2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

cadı naykla alınıyosa bende var benide alın.emme adidas bendeki 500 liralık saat bendede vayyy:))

cadı ne tarifiymiş o bende istiyom..her ne kadar hamur işi yememeye çalışsamda arada kaçamak şart dimi..
çağana maşallah ayrıca.utku uyanık olmuyo kızım gece ama çok sık uyanıyo memeyi tıkıyom geri uyuyo..yoksa gözü gece hiç açılmaz..
ay yerim ben onu taha da yabancı birilerini gördüğünde dudaklarını büzüyo
ağlamaya başlıyo 15-20 dk sonra anca alışıyo

ya o utkunun normal davranışı onu saymıyorum bile..bi de ben başka çocukları sevip kucağıma alınca çok ağlıyo..çok kıskanç çoookk..
hem korkak hem kıskanç velet..allah yardımcımız olsun valla

ecrin allah seni taş etmesin kız sern ne biçüm akrusun 500 lira bi sate verülümü kızz alllah seni gerçi sizin şirket vardı demi benim herifinde şirketiide yok emme özel zevki çok zevkleride hep pahalı anam elektronik saat gözlük ayakkkabı pöhhhhhhhhh

cadı niye beee:)))ben çakma sevmem orjinal olcak:)))benimde özel zevkim olamazmı:)

MAYALI HAMUR TARİFİ

2 su bardağı su

1 su barsdağı zeytinyağı

1 paketten biraz az toz maya dr oetkerin vanilya gibi paketlerde oluyoya ondan ufak yani

1 mama kaşığı tuz

1 su bardağı robttan geçirilmiş ceviz cevizler un gibi değil acık dişe gelcek şekilde olcek

bu karışımı unda keleyip yumuşak hamur haline getiriyoruz sert olmıcak yumuşak olcak hamuru çok örselemedn mayalayın yarım saate mayası gelir yani benimki öleee daha olmadı sofra bezine sarıp acık bi güneşe koyun hemen gelir mayası gelen hamurları elma büyüklüğünde yapıp üstlerinde yumurta sarısı sürüp frına atın pişirp yiyip loplop bıngıl bıngıl etler sallansın zuhhahahahahaha ceyyce anlamadııın yer olursa sen sor gene bacım ben cevaplarım muhahahaha

cadı niye beee:)))ben çakma sevmem orjinal olcak:)))benimde özel zevkim olamazmı:)

olar bacım orjünnalaer senin köpeğin olsun bende kıyıp çok paraveremem ölee bazen kıytarım ama saate faalan ne bilem ben çakmacıyım bu konualrda ben bi aykkabıma bide kotuma düşerim marka oalrakten:))) onlardada rahatıma düşkünüm ondan :))))

cadı saat seviyorum ben onedenle yani..gerçi ben herşeyi seviyorum başörtü olar ayyakkabı olar herbişey olar işte..

sced
gordum sni de
insallah hayirlisi ile rahat bir yere dusersin.bu yıl bizim idare de degişiyor((

tutkuben hapsirinca guluyorum alişti artık
o da hapsirinca gulerekkk çokkk yaşaaaaa diyorum

tutku
çok tehlikeli oyle hapsirmamazlık yapma,bizde baslarda hep oyle dikkat ediyorduk . ama ilerde urekek olur diye endise ediyrum....ben de çok urkekirim(

sced
gordum sni de
insallah hayirlisi ile rahat bir yere dusersin.bu yıl bizim idare de degişiyor((

tutkuben hapsirinca guluyorum alişti artık
o da hapsirinca gulerekkk çokkk yaşaaaaa diyorum

çağanda ötlek hapşırıkdand eğil ama dün arkadaşa pasta yapmaya gitmiştim şu öten oyuncaklar varya onlardan verdik eline ilk defa kızıda bunu oynasın diye vıyaklattı çağan başladı ağlamaya sora kaldırdık evdede bazen abisi aniden cırlarsa hemen dudakları büzüyo aaa bide köprüdeken teyzesi balon ötürmüştü acayip bi tiz sdes çıkarya balonu sıkarak havasını insiridnde çağan baktı baktı soradudakları büzdü bi çığlık mememi ağzına tıkana kadar gözünün yaşıyla ağladı paşam

niye nispet olsun canım. aman uyusun da büyüsün çağan:lepi:

gecmiş olsun sivricim.... bizim kızda hasta olmustu insanın içi acıyor öyle görünce..allah dermansız hastalık vermesin grip öksürük olacak o kadar..

chileck ve bety dişeriniz hayırlı olsun..bzde üstleri zor cıkardık hatta yarıya kadar cıktılar ama ağrısı devam ediyor..

ceycem güle güle otur yeni evinde....

esmer bulusma ne zaman ben pazar dönüyorum

ahanda bu sabah ben açtım topiği gene pis gene pis kırkladım hertarafı gene dağıtmyaın yaa siz evdede böleseniz pöhhhh

hadi esmer dağınık onu biliyomda siz yapayın böle kızlar zuhhahahahah

neyse ben heryeri gene temziledim köşeyede aırwick koydum tıslıcak bu sıcakta pis pis kokmasın topik :))))

günaydın millet nasılsınız ben şimdi ütü yapcam hava serinken yapım yoksa mıçım kalkmii

kocamada kahvaltı ahzırladım ne kadan mikkemmel bir kadınım ben gene bu sabah

bi okadanda mütevaziyim:)))

merhabalar, ben tatilden döndüm, herkes iyi mi?

iyi iyi herkez iyi bi yaramazlık yok sadece deryanın bebeğinin ayağını alçıya almışlar ona çok üzüldük bide sivrinin bebeği öksürüyomuş anası çok dertli dokunma ağlar yanii çağanın öksürüğü gibi bile değildir belkim çağan takır takır öksürüyo eke gişi gibi öksürüyo dün doktora götürdüm ciğerleri temiz dedi balgam dedi griple karışmış dedi bolbol sıvıv ver dedi geeçr dedi oldu didim bende:))
hoşgeldin canım nasıldı tatil ohhh sefan olsun tatilide gördün

biz gibi evde yananlarda şimdi saaana ters ters bakıyiik haberin olsun:))))

Son düzenleme:
ooo uyu uyuy nereye kadan kzıalr kalkın hadii:))

neyse ben tükkanı açtım siftahı benden bereketi allahtan ben acuk yatam kocişim gitti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…