soğan, dereotu, maydanoz, kabak rendesi, yumurta, peyaz peynir, tuz, kırmızı biber, un karıştırıyorum.
kaşık kaşık alıp kızartıyorum.
sulanıyor sürekli, un ekleyerek koyulaştırıyorum.

yaklaşık ölçüler;
1'er demet yeşillik için 4-5 kabak, 5 yumurta, göz kararı un ve peynir ekliyorum ben

bacılar nasılsınız pc açık bi başına oturup yazamadım çok uykusuzumbide akşam spora gideceğim sanki bi işe yarıyo bi gram değişmiyorum çok yiyorum sanırım ben ya

bu arada hasta bebeklere acil şifalar diliyorum
bide uykusuz bebe ve analarına uyku diliyorum cani gönüldenkaydirigubbakcemile3

ece biz yemek yerken otlanmayı çok seviyor
normalde yoğurdu binbir nazla yiyen bebe dün akşam sarımsaklı yoğurtlu semizotu salatası yedi hem de bayıla bayıla
melisa da bizim modelden anlaşılan
be artık ece için yemek çorba yapmıyorum bizimkilerden yediriyorum
bende öyle yapıcam artık dolaba corbalık sebzeler atmıstım onlarıa yemek yapıyımda öle yesn bariiii
kızlar bebeklere et vermeye hangi ayda balşanıyor:uhm:

doktor bana baslayabilirsin dedi

X