2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ben hatırladım cnma.s

hayırlı olsun cnm,inş. sağlıcakla kucağına alırsın,Allah kolaylık versin:Saruboceq:

teşekkür ederim mehlikasu inanırmısın öyle tuhaf oldumki doktorun sandalyesinde oturdum kaldım içimde kocaman bir boşluk var gibiydi kadıncağız beni rahatlatmak için bi süre konuştu ben neyapacağımı bilemez haldeydim kadına size sarılabilirmiyim falan dedim. sarıldık falan yani o ruh haliyle kimi bulsam sarılacaktım :)))
myocanı hatırladım valla benden beterleride varmış :Saruboceq:

hımbıl seninsin akşam 8de ayaz uyuyor totoyu büyütüyosun onu deme bana sabah kalkmayı deee hemiii

buğlemde 1 aydır hırlıyor öksüryor derken
kullanmadığımız ilaç kalmadı asist 2 defa kullandı balgam sökücü
öksürüğü azdıryor öksürdükçe balgam tükürüyordu ağzından alıyordum çıt parmağıma temiz tülbetn sarıp
yutmadan hemen alarak attık biz balgamı yoksa geri yutuyordu
birde serum fizyolojik verdi ben oda biraz atamaya yardımcı oldu
biraz daha iyi yanii

gunaydinnn sinemiss ne guzel almişsindir uykunu:))

cadi
çagan neden antibiyotik kullaniyor??

rengarenk
nereye gittin:))
canım çağanın hem öksürük hem boğazları acıyo sesi kart kart çıkiyo hem öksürüyo hem ağlıyo boğazları üst solunum yolları için antibiyotik kullanıyo
canım bizim çok yaa öksürüğümüz bide içine hırıltı ve boğaz bide girp girince fena yaptı çağanı inşallah hırıltısı ilerlemez yoksa hastaneye alcak doktor terletmememey çalış diyo bana bende nasıl yapıyım saate 10 seferatletini değiştiriyom çok terliyo dedim ben terletmiyom kendi terliyo hele emerken of offf off saçında ıslanmadım yer kalmıyo tabii buda öksürüğü tetikliyo havadada çok nem yüksek nemde tetikliyo rabbim iyilik versin ne diyem ben elimden geleni yapıyom

bizim okadar çok değil hırıltısı araara bizde öksürük çok hırıltısı nedne kaynaklanıyomuş ciğer filmi falan çektirdinizmi

cnm anlıyorum seni,senin durumunda olan herkes hemen hemen aynı tepkileri gösterirdi bence,
artık olan olmuş,durumu kabullenip güzel yönlerini düşünmek lazım,
yani tevekkül etmek lazım,Rabbimin bir bildiği vardır elbet,ne güzel ikiz gibi büyürler..
benimle benden sonraki kızkardeşim arasında 1 sene 1 ay var,
biz ikiz gibi büyüdük,hatta babam kızkardeşimi bir yaş küçük yazdırdı okula,
ünv. kadar aynı sınıfta aynı sıradaydık,kitabımız ortaktı,ve çok iyi anlaşırdık,
ünv.lerimizde yakındı 1 saat mesafe vardı bazen o gelir kalırdı bazen ben gider kalırdım onlarda..
ama şimdi mesafeler çok uzak sadece tlf la görüşebiliyoruz:çok üzgünüm:

doğru söylüyosun bencede ikisininde sosyalleşmesi için daha iyi olur tek büyüyen çocuklar doğal olarak herşeyi kendi istedikleri gibi olsun istiyolar paylaşmayı öğrenemiyolar hayırlısı bakalım

biraz önce 2011 mart annelerine baktımda ilk çocuk olunca insan ne kadar heyecanlı oluyor en ufak şeyden korkuyolar . geçen seneki kendim geldim aklıma. sanki çömlerin sayfasına girmiş gibi hissettim kendimi yav

Okadar yazdım hepsı gıttı ya.selam veren herkes sagolsun.vodafon ıyı yaptı ya.zambakkız sıkıntılar devam ama artık yenı tarzım su.degıstıremıyorsan gercegı tek bır caren var kabulleneceksın...artık daha az takıyorum o ınsan kılıgndakılerı

valla insan mecburen olgunlaşıyor.ben milleti hep taktımda noldu bebişimin sütüne maloldu.
bu sefer daha dikkat etmeye çalışıcam bari bu sefer bebeğimi doyurayım Allahın izniyle çok istiyorum

zambakkız sen bize takıl cnm,boşver çömleri
oraya da arada girip bilgilerini yazarsınyerimseniben

bende sürekli serum fizyolojik veriyorum. ama acayip krize giriyor sıkarken yıkıyor ortalığı ağlamaktan.
bana asist kullandırmıyor işte doktorum.

umudum buharla verdiğim ventolinde işte.

bizim okadar çok değil hırıltısı araara bizde öksürük çok hırıltısı nedne kaynaklanıyomuş ciğer filmi falan çektirdinizmi

yok sadece dinleme bulgusuyla ciğerlere inmiş dedi.
eğer geçmezse antibiyotik vermeden önce cumartesi çekecek röntgen.
antibiyotik vermediğimiz için bu hafta boşuna çekmeyelim dedi poliklinik doktoru.

biraz önce 2011 mart annelerine baktımda ilk çocuk olunca insan ne kadar heyecanlı oluyor en ufak şeyden korkuyolar . geçen seneki kendim geldim aklıma. sanki çömlerin sayfasına girmiş gibi hissettim kendimi yav

şimdi herkes sana sorar orada.
hem tecrübelisin hemde bilgiler taze daha

aşkito akşam cvp yazamadım ya misafirlerimiz vardı.nasılsın..kayınvalide nasıl:)

cadalooz beril de çok terliyor,emerken özellikle,yav kolları bile terliyor ıpıslak oluyor,
ben bodysi çok ıslanmadıysa sırtına mendil koyuyorum,her defasında değişmiyorum üstünü..
bir de beril bazen sabahları kalkınca sesi kısık gibi oluyor emzirince geçiyor,
sanırım ılık süt iyi geliyor..

Ya ztn omer bır yas olsun bakıcı tytup calısıcam zorundayım.bellı bır meslegım de yok.bende ıkı aydan berı hem mama hemde emıyor.sende takma bak dolu doluemmıs zambakkız bıze nazaran

Ecrın bırak sunu ya.eskıden susuyordum ama artık verıom cevabı.tırsıto benden artık pek ınemıo haftada bır ancak.cuma gunu dra goturdum gene

Buarada hasta olan bebıslere cokk cok gecmıs olsun.allah acıl sıfalar versın

sağol canım allah razı olsun

sende hoşgeldin kusurabakma bebelerin telaşesinden seni talamışım sanırımsen evden neti iptal ettrimiştin demi yalnışım varsa kusuraklama ben öle gibi hatırlıyom eşinle bi inatmı olmuştu kapatmak zorundayım diye bahsetmiştin yaa çalışmaktan bahsetmişsin bende senin gibi istiyorum 2 sene muhasebede çalıştım bekarken ama burda çok yoğun o işi istemem bildiğim çalışanlar gece 9da evegeliyo hepp benimde başka bi vasıfım yok bide bakıcıların en düşüğü 500 kağıt nasıl olur bilmiyorum ama bende çok istiyorum çalışmayı

Ecrın bırak sunu ya.eskıden susuyordum ama artık verıom cevabı.tırsıto benden artık pek ınemıo haftada bır ancak.cuma gunu dra goturdum gene

ayy vallaha çok haklısın dahamı kaynanaya iyilik yapmak aslaa ve aslaa zaten benim başıma ne geldiyse iyi niyetimden geldi heppp kızlar hani bahsetmiştimya kaynatam ameliyat oldu bi hafta bende kaldı bi hafatda ben oraya gittim diye cumartesi günü gittim yanlarına perşembeye kafdar hiç evden çıkmadın yemek yap temizlik yap pasta yap yani mutfaktan hiç çıkmadım bi yandan çağan tabii bide saolsun kaynanam gilin geleni gidenide çıok olur helede ameliyat işi olunca günde gelenin gidenin haddi hesabı olmadı neyse kıısadan hisse ben perşembe günü anneme geçtim cumarteside geri geldim gitmem gereken sünnet doğum yapan arkadaşlarım vardı onlara gittim kaynananm olcak karıda kocama laf yapmış hasta bakmaya geldi geziyo diye eşimde gezecek tabii demiş ya gezsinde işte bende gelenle gidenle yoruluyom zilli karı tabii ben varken kocasına bile bakmıyoda iniyodu aşağa mahalelnin akrılarıyla laf yapıyodu şunu anladımki ne olursa olsun yaramnılmaz bende kaynatamın dikişleri alınırken ağladım adama karısıda gelemdi bile oda akrısını desteklemiştir kesin uyuz oldumm kocam bana daha yeni diyoo lafarasında ben seni savundum diyee gıcık oldum dünden berii ama dicem laf arasında anlıcak sorcak o bana

aşkito koy tavrını boşver yüz göz olma en iyisini yapmışsın.yaranılmıyor bunlara..
cadı ne fenasın hee bid ebana dersin sorcen hee sne ona:)sor bakalım..

Gecen esım bana bul mak aldı bılen ark var cok zor oluyodu.oglunun parası gıttıya.benım sozumden cıkmıyo ya.cokzoruna gıttı.hayırlı ols bıle demedı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…