2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

eet ordaydım ama saçmalamış ya düzgün cümle bile kuramıyor delinin teki

delfcim derdim var topiğinde ben hastayım ordaki dertleri okurken gülüyorum yada kiminin salaklığına sinir oluyorum.

beni göremezsin cssaa

neyse kızlar ben çıkıyorum eve gidyorum kızıma kavişiym bir an önce öptüm canlarım sizi
özellkle esmerim seniiiikaydirigubbakcemile5
face beni deli etsede sen yadımcı olsanda yükleyemedi
ama yinede güzel bi gündü kaydirigubbakcemile2
öpüldünüzopuyorumnanaktan

ya ya tek derdin bizi toplamaktı
yani hiiçç mi hiç merak etmedin konuyu dimiiii :icecream:

hadi koş kuzuna sarıl annesiii özlemiştir yavrum
ii akşamlar cnm görüşürüz

dünür senide kaybettik topiğe nie gelmediğin belli oldu:dilcikar::roflol:

oo çook öptüğün esmer alıştırdı beni dünüüür hem neden sen esmeri çook öpüonda beni öpmüon ben senin dünürün değilmiyim bakem klava: öp kızımı benim yerimede.

şu derdim var topiğine bende yazıcam "süt sağacak oda bulamıyorum şirketteee"senağlama

bende baktım zar topiğinede laf yetiştiremiyorum zaman bulup..
utkucuk uyandı çok terlemiş..oğluma büyük bi havuz almıştım onu doldurduk biraz oynattım oğlumu emzirdim şimdi keyif zamanı sıpanın..

maşallah cnm bebişine..bbende başarırım inşallah..

bende uzun yola otobüsle gidemem..maltepe kartala bile taksiyle gidiyorum..hem utku hem arabası başedemem..arabası olmazsa buluşmada mahvoluruz zaten..
genel buluşmaya taa pendikten gitmem çok zor..her zamanki kadro bu tarafta buluşuruz yine.

kızlar bu utku çok korkak ya..şu emekleme arkadaşı turtıllar varya ondan aldım manyak korktu ağladı..yanına yklaşmıyo şimdi..
her halta korkuyo..evi bile süpüremiyorum babasını bekliyorum:1shok:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…