2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar oğlum yataktan düştü kafasını vantilatörün ayağına vurdu allahtan yere vurmadı yer daha sert zemin...

hala şoktayım..

günaydın Canım
ben gündüzleri hiç emzirmiyorum sabah 8de emzirdiğimle geceye kadr süt birikiyor gecede 2-3 kez emiyor yani akşam 10da 120cc mama yediryorum yatırıyorum 3 e kadr uyanmıyor sonra nöbete başlıyor bazen 4de bazen 5de bazen 6da fix zaten 7de 8de derken bnde senin gb şaşı kalkıyorum
süt yetmezse ağlar canım benim sütüm az olunca ağlıyor anlıyorum ki az mama yaptım 2defa.mız mız sa sıcaktan ama çok ağlıyorsa aç demektr
ama bazende hiç belli olmuyor 10da yedğiyle sabah 5i buluyor
ben şuna bağlıyorum akşam yatmadan brkaç saat önce doyurucu şeyler yediği zamn güzel uyuyor benimki 10 bucukta uyuyor hergün ben7- 8de çorba verdiğim gece rahat uyuyor 10da 120cc yiyor o gün 5de uyanıyor
doymadıkları için birde çok sıcak çocuklar pişiyor ne yapsınlar buğlem sabah kadr dönüyor tötü bi sağa bi sola yan yatıyor buğlem arada düz yatıyor
bende 2 gün önce senin gb yatrken muhallebi yaptım mulipanın gece tahıllarını yemedi kalktım döktüğm yine süt hazırladım .en iyisi akşam 7-8 gb doyurucu şeyler vermyi bi dene çorba yedir yatrkende süt ver derim ben dün akşam ben patatesli-havuçlu çorba yaptım 8de yedi 10da mama verdim gece 5de uyandı bende uykumu aldım

günaydın canım nasılsın??

günaydın canım bizler iyiyiz sen nasılsın kuzey nasıl? ek gıda vermiyormusun canım sen?belki aç kalıor olabilir geceleri.

kızlar oğlum yataktan düştü kafasını vantilatörün ayağına vurdu allahtan yere vurmadı yer daha sert zemin...

hala şoktayım..

çook geçmiş olsun canım bişeyi yok dimi?.

tutku ne renk yapacaksın saçlarını.

ben sütümü kendi elimle azalttım gündüzleri veremeyrek ne çay içiyorum ne de bişey allaha emanet hep eve gidince diyorum bugün hep emzircem diye sonra yine bişey oluyr mama veriyorum
üff içime dert olcak ileride galiba nie böyle yaptım die

akşam oldu bu olay çok şükür geçti ama gece hiç uyumadık eşimle etkisinden kurtulamadık....

canım çok geçmiş olsun uyutma bi kaç saat belli olmaz çok ağladımı

akşam düştü canım uyutmaadık hemen

çok ağladı yavrum çok

onla birlikte bende ağladım tabi içim gitti
,

geçmiş olsun sivri.
patır patır düşüyolar bebeler bugünlerde. hareketlendiler ya.
Allah korumuş seninkini de.

sorma ya allah korudu

günaydın kızlar

cnm ne renge boyatıcaksın?
bende geçen hafta çikolata kahveye boyattım herkes beğendi ama eşim beğenmedi diye ertesi gün tekrara röfle yaptırdım ve saçlarım mahvoldu ve şimdi kısacık..
eğer benim gibi eş takıntın varsa onunda sevdiği bi rengi seç benim gibi yıpranmasın saçların

hala şoktayım..

geçmiş olsun cnm yaw bu aralar hapsi çok hareketli

Ahh canım ya çok üzüldüm seni çok iyi anlıyorum bnde düşütüğünde çok ağlamıştım .allah esirgemiş

günaydın canım
en iyis değişklk her zamn iyidir güzel günlerde kullan saçını.düğündede güzel eğlenrsin inşallh

heee senin için erken geleceğim açıcam bu dükkanı yada evde tükkanı açıp işe geleceğim en iyi çözüm akannehir

nettin rengarenk yaa.
üstüste saç mı boyanır hiç, yanmıştır tabi.
hem bence sende kahve güzel dururdu niye beğenmedi koca

kızlar bişey öğrenmek istiyorum,,,,
kk da takip ettiğim diğer topicleri unutuyorum nereye ne yazdığımı bulamıyorum
bu topicleri takip etmenin daha kolay bi yolu varmı?
yoksa profilimde ki bana ait msjlardan mı bulucam hep

esmercim sorma yaw bende çok beğendim ama eşim hiç beğenmedi
annem de güzel olduğundan kıskanmıştır diyo ama ne biliyim kıyafet falan olsa o yokken giyerim ama konu saç olunca onun dediğini yaptım
şimdide sapsarıyım ama bi kaç güne aralar karamel attırıcam
bence birden bire koyu renk görünce yadırgadı bende yavaş yavaş dönücem

kuzey nasıl olsun benimle uğraşıyor bütün gece nöbet tutturuyor ek gıda alıyor ama akşam 7 den sonra sadece benden emiyor başka bişey asla yediremiyoruma ağzını kitliyor resmen

günaydıın arkadaşlar..
bugün 40 dk durakta bekledim,
otobüsler durmadan geçtiler,boş otobüs gelmedi bugün,
en son çift vasıta yaparak 9' a 10 kala gelebildim işe,
beril de beklerken çok sıkıldı,otobüste mızmızlandı,emmek istedi, uykusu geldi,
gelene kadar öldüm bittim,kan ter içinde kaldım..
berili kreşe getirip biraz emzirdim yerime geldiğimde 9'u 20 geçiyordu,
çok geç kaldım bugün yaaa:çok üzgünüm:
bugün güne çok kötü başladım,devamı iyi olur inş:gitme:
ecrin hoşgeldin cnm..
sivribiber geçmiş olsun cnm,Rabbim tekrar yaşatmasın..

Son düzenleyen: Moderatör:

hala şoktayım..

çook geçmiş olsun canım
ben ece'yi hiç yatakta ya da koltukta bırakmıyorum
hareketlendiler ya korkuyorum
yere yatırıyorum
hatta bezini de artık yerde değiştiriyorum
çünkü benim zilli kızım bezini bağlatmamak için dönüp kaçmaya çalışıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…