2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

bugün herkes çok meşgu herhalde...bundan önceki günler sayfalarca sohbet olurduCADIARZU
ben biraz hüzünlüyüm kızımı bakıcıya bırakcam pazartesiden itibaren...:2:

ecrin saol canim iyiyim face teki videolara dalmişim:))naptin uyuttun mu bicirigi??

yersinya
hiç kolay degil tabi, boyle hissetmen normal ama 1-2 hafta içinde daha rahat olusun diye dusunuyorumç.ben daha başlamadim gerçi
senin bebek kiz mi erkek mi?kaç aylik oldu??

selam juli naıslsın..yersinya haftasonu ya pek kimse olmaz..soru sordum ama cevap vermedin görmedin sanırım..
örtmenim uyudu kuzucuk.seninki ne yapıyor uyudumu?

selam ecrin nassun
yersinya ilk baslarda zorlanırsın ama zamanla alısırsın...
örtmenim efkarlanma gece gece
ben sana abee kaynana ne yaptın bize ne yaptın bize şarkısnı söleyim neşelen.

juliiiiiii :)))

sein yolladigin video dimi o:))insallah bitmiştir askerlikleri çocuklarin yoksa disko yolu gorunmustur onlara:))

ecrin benimki uyudu ama bu tatil donusumudur nedir anlamadim bebe çok huysuzlaşti çok zor uyumaya başladi(

Son düzenleme:
benimki süt içcem diye cezveye süt koymuş unuttu koku olunca baktık yanmış cezve ocak batmış :)

günaydın kızlar 1 haftadır annem bizdeydi
kızımı anneme bıraktım gezdim hergün e tabi gezmekten nete giremedim
geçmişe bakamıyorum umarım herkes iyidir
ne güzelmiş insanın annesinin gelip bebişe bakması dinlendim valla
dün akşam gitti bu sabah zor geldi alışmışım rahatlığa........

günaydin...

ben de annemi sitiyorum yusufa baksin da ben biraz uyuyim, dün demisafirler vardi gece 10.30 da aksam yemegi yedik, gece 2.30 da ancak uyudum kafam assagi düsücek gibi agriyor.

kaydirigubbakcemile3 kocam diyo ki "net basinda sürekli yazisiyo bunlar oglum yakinda bunlar burdan paypal üzerinden kredikartiyla altin günü de yaparlar" Kötü fikir degil aslinda :roflol:

Son düzenleme:
ay evet bencede güzel fikir kızlar...altın günü ypalım...ya da para...kaydirigubbakcemile3

ohhh herkesler pazar pazar kocalari bbeleriyle birlikte vakit geciriyo, kimse yok burda ben yalnizim kocam ise gitti, haftaici bir gün misafir gezdirdigi icin ise gitmedi acigi kapamasi lazimmis :sinifsinif:

herkese iyi pazarlar a.s.
karsıya teyzemlere gittik gayfaltıya şimdide kartala ablama geldim...
kaynanasıylan görümcesi gelmiş uff kalmayı planlıyordum oysaki....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…