2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

iyiiym kızlar sagolsun,güzel geçti,
örtmenim hoşbulduk nasılsın

paçi hatırladım tabi nasılsın bebişin nasıl ismi ne?

Ya İnternet'e telefondan giriyorum klavye minnacik yanlış basıyorum sürekli senin meleğin nasıl ayris bir kez gördüm resmini çok oldu tabi ama coook güzeldi maşallah kime benziyo

oo tatilciler döndü hoşgeldiniz ecrin,juli kızlar nasıllar
nasıl geçti

paçi ayris aynı babası sadece renk bana benziyor:))
cssa geldik de burası çok sıcakmış orda teras mis gibi esiyordu.havuza yatak sermiştim ayriste içinde yatıyordu şimdi beşik dar geliyor hanıma:))

saol ecrin işte bizde sicaklarda bol bol terliyoruz,iyiyiz çok şukur.
bu arada
dun arkadasım simit parçası vermişti kustu diye bişey kalmadi sanmiştim ama az once kakasında susamlari gordum

ecrin çook önemli bişey yok bıraktığın gibi aklımda kalanları yazayım
cadı 2 haftadır yoktu kayınpedri hastaydı ona baktı bugün döndü azman çağan 10 kilo olmuş hala huysuzmuş :dance:
esmer ii oğlanın odasını ayırdı gece fosur fosur uyuyor dünde doğum günüydü 1 buçukta girdi eve :roflol:
juli tekirdağda hatta oda şuan online muhabbet edebilirsin :sm_cool: meloşun dişi 3 oldu maşallah
sinemis biraz sıkıntılı hem iş hem ev çok yoğun çalışıo bide buğlem haata iğne oldu 14 tane şimdi antibiyotik içiyor ii olacak inş
oferta bildiğin gibi yoğuuunn bi şekilde çalışıyor
ceyce ve delfte iiler kuzularıda ii delfin kuzusu dün akşam çoookk akıllıymış kendi kendine saatlerce oynamış sonrada uyumuş tabi sen şimdi bunda ne var ayris hep yapıo bunu dersin ama biz bizim bebelerden görmediğimiz için şaşırdık ve sevindik :teselli:
fatmazehranın misafirleri gelecek menü düşünüyo artık sende bi el atarsın :tomato:
paci gelio bikaç gündür seni sayıklıyo :dance:
mehlikasu da ii berilde ii ek gıdalara başladılar alkisalkisalkis
çilek geliyor birkaç gündür ama çok yoğunmuş ikinci şubeyi açıyolarmış demir kuzusuda anneannesiyle tatilde :lepi:
tutku yeni eve taşındı görümcesigilin oraya görümce zırt bırt geliomuş amaaa haddini bildirmiş tutku artık rahatmış bilmiyorumkismile
unuttuğum varsa kusura bakmasın canlarr

paçi ayris aynı babası sadece renk bana benziyor:))
cssa geldik de burası çok sıcakmış orda teras mis gibi esiyordu.havuza yatak sermiştim ayriste içinde yatıyordu şimdi beşik dar geliyor hanıma:))
ohh hanım alışmış sere serpe yatmaya tabi beşik dar gelir :icecream:
saol ecrin işte bizde sicaklarda bol bol terliyoruz,iyiyiz çok şukur.
bu arada
dun arkadasım simit parçası vermişti kustu diye bişey kalmadi sanmiştim ama az once kakasında susamlari gordum

öğretmenim bence bişey olmaz telaşlanma ben yasaklı olmayan herşeyden tattırıyorum olumunekankayizsmile

kızlar aranızda bebeğini sünnet ettirmiş annelerin önerilerine ihtiyacım var. kısmetse p.tesi günü sünnetimiz var ve kesinlikle hastaneye giderken yanımda bulundurmam gereken, evde bulundurmam gereken bişiler varmı önlem ve kolaylık açısından yardımcı olursanız sevinirim..

cssa canım üşenmeyip onca özeti geçtigin için sana çok teşekkür ederim..bayagı olay olmuş yaw:))
esmer dogum günün kutlu olsun..
çagan yakında patlıcak:))
tutku sen nasıl yakınına taşınmak gibi bir hata yaparsın:)))
buglemin nesi var çok geçmiş olsun üzüldüm yaa..
çilek zati bebe dogurdum bakıyorum demesin anası baksın o da gezsin:)
ayris iyice huysuz bebe oldu çıktı yaa.yegenleirm onu yoldan çıkardı:)))hatta aynı evde bi kaç gun ayrisi başka odaya bırkastık düzelsin diye:)))pek işe yaramadı kucaga alıştı:))

meraba herkese bende bura net kesikdi sinyalller yokmuş ..o yüzden giremiyorum

girsemde fazla vakit geçiremiyorum..
oglum sürekli ilgi isteyen bir bebek..
zaten cuma günüde yıllık izne ayrılıyoruz dügündü nişandı 15 yine yokum..
ancak okullar açılana dek çok yogun olurum yine..
size çok imreniyorum işim hiç bitmiyo..:teselli:gamyoncuiremsua.s.:1no2:

rica ederim cnmm
anaamm kucağamı alıştı tüüühh kötü olmuşş
haa bide kötü haber var ndk nın oğluşunun ayağı kırılmış ameliyat olcakmış çook üzüldük :çok üzgünüm:

aa nasıl kırılmış iyimiymiş hayallah. çok geçmiş olsun ndk cım.

blu cm bilmiorum ayrıntı arkadaşlardan sadece biri kırıldığını söledi ndk uğramıyo haliyle :bbo:

okudum tşkürler cesa...herkesten haber aldım..

geçmiş olsun ndkcım ogluna..

hay allah ya çok üzüldüm minicik bebek ya nasıl canı yanmıştır kimbilir. allahım ndk ya sabır bebişine sağlık versin. bizlerede yaşatmasın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…