2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Ogretmenım hosbulduk kerem nasıl evet cok ıyı oldu bakalım esım laptopta ayarlamaya calısacak hattımı

günaydınnnn

cadı bence gitme çağan hasta maden arkadaşına anlat durumu anlayacağını düşünüyorum birde bebe daha çok hastalanır filan ilgilenemezsin orda daha çok iş açılır başına.
bu arada öyle güzel yazmışsınki bende anneme laf söylenince çıldırıyorum o yüzden öyle koptu kıyamet hakketmişti çoktan da neyse...

esmercim Ayaz nasıl oldu?

hoşgeldin aşkitom.

ayy sorma malzemelerin hepsi bayılmış tabi sıcaktan bamya vardı patlıcan vardı patates vardı biber vardı domates vardı aralarından bir tek patates ve patlıcanların birazı iyi çıktı.birde melengeç çorbası istemiştim çiftliğin sahibi kadın tavsiye etmişti bebek ler içinmiş ama nasıl pişirildiğini bilmiyorum
mısırunu ve zeytinyağlı sabun vardı onlara bişey olmamış yani çok büyük bir kayıp olmadı diyebilirim.bakalım bu akşam yemek yapıcam lezzet olarak bir fark olacakmı çünkü görüntüde bir fark göremedim ben.

Gunaydın delf nqsılsın
slm aşkitom. iyiyiz sende iyisin umarım? 1 hafta bedava internet ne gzel

lezzet farkını merakla bekliyorum . bende sipariş vermeyi düşünnüyorum

ya kızlar bana bir akıl verin ben bu çocuğu gece erken yatıramıyorum 11-12 den önce yatmıyor gecede nerdeyse saat başı kalkıyor karnınıda doyuruyorum iyicene ama sürekli kalkıyor ben neyi yanlış yapıyorum ne olur bana bir akıl verin iş yerinde bir gün uyuya kalıcam korkuyorum artık.

delf yarın heber veririm akşama patlıcan yemeği yapmayı düşünüyorum bakalım nasıl olacak bende merakla bekliyorum gerçi benim kargo 3 gün bekledi ama çok bozulma olmamış çok farketmez yani.

ogle uykusu nasıl oferta?
oda sıcaklıgı?

esmer bricanyl ı sormadin mi?bak cantanelerim de çok memnun kalmiş

canım benimkide 12 den önce yatmazdı
artık banyo öncesi öglenleri havuzu yada küveti doldurup baya bi oynatıyorum
o yorgunlukla şimdilerde 8 demeden uyuyor :teytey:
inşllh degişmez 1 2 haftadır rayına oturttuk

canım melengeç çorbasının tarifi için kadına mail at o cevap verir sana.

akşamüzeri uyutmayacaksın ancak.
saat 17:00-17:30'dan sonra uyumayacak.
eğer o saatten geç uyursa uykusu gelmez geç yatar çünkü.

dün sordum telefonda. "iyi bir şuruptur ama şu anda öksürüğü kesmek işimize gelmez; öksürükle beraber boğazını temizleyecek çünkü" dedi.
"eğer öksürüğü kesersek temizlenmez" dedi.
"o şurubu soğuk algınlığı duurmlarında öneriyorum genelde" dedi.

ogle uykusu nasıl oferta?
oda sıcaklıgı?

öğretmenim
gündüzleri uykusu çok düzenli 3 kere 1-2 saat uyuyormuş hemde hep aynı saatlerde.yemek yemeside çok düzgün gündüz.ama gece ben eve gidince çocuk başka bişey oluyor huyu değişiyor ağlıyor mızıldıyor.uyumuyor gecede canıma okuyor resmen.
annemin evide sıcak oluyor bizim evde sıcak akşam baktım 27 dereceydi içerisi.camlar hep açık yatıyoruz ama faydası yok.

oferta gunduz uykuları fazla geliyordur belki.çok sıcak degil 27.

esmer astim bronşittee kullaniliyor diye okudum nette de ama dediğin gibi oksurugude kesiyor

ne bilim örtmenim yaa doktor kesmeyelim öksürüğü öksürükle daha çabuk sökülür dedi.
zaten öyle çookk değil öksürüğü, olsa dinlemez kullanırdım. ara ara öksürüyor.
aslında öksürse rahatlayacak farkındayım ama öksürmüyorda manyak bebe.
çünkü bir anda hırıltı geliyor, öksürünce biraz rahatlıyor.

yok alınmadım sinemis eğer yanlış anlaşıldıysam üzgünüm. ben sizlere nazım geçtiği için böyle dedim.
ben normalde pinpirikli karının tekiyim ama öbür bebişimde bazı şeyleri akışına bırakmanın daha rahatlatıcı olduğunu öğrendim. böyle idare ediyorum işte.
annem yarım saatlik yürüme mesafesinde zaten oğluşumada o bakıyor sabah bebek arabasıyla götürüyoruz akşamda alıyoruz (yani dün öyle yaptık) Allah yardımcımız olsun. bide ev kredimiz var. arabayıda o yüzden satmıştık. valla çok duanıza ihtiyacım var arkadaşlar
zambak çok iyi beslen...
öğretmenim nerde, sıcaklar bi yandan yeni bir hayat düzeni (işe başlama) diğer yandan iştah kalmadı. normalde iştahım çok iyidir ama zamanla düzelir herhalde
hayirli olsun canim uzulme ne guzel bak ikiz gibi buyurler ilk baslarda zor olur tabi ama 2-3 yaslarina geldikelrinde birden 2 tane buyutmus olacaksin hem de birbirlerine cok destek olurlar bri de kizin olur ne gzuel olur
hayırlısı İnşallah hayırlı evlat olsunda kızı erkeği bir
zambakkız hamileymiş hayırlı olsun zor olacak ama büyüdülermi rahat edersin
valla bende çok korkuyorum hala adet olmadım ya hamile kalırsam diye tırsıyorum
kızlar hepinizi burdan uyarayım. ben hamişken hayatımda ilk defa mantar problemiyle karşılaştım. ve hamile ve emzirme dönemi kesin bi tedavi yapılamadı. hamile kalmadan önce antibiyotikli fitil kullandım. meğerse o içeriyi güzelce temizliyormuş ve en ufak bi sızıntıda hemen hamile kalıyomuşsun. ben bi çok kişiden duydum ama geç olmuştu :çok üzgünüm:
Selam herkese uzulme zambakkız vardır herseyde bır hayır
aşkitom sende hoşgeldin. sıkıntıların hallolmuştur İnşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…