2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar kırmızı tatlı biberler varya kapyalar onları bebişlere verebilirmiyiz c vitammini çok miktarda bulunuyor onda

ben blog açtım ama yazamıyorum içine ayy allahım ya ne kadar teknoloji özürlüyüm bu kadar olur bide mühendis olcam. bilmiyorumkismile
Kuzeyimizn blogunu ver bakimm annesi bnde bakıyım .hayırlı olsun

hee ara verdin sen hemi inanmam bak sahile iniyosun nahçede çardak nasıl yaww güzelmi çok severim ben yeşllik içinde insan huzur buluyor
ayaza salıncakmı aldı dedesi nasıl balkona mı koyuyorsun

yavv blog süper birşeydir yaa, yapın yapın.
bu betişi o kaa sıkıştırdım 2 post yazabildin anca :mymeka:
evet tavsiyene uyduk kanka yapıyoruz bişeyler

benimde var blog esmerin feyzanın olurda ben eksik kalırmıyım hiiiiçç
işte bu

:dilcikar: feyzayıda katmasan ölürsün yaniiii

aaayy esmer yapabildim bakkk
saol bacımmm geçen gün uğraşamımıştım çok koleymiş yaws

n eyapabildin banada de bakiyim

canım bunlar gayet normal hepimz yapıyoruz

ben blog açtım ama yazamıyorum içine ayy allahım ya ne kadar teknoloji özürlüyüm bu kadar olur bide mühendis olcam. Bilmiyorumkismile
[ı]
aynı bennnnnnnn[/ı]

[color="ındigo"]yok tatlım...15 temmuz itibariyle kurudu bende pınar...

üzülme ofertacım...ütülü de teknoloji özürlü...hem mühendis hem ütülü...
[/color]
[ı]
yani hiç emzirmiyomusun canım ya

nöffffffffff[/ı]

hee ara verdin sen hemi inanmam bak sahile iniyosun nahçede çardak nasıl yaww güzelmi çok severim ben yeşllik içinde insan huzur buluyor
ayaza salıncakmı aldı dedesi nasıl balkona mı koyuyorsun

hee bizim bahçe güzel ağaçlık börtü böcek neyim var. balkonumuza da cevzi ağacı giriyor; ama onun sayesinde ev sivrisinekden geçilmiyor :bbo:
bahçede de kırık dökük bi msamız var, sandalyeler var.
üzeride kamelya gibi, sarmaşık ağaç var hep gölge oluyor güzel ama.
hatta demin face'e bahçede fotosunu koydum Ayaz'ın kaydirigubbakcemile5

babamın tanıdığı bi bisikletçi var, bize yürüteç getirsene dedim.
yürüteç yok bende bunu getirdim diye salıncak getirdi :roflol:
güzel ama bayağı hoşuma gitti. hatta fotosu var ama evde kaldı yarın yüklerim face'de gruba.
biraz çok yer kaplıyor ama sevdim.
mama sandalyesini attım köşeye bunda yemek eydiriyorum artık, daha rahat geldi bana.

sinemis bloğu sadece açtım ama içine nasıl yazılacağını çözemedim daha senin çalışan anne yazını okudum çok etkilendim özlerimden yaşlar süzüldü patronda ne oldu diyoo dedim ki hiçç içersi çok havasız ben biraz dolaşayımda geleyim gözüm yandı dedim gittim biraz tuvalette ağladım ağladım makyajımı düzeltip geldim yerime.off içim oğlumuda çok özledim.

Ayaz'ın doğumgünü kurban bayramının 2.gününe denk geliyor, çok sevindim yaa. :lepi:
Bizde parti var hee ayarlayın kendinizi zemuszemus

ben aranızda yeniyim canım daha önceden üyeyim ama sizin aranıza yeni katıldım....

ben kırmızı biber değil ama çarliston biberden çorbalarına katıyorum...

iyi haftalar kızlar...

offf çok yoğun bir günnnnnnn

esmer etimizide alır geliriz o zaman :)

ecrin bizim oğlan epeydir emekliyor yani sürünür şekilde tabi ama gözümün önünden ayıramıyorum çünkü istediği yere çarçabuk gidiyor ozellikle terlik ısırmayı ve kablo ısırmayı çok seviyor annemlerin evde mutfak basamağı var onuda atlayıp geçiyor :))

bizim oğlanın kaşık ve biberon fobisi var biberonu sadece ve sadece içinde su varsa ağzına alıyor bakmadan ağzına sokmaaaaaaz

yürüteç yerine bak ne gelmiş şanslısın ne diyim salıncakta oyanalınır bayağı gülerek kullanın canım

dün işte eşim okumuş onu baktım oda gizli gizli göz yaşını siliyor bişey demeden çıktım odadan
ne biliym anne olmak çok zor yaa
çalışmaktan nefret ediyorum hemde geleceği için diyorum
sende iş yerindesin nie ağladınki o kadr sende çalışan anne olduğun için bebeğin geldi aklına dimi üff .gün geçtikçe dahada üzülüyorum ayrılırken önceden alışırım diyodum şimdi aklım sardıkça ayrılmak dahada zor geliyor
Ayaz'ın doğumgünü kurban bayramının 2.gününe denk geliyor, çok sevindim yaa. :lepi:
Bizde parti var hee ayarlayın kendinizi zemuszemus

geliyoruz canım ama eve nasıl sığacağız

yaa kızlar dağılmış durumdayım:gitme:
eşim evdeydi msn aç buğleimi göriyim dedim msn konuştuk kameradan buğlemi getirdi nasıl ekrana atılıyor görseniz kızım dedikçe bağırıyor sevinçten gelmeye çalıştı baktı yokum ağlamaya başladı gitcem diye galiba
bende ağladım hemen kapttık
nefret ediyorum çalışmaktan
aradım hala ağlıyormuş hissetti resmen
bir daha asla msn açmam artık kamerayımafoldumben

sinemis üzülme canım olacak böyle şeyler onun için çalışıyorsun.emin ellerde akşam yanına gideceksin,üzme kendini..

:))))) örtüleri bozdum camlarıda parmak izi yaptım sen yolmadan ben kaçıyım cadolozcum
kız akşam bütün topiği kırklatcam sana haberin olsunzemuszemus
aynen bacım yaa dün gece 2ye kadan hiç uyumadı 2den sorada 5e kadan uyudu 5ten 7ye kadan uyanık 7den 9.5a kadan uyudu ve hala ayakta(((((
pis bunalr bacım ben sana açtıram diyoma ma açıp pis ediler hemen
2011 ocak annelerine bakıyorumda off ben hamileliğimi özledim ya
hadi bakalım esra ben seni tutmayım koş atla kocişeee:))))
gelelim esmer karısı sana ben kocemden çok seni seviyom zaten kocemle aram yok bu ara sıcakta çekilmii koca.:))))
çimdük lafını nirden senden almışım sen deniz yüzümü görüyon ben azda olsa gene çimmeye gidiyom zatin çarşamba anam gelecek çağana bakacak biz yeğen oğul gidicez havuz deniz 4 gün yaşadık nasipse:))) kararırırım atuk
HERKEZİN BERAAT KANDİLİ MÜBAREK OLSUN
kız ecrin naber kız küsmüyüz laf atmiin baaa hiç

sinemis zor bi durum ama seninde dediğin gibi onun geleceği için çalışıyorsun valla benimde gözlerim doldu zaten bu aralar çok ağlak bi durumdayım nedense bi adet olsaydım da rahstlasaydım ya

ahanda geldi cadı
sağol şekerim yeni hamilelikten bahsetmedim demire hamileliğimi özledim ben 2.yi büyük konuşmayayımda heç istem,yorum ama sen 3.yü düşünüyorsan koş sen atla kocişe hahaaaaaa hatta muhaaaaa

Anacım ben geliyorum ki bu esmer cadısı açmış oluyor ne yapıyım geç geliyorum ben .kandilin mübarek olsun

sinemis zor bi durum ama seninde dediğin gibi onun geleceği için çalışıyorsun valla benimde gözlerim doldu zaten bu aralar çok ağlak bi durumdayım nedense bi adet olsaydım da rahstlasaydım ya

evet esra ne yapıyım bi şeklde geçiyor zman ileride beni anlayacaktır inşallh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…