2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

seneye acaba bebişlerle tatil nasıl olur ben fethiye datça gezmek istiyorumda...offfffffffffffffffffffffffffff.

:sinifsinif::gitme:
2011 ocak annelerine bakıyorumda off ben hamileliğimi özledim ya
akannehirakannehir

:roflol::roflol::roflol:
kızlar ben hala regli olmadım normalmi....?
ben de olmadım,normal cnmyerimseniben
:mymeka:alsanaalsanasmile
benim de rüyalarıma giriyoorCADIARZU
esra annen alt katındamı kız hemen anana kaçıyon bakem:)

:uhm:

esra annen alt katındamı kız hemen anana kaçıyon bakem:)

ecrin alt katımda değil ama 2 blok var aramızda hamileyken taşındılar buraya çok faydsı oldu valla o olmasa ben mahvolmuştum yada anama fazla dayadım sırtımı
demir hiç yanlız kalmak istemediği için o bakıyo ben işimi yapıyorum

zaten en sonunda ben bakamıyom alın siz bakın da büyütün güzel güzel...

sonra bana verirsinixz dicem....

hahayyttt...onlar kendi yetiştirdiklerinin eksiklerini tamamlasın bencem...neysseee...

betty sen süt izni kullanıyomusun?

şimdilik kullanmıyorum canım, ütülü evde nasılsa, benim burdan eve otobüsle gitmem bir saat, servis beklesem yarım saat daha geç gitmiş olacam, o yüzden şimdilik gitmiyorum, bakıcıya gdince Gözdemm kullanacam...hem burda yeterince göze battım rapordu izindi felan...artık en son telefon ettiler zahmet olmazsa gelsin diye...geldim işte görüyosun çok yoğunum heeep çalışıyorum şakkıdışakkıdı

sinemiscim evet doğum kontrol hapı...bu ay başladım...

kızlar ndk ile konuştum eymen dedesinin kucagındaymış beraber sol tarafına düşmüşler ve eyminin sol tarafında çok fazla kırık varmış 2 ay kalcakmış böyle ameliyat olmuş.dua edin ne olur diyo.alçının altından su toplamış.baltalşmanındalarmış ara ara izinli eve gelcekmiş.2 ay giremem herhalde dedi.çok acı çekiyornmuş eymen hiç dönemiyor diyor..dua bekliyor..

kızımın yanına gittim,çorba içirdim,
sütüm bugün az,tatlı niyetine de emzirdim..
çorbayı sevdi,bu sefer patates,havuç ve kabaktan yaptım içine de biraz irmik attım,
tatsız tuzsuz bişey ama beril sevdi çok şükür,bir küçük herobaby kavanozunun dibinde bir parmak kaldı gerisini yedi
kızlar çok sağoluna.s.verdiğiniz bilgiler doğrultusunda sütaş günlük sütü buldum,
son kullanma tarihine kadar kullanılabiliyormuş ,üzerinde öyle yazıyordu,
bizim markette 1 litrelik var,imal tarihinden itibaren 5 gün kullanılıyor,
bugün son kez mayalıcam,
yoğurdu ilk mayalamamda çok güzel tutturmuştum sonra 2-3 kez cıvık oldu,
hele birinde yumurtanın akı gibi uzuyordu,
2 gündür çok güzel tutuyor,
yoğurdu yiyor ama az yiyor,bir küçük kavanazun yarısını ancak yiyor..

Son düzenleyen: Moderatör:
esra ne şanslısın ohhh..kıymetini bil valla bu durumun..evde ekmek yok düşün çıkıp alamıyorum bbekle üşeniyorum bırakcak kimse yok getircek kimse yok ((bende amma sömürü yaptım heeee..koceyi bi kandırsam varyaaa.laz damarı tuttu herifin:)
esmer eşinmi bakıyor ayaza:)inş bulur yaaa.

ayy kuzum ayy kıyamam yaa.
sürekli hastanede kalacaklarmış hee, keşke fırsat bulsam da gidebilsem.
ayy yavrum Allah yardımcısı olsun.
dede de nasıl vicdan azabı çekmiştir kimbilir.

bnde adet olsam birde süttten kesersem başlamak istıyorum kendimi riske atıyorum hep

ne diyosun üff çok üüzldüm yaa telefon numarasını özelden msj atabilrmisn .canım eğer izin veririse tabi
bnde geçmiş olsun demk istıyorum
canım benim ya bu sıcaklarda nasıl dayanacak küçücük bebek allah esirgesin çok dikkat etmek lazım içim acıdı resmen canım yaaa.kalkmak ister yavrum hep yatacak en güzel günlerinde bebeğim yaa

maşallh süphanallah vallaha berile çok güzel yiyor .canım günlük sütü açtığın gün bitrmek zorundasın yoksa ekşir gibi oluyor ben 2 defa aldım ilkinde 2.günü bi baktım yoğurt gibi olmuş
markete götürdüm nie böyel oldu die açtığınız gün tüketmelisniz dedi

evet ecrin şanslıyım ama bazende sırtımı çok dayıyormuşum gibi geliyo millet tek başına hem evinin işini yapıyo hm bebesine bakıyo ben beceremiyor muyum diye düşünüyorum ne bileyim ya evimin işini yaptırmam anneme kıyamam da demirle oynuyor onlar ben işlerimi hallediyorum yada buraya bırakıp gidip yapıyorum işimi spora gittiğimiz günlerde annemle babam bize geliyo demirin uyku saati olduğu için uykusu bölünmesin diye
hadi gittim ben yemek yapayımda akşam alışverişe gideceğiz kocemle

ayy çok üzüldüm,canım benim,inş. bir an önce iyileşir,
Rabbim acil şifalar versin:Saruboceq:

hiştt kızlar arkamdan konuştuklarınız duydum okudum
esmer gel sendie çimdirem ben bırak işi gücü
esra ben 3.yü doğurmaya doğururumda sorasında tımarhaneye giderim:))
ecrin bekliyorum sahalara dönmeni
sinemis seninde kandilin mübarek olsun hacı
deryanın bebeğini gece gördüm ağladım yaa çok içim acıdı bebeye yazık yaa kıyamam rabbim çok acilş şifa versin bu gece namazdan sora gene dua etcem eymen için allah annesinede sabır versin hemde tükenemz sabır versin dualarımız onlarla
ben şimdi gebeş yani hamile bi arkidişim var ona gidiyom incirli kurabşye yapcam ona difrize atcaz bide hamur yapcam doğuma hazırlık akşama görüşürüz hepinizi öptüm tekrar hayırlı kandfiller

ayy kıyamam yavrum yaaa..Allahım acil şifalar versin canım benim...offf...dednin vicdan azabı da fenadır şimdi...ayyy...çok dikkat etmek lazım ya...

ndl ile face de konuştum canımya..sürekli degil ara sıra hastaneye gitceklermiş benmi yanlış anladım acep.bebeklere dikkat etsin herkes gözünün önünden ayırmasınlar dedi..
esra annenlerede eglence çıktı işte ne guzel onlarda sıkılmaz torun baksınlar sevsinler ne guzel işte..

feyza ben 4 gündür mayalıyorum,bişey olmadı,
hatta dün tadına baktım bozulmuş falan mı diye,tadı normaldi,
üzerinde son kullanma tarihinden önce tüketiniz yazıyor,
olmassa bugün giderken yenisini alayım,riske atmayayımyerimseniben

ben cuma günü aldım iş çıkışı o gün kullandım cumartesi var die almadım öğlen açtığımda yoğurt gibiydi son kullanma tarhnden önce tüketin yazıyordu ama kapak açıldıktan sonra olmuyor die biliyorum ben ama
dünde yenisini aldım yarısını kulalndım yarısnıda puding yaptımcokacimcoook

düşünceli ve hamarat hatın,
hadi bakalım alkışı hakettinalkisalkisalkisalkisalkisalkis
şu incirli kurabiyenin terifini verde biz de yapakcokacimcoook

ben de sevinmiştim ne güzel 4-5 gün kullanabiliyoruz diye,
tüühh,bizim markette 1 ltrelik,töbe bitiremeyiz biz o sütü:a015:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…