2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

jasmin
burakin genetik yapısına gore zaten kısa falan olmaz .kiloya takmaman da en dogrusu. anne sutu bence de en guzeli...ve yetmese doktor zaten takviye etmeni soylerdi
insalalh canim bende genetigine guveniyorum 6 ay anne sutu aldi diye icim rahat aslinda ek gidalarla simdi biraz daha kilo alir insalalh almazsa da onemli degil ya saglikli olsun yeterki
ooo massalalh canim siz bayagi asmissiniz bizim daha dun anne sutunden baska biseyle tanistigimiz dusunulurse bizim bayagi yol katetmemiz lazim sanirim :) su tatlara alisma donemini atlatayim da 1 hafta ondan sonra ben de deneyeyeim bari puturlu vermeyi

aaa hamilemisin??
hayırlı olsun cnm
üzüldünmü sevindinmi

sağolasın
ilk başta oğlum daha küçük olduğu için çok üzüldüm. ama napalım Allahtan hediye isteyip gönderince seviniyoruzda
o biz istemeden bize bi hediye gönderdiğinde üzülmek olmamalı
demekki Rabbimin bi bildiği var

zambakkız tebrik ederim..yok sen degilsin tek kazazede bir arkadaş daha var onunda tup bebekmiş ilki ikinci olmaz sanmış hamile kalmış.kızı aralıkta dogmuştu şimdi yine aralıkta dogum yapcakmış...zor olur ama ikiz gibi büyürler işte..

desene ben iki ay daha şanslıyım zemuszemus

valla son adet tarihi 8 haziran ama döllenme biraz geç olmuş galiba tam ne kadarlık olduğunu hafta sonu doktorda öğrenicez kalp atışı dinlemek istedi

hayırlı olsun tekrar. Her işte bir hayır vardır. Beraber büyürler . Zor olacak tabi ama inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım. Ne zaman gelecek bakalım bebiş

sinemis
ben silikon kaşik, melamin tabak,kullanılmayan kumanda verdim eline oyuncaktanc daha çok onlarla vakit geçiriyor

oyy yerim onu
ne kadr şebejk oluyolar ellerine alıp inceliyorlar ya bayılıyorum

ne yapcaksın canım idare etceksin bi şeklde
bnde anneme sinir oluyorum o konuda oğlu üüzlmesin bişey çıkmasın die annemde pek yapmaz
ama geline tavrımı koydum benden çekinyor
ablama gider gelir bana arada bi uğrar ben en son şubatta gittm evine
bi yerdede karşılaşsak bile
yüzvermem buğlem i çok seviyor ben olunca sevemyor ben yokken odada bi giryorum ki almış seviyor
ben gelince yerine koyuyor
5-6 ay konuşmadım doğumuma gelmişler di bişey demedim
şimdide gitmyorum hiç
onlar geliyor

evi sildim süpürdüm oyy çok yoruldum yaw..geçmişe bakayım..
hamarat hatunn

hatırladım sinemis çok özledim ilk defa bu kadar uzun süre ayrı kaldım oğlumla akşam servisteyken yolllar hiç bitmeyecek bana offff
sağolasın öğretmenim ya sende çalışıyomusun

bitmez ama ne yapcaksın canım
kızlar bide bişey sormak istiyorum bu guruptan yeniden hamiş kalan varmı yoksa tek kazazede benmiyim :çok üzgünüm: kafamçokkarıştı

ne diyosun çok erken ama canım yaa
emiyormu peki

ayy yerim onu başarmışta güya size bakıyor
ne kadr aklıllılar maşllh yaa
çocuklar farklı bizmkide kumandayı telefonu-ıslak mendil i çok seviyor

valla son adet tarihi 8 haziran ama döllenme biraz geç olmuş galiba tam ne kadarlık olduğunu hafta sonu doktorda öğrenicez kalp atışı dinlemek istedi

sağolasın
benim için bir şoktu ama şimdi yavaş yavaş adapte olmaya başladım. tekrar aynı sıkıntıları yaşayacak olmak ve oğluşumun daha minik olması üzüyor sadece şimdi beni.

vallaha helal rahatsın ben olsam yıkılırdım daha çok küçük kaldırablcekmin yükü
iş yerindekiler ne diycek yeni doğum izninden geldin?

ben bugün geç çıkacağım zamn nasıl geçti anlamdım bile çok yoğundum
izne giden arkadaşında işlerini yaptım

hayırlı olsun tekrar. Her işte bir hayır vardır. Beraber büyürler . Zor olacak tabi ama inşallah sağlıkla kucağına alırsın canım. Ne zaman gelecek bakalım bebiş

sağolasın delfcim doğru söylüyosun her işte bir hayır vardır tek dileğim Allahın izniyle en az oğlum kadar sağlıklı olması ama oğlumda yaptıklarımın yada yediklerimin hiçbirini yiyemiyor ve yapamıyorum bakalım hayırlısı .
tam zamanı cumartesi belli olacak geç döllenme olmuş.

ne diyosun çok erken ama canım yaa
emiyormu peki

vallaha helal rahatsın ben olsam yıkılırdım daha çok küçük kaldırablcekmin yükü
iş yerindekiler ne diycek yeni doğum izninden geldin?

valla zati bizim süt problemi vardı 4buçuk aydan sonra memişi ağzına sürmedi
rahatmışım ben bu hale gelene kadar neler yaşadım bi bilsen akannehir

işyerindekilere göbeğim iyice anlaşılana kadar söylemeyi düşünmüyorum zaten doğumdan sonra kalan göbeğim beni bayağı idare eder kaydirigubbakcemile3

zambakkız hayırlı olsun canım aslında bence çokgüzek ilerde çok iy anlaşacklar yaşları çok ytakın olduğu için şimdi sen biraz zorluk çekersinde sonrası rahat olur ikisi bir arada çıkıverir işte

neyse arkadaşlar ben birazdan çıkıcam hazırlık yapmam lazım. herkese iyi akşamlar
bir an önce oğluşuma kavuşmak için sabırsızlanıyorum canım oğlum benim

valla zati bizim süt problemi vardı 4buçuk aydan sonra memişi ağzına sürmedi
rahatmışım ben bu hale gelene kadar neler yaşadım bi bilsen akannehir

Canım o anlamda demedim çok zor olacak hani onun stresini herkes farklı yaşar ben çok abartrdım diyorum
seni yargılamadım

işyerindekilere göbeğim iyice anlaşılana kadar söylemeyi düşünmüyorum zaten doğumdan sonra kalan göbeğim beni bayağı idare eder kaydirigubbakcemile3

olsun herşeyde bi hayr var ikiz gb büyürler inaşllh
ailen yakınmı sana peki yardımcı olacak kimse varmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…