2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

üstelik ben yarın akşam ailemin yanına gitcem o nedenle huysuzluk yapar diye bugunden aşısını yaptırayım dedim planlarımda bozuldu.valiz hazırlamma lazım offf beeee.
neyse bi kahve içeyim bari.
delf hayırlı olsun canım dişiniz.dün teknosada kızın biri ayrisi seviyordu aaa dişi çıkmış galiba beyaz dedi bi heyecan yaptım çevirdim baktım yok beyazlıgı diş sanmı:)

mrb kızlarrr nasılsınız
delf hayırlı olsun inciniz bizimde 5. çıktı dün maşallah oğlum çoook hızlı

oo siz aşmışsınız bacım.
1 yaşında 22 dişiniz çıkmış olmasın sizin :KK1:

ben geldim kızlar sinir olarak tabi,ilk kez sağlık ocağına götüreyim bu ay orda olsun dedim evime yakın olan başka mh'nin saglık ocagı yapmıyor 300 metre olan.biizm mh'nin baglı oldugu 1 kilometre ötede neyse taksiyle gittim sat 11.55 içeri girdim saat 12 oldu 1 de gel dedi gelemem uzak dedim yarın gel dedi şapşal öylemi dedim saat kaç şuan 11 55 bu aşıyı yapmak zorundasınız mesainiz bitmedi dedim ben aşıya başlarsam yarım saat sürcek dedi bende bagırdım drlar geldiler izah ediyorlar dedim bu saati aynen bu şekilde sağlık bakanlığına şikayet etcem dedim..çıktım kendi dr aradık 1 de randevu verdi yagmur başladı tam taksiye biniyordum eşim aradı hastaneden aramışlar doktorun acil işi çıkmış randevu iptal döndüm geldim eve.böyle saçma bir sistem görmedim kapımdaki saglık ocagına gidemiyoum yaa yok böyle birşey.böyle zihniyet oldukça özel hastanelerin sırtı yere gelmez.çok sinirliyim çok.

o nasıl iş yaa
bi aşı yarım saat mi sürermiş ne saçmalık.
2 dk'lık iş.

ben geldim kızlar sinir olarak tabi,ilk kez sağlık ocağına götüreyim bu ay orda olsun dedim evime yakın olan başka mh'nin saglık ocagı yapmıyor 300 metre olan.biizm mh'nin baglı oldugu 1 kilometre ötede neyse taksiyle gittim sat 11.55 içeri girdim saat 12 oldu 1 de gel dedi gelemem uzak dedim yarın gel dedi şapşal öylemi dedim saat kaç şuan 11 55 bu aşıyı yapmak zorundasınız mesainiz bitmedi dedim ben aşıya başlarsam yarım saat sürcek dedi bende bagırdım drlar geldiler izah ediyorlar dedim bu saati aynen bu şekilde sağlık bakanlığına şikayet etcem dedim..çıktım kendi dr aradık 1 de randevu verdi yagmur başladı tam taksiye biniyordum eşim aradı hastaneden aramışlar doktorun acil işi çıkmış randevu iptal döndüm geldim eve.böyle saçma bir sistem görmedim kapımdaki saglık ocagına gidemiyoum yaa yok böyle birşey.böyle zihniyet oldukça özel hastanelerin sırtı yere gelmez.çok sinirliyim çok.

aa salklar şikayet et tabikide öğlen arasındaki tititzliği sabah mesaiye başlarkende kullansalar çok güzel olur .mesai bitmndek saat geçerli onlar için başlangıcında değil zaten

üstelik ben yarın akşam ailemin yanına gitcem o nedenle huysuzluk yapar diye bugunden aşısını yaptırayım dedim planlarımda bozuldu.valiz hazırlamma lazım offf beeee.
neyse bi kahve içeyim bari.
delf hayırlı olsun canım dişiniz.dün teknosada kızın biri ayrisi seviyordu aaa dişi çıkmış galiba beyaz dedi bi heyecan yaptım çevirdim baktım yok beyazlıgı diş sanmı:)

sağolasın darısı başınıza. bizim aşı 5 dak sürüyor neymiş bu yarım saat .

şikayet et ecrin olurmu öyle şey ya aaa
esmer evet canım aştık biz patır patır diş çıkıo 22 geçmezsek iyi cnmm kaydirigubbakcemile3

ecrin kız ne saçmalık 5 dk bile almayacak karı yapmak istememiş gerizekalı bak bende sinir oldum et kız şikayet olurmu böyle saçmalık.bunlar birde işimi yaptım deyip maaş alıyorlar.böyle kişiler devlet memurlarının yüzkarası.benim sağlık ocağındaki hemşiremin cep teli var bende devamlı görüşürüz bişey oldumu diye hem hamileyken arardı hemde şimdi arıyor nasılsınız diye

şikayet et ecrin olurmu öyle şey ya aaa
esmer evet canım aştık biz patır patır diş çıkıo 22 geçmezsek iyi cnmm kaydirigubbakcemile3

csssacım kaç aylık senin ufaklık? olan var olmayan var kızım kıskandırmayın bizi bizdaha besmele çekip birtane bile çıkaramadık siz diziyosunuz dişleri.

devletimin memuru çalışma konusunda yavaş oldugu gibi aşı yapmada da yavaşlatma uyguluyor sanırım..şikayet ettim valla kaç yere.sinirim geçmedi.

ceyce bu kadın 2 kez kapımıza kayıt vs için geldi sohbet eettik bişeyler ikram ettim anlamıyorum ben bu sistemi ya.kapımda saglık ocagı var ama hizmet alamıyorum.

sikayet et canim, kimsenin sikayet etmedigini biliyorlar o yüzden rahatlar
hos sikayet etsen de yapilan bisey olmazsa bu böyle devam eder.
biraz da hemsirenin hödüklügü, burda da ilgilenmeyen ilgilenmiyor, :eek:klava:

kocam aradı şimdi.
Ayaz'ı anakuacğına oturtup meyvesini yedirirken, bebe atmış kendini aşağı. akannehir
Sağa bi dönmüş koltuğa yapışmış, anakucağıda üstüne.
Kaplumbağa gibi sırtına binmiş evi. :KK1:
Demek ki artık anakucağının da devri kapandı, orada bile dönüyor kurtlu bebe

kocam aradı şimdi.
Ayaz'ı anakuacğına oturtup meyvesini yedirirken, bebe atmış kendini aşağı. akannehir

Ayy ayyy biz bunları nerelere koyacaz yok yok bunları yer paklıo başka bişey değilde tabi yerde duranı ondanda sıkılolar.allah korumuş ayazı başladık yaramazlıklara.

kocam aradı şimdi.

amanınnn esmer dikkat etmek lazım geçen bizimkide mama sandalyeinden uçacaktı neydeyse.benin ödüm kopuyor bu ufaklıkların ne zaman hamle yapacağı da belli olmuyor.en iyisi yerde debelensinler.ben hep yerde tutuyorum eşimde diyorki koltukta oturmak onun için ne kadarda ulaşılmaz bir durumdur dimi...adam olayı nerden bağlıyor hey allahım yaaa.

X