2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

feyza bizde bi gariplik var anacım:)
bu hatunlar çok tutumlu 3 gün kullanlıyolar :dance:

kızlar ya eymen dudağını yırtmış 3gün oldu geçmio çok fena ya ne yapsam kiii

günaydııın

hoşgeldin cnm,tatilinizin güzel geçmesine sevindim,
çapkın burak nasıl,kız tavladı mı denizdekaydirigubbakcemile3

:
hosbulduk canim inanmayacaksin ama tavladi valla yien buldu bir kiz resimelri bile var yine bir ara yuklerim facee sen nasilsin canim prenses nasil
ay canim benim ya kiyamam ne zordur yavrum sicakta tam da hareketlenmeye basladigi donemde allah yardimcilari olsun tez zamanda iyilsessin insallah eymencik
canim sen boyle diyorsan ben 6 aydri annmle beraberim bizde esim olmadigi icin saolsun islerimi de yapiyor burakla da ilgileniyro sansliyim ben bu konuda bu durumda aranizda en beceriksiz hatun ben oluyorum :)

selammm arkadaslar
okudum ama yazamadim tum gun

eymene tekrar acil şifalar....dusunmesi bile o kadar uzucu Allah yardimcilari olsun....

jasmincim
yakışir buraga yakişir:))

sinemis acaba uretildigi gunu geçeli epey olmuş muydu?ben hep alirim ve hep son kullanmaya kaadr kullanirim ama tarihine de dikkat ederim

sced, senin bidigi oglen uyutman gerek tracy neder biliyorsun:))

cssatek oldugu için oyle bana da pahali geldi

eeeeeee unuttummm kusuruma bakmasin unuttuklarim varsa

rapunzel canim saol çok bunaliyor tabi çıplak hatta şuan bezi ile sadeec:)) bu yakinlarda bir yere gidelim istiyoruz var mi bildigin??

cssa
geçmiş olsun ağzının içi ise tukurugu iyileştiri dısına bene de bepanthene iyi gelebilir.

Son düzenleme:
evet seymacim bu buraktan cekecegimiz var bizim valal bi baksilari var gorsen olduruyor bizi bir cilveli bir yandan bakislar kerem demir nasil canim nasil geciyor gunelr ek gidayla araniz nasil biz daha baslamadik haftaya baslayacagiz insalalh pazartesi doktor kontrolumuzle birlikte simdilik sadece meyve sulari tatiriyorum ama acaip yalaniyor her gordugu seye tatilde bi guzel karamelli dondurma bile yedi yalana yalana :)

jasminn
valla gormek çok isterdim o hallerini:))ben seni 3 aylik olmadan uyardim:))Allahh nazardan kazadan beladan korusunn hepimizin bebeklerini....

bizim geçis tam olmadi.yani hipp in meyve puresini, evde hazirladigim meyve sularini ve yogurdu veriyorum ama oyle kafama gore...su içmiyor.bakalimm bu kontrolde ne diyecek başla derse inek sutu ile başlatiyor benim doktor.anneminde bu hoşuna gitmiyour:))...

rapunzel canim saol çok bunaliyor tabi çıplak hatta şuan bezi ile sadeec:)) bu yakinlarda bir yere gidelim istiyoruz var mi bildigin??

nasıl bir yer arıyorsun deniz-otel tarzımı?

anadolu yakasına en yakın agva-şile var galiba...

kuzenim kıyıköye (trakya) gitmişti geçen sene beğenmişlerdi pansiyonda kalmışlardı

az önce tüp bebek topiğindeydim geçen sene az zaman geçirmedim orda ben şimdi bebeğimi kucağıma aldım ama hala orda anne olabilmek için uğraşan arkadaşlarım var.çok duygulandım allahıma bin kere şükür ettim beni yavruma kavuşturduğu için.bir kere daha halime şükrettim gece hiç uyumasamda yorgunluktan ölsemde çalışıp yanında olamasamda benim minik mucizem kollarımda.allahım isteyen herkesi anne yap ne olur bu mübarek günde çok dua ettim.

Burak' a Candan dan ÇApkııın ÇApkıın ÇApkın şarkısını yolluyorum o zaman :)

bizimki ana sütünden baişka hiç bişey sevmiyor inşallah burak sever

Canım ya ne güzel yazmışsın duygulandım
bende bugün çok sulu gözüm
annelik mükemmel bi duygu
bende duana eşlik edeyim rabbim isteyen herkese versin inş

Canım ya ne güzel yazmışsın duygulandım
bende bugün çok sulu gözüm
annelik mükemmel bi duygu
bende duana eşlik edeyim rabbim isteyen herkese versin inş

insan yaşadığı zorlukları çabuk unutuyor bende tüp bebek yapma döneminde öyle acılar çektimki arada bir topiğe girip ordaki arkadaşlarıma moral vermeye çalışıyorum.şimdi şikayet ettiğim şeyleri o dönemde hayel bile edemiyordum arada çok bunaldığımda eskiyi düşünüyorum da ne kadar çok şey yaşamışım aslında.şimdi tek derdim uykusuzluk çocuğun yemek yememesi vs...vs....
olsun kucağımda ya sağlıkla kavuştum ya ona gerisi hiç önemli değil aslında arada bir hatırlamakta fayda var

herkese merhaba
tüm bebişler iyidir insallah
eymene tekrar gecmiş olsun

hala evimize dönmedik hafta sonu insallah...
melisa iyice huy değiştirdi cok fena benneyaptımki
dişler hala sorun cıktılar ama acısı bitmedi..
iştah sıfır
elimle versem yiyor

ekmek yiyor sadece kahvaltıda üstüne peynir pekmaz zeytin koyuyorum 1 dilim yiyor..
öğlen corbaya ekmeği bandırarak yiyor.
anasına resmen cin işkencesi edii
aman yesinde..napalım..

şimdik sizlere bir sorum olcaka
unonun cocuklar için büyümek ini aldım...
doğrumu yapıyorum ekmek verenler nasıl ekmek veriyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…