2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bugun pazar herkes kocisiyle takiliyor
Buraya da ancak ben gibi kocasi yaninda olmayanlar bakiyor galiba kaydirigubbakcemile3

Benim oglan geceleri aglayarak uyaniyordu surekli
Bugun doktora goturdum.
Bir seyi yokmus cocugun.
Dis cikariyor olabilir, gaz sancisi olabilir felan dedi doktor
Olabiluuur de olmayabiluuur de :)

"Bir hastaligi felan yok, gerisi de onemli degil"
demeye getirdi resmen.
Orda baska bi doktor kiz kucagina alip sevdi. Bir de bizimki gulucuk attikca "Bunun hastanelik bir hali yok pek" demez mi
Ben de guldum ne yapayim.
Bi gece sen bak da o zaman konusalim diyeceksin aslinda.

he valla ecrin
ama bende kaldım
bidaha zamanım yok cünki hafta sonu misafirim gelcek yatılı sonra gardasım gelcek..sonrada tekirdağ gitcem... kalayım didim....

he valla ecrin
ama bende kaldım
bidaha zamanım yok cünki hafta sonu misafirim gelcek yatılı sonra gardasım gelcek..sonrada tekirdağ gitcem... kalayım didim....

Gez Juli gez...
Ya ben de Turkiye'ye gezme planlari yaparak gelmistim.
Ama gece duzenimiz bozulunca hic bi yere gidip kalasim gelmiyor.
Burda en azindan anam var bacim var...

merhaba cindirella bebeginin birşeyinin olmamasına sevindim:)
annene bırak gez sende bol bol.
juli be ne biçim gelinsin sen:)

merhaba cindirella bebeginin birşeyinin olmamasına sevindim:)
annene bırak gez sende bol bol.
juli be ne biçim gelinsin sen:)

Emdigi icin uzun sure birakamiyorum.
Bi kac kere biraktim ciktim telefon ustune telefon ediyolar
Durmuyormus
Agliyormus
Guya benim velet annesinin yoklugunu hissediyomus da ben gidince cok agliyormus!
Bizimkiler duygusal takiliyolar biraz sırnaşık şey

valla ben emzirmedigim için bilemicem mama yiyor hatta ben anneme bırakıp 2 gunlugune eşimle bi yere gitmeyi düşünüyoruz işimiz var bi şehirde.bakalım olursa.

merhaba kizlar buraki uyutuum cok huysuzdu bu gece zor uyudu disleri cok aksiniyor sanirim
cinderlella burak da ayni daha birakip ciktigim max. 2 saat benim annem de seninkiler gibi agliyor sensiz durmuyro diyolar ilk defa onumzudeki cmt birakacagim gece arkadasimin dugunune gidecegim bakalim ne olacak bu hafta ici biberonla sut icme alsitirmasi yapacagim ben de malum ben ordayken 2 keer sut icmesi gerekecek gece

Ay ne bileyim canim, pek inanamiyorum galiba o yuzden bana biraz annemlerin abartmasi gibi geliyor.
Cok duygusuz gordum kendimi canim :kedi:

Ecrin, ben de istemiyorum boyle olmasini
Ama ne yapayim bi sey diyemiyorum ki.
Esim buradayken abim bizi uzak bi yere goturmustu.
Telefon ettiler nerdesin gel diye, ben de uzaktayiz dedim
Ayy annem tel.de beni bi hasladi
Korpe cocuklu kadinmisim, ne isim varmis benim taa oralarda :roflol:

merhaba gonul geçen aklıma geldin ya nasılsın girmiyorsun artık..işe başlamıcakmısın sen,maşşallah ogluna nihat büyümüş..

merhaba gonul geçen aklıma geldin ya nasılsın girmiyorsun artık..işe başlamıcakmısın sen,maşşallah ogluna nihat büyümüş..

canım ben zaten kendı ıs yerımızde duruyordum o yuzden gıtmıyorum artık.zaten benım oglan cok huysuz hem de cok...su sıra cok ıstahsız hıc bırsey yedıremıyorum.emmesıde azaldı dıslerınden herhalde.
sızın dısınız cıktımı?

yok bizde diş yok ama çıkaran bebekler var.melisa mesela çıkardı:))biliyorum kendi işin oldugu nu o nedenle sordum başlıcakmısn diye..niye huysız.bu ara hepsi huysuz sıcak diş vs.. sanırım.

2 tane misafir var acaba kim bunlar hu huu misafirler yazın bakalımmmm saklanmayın..

yok bizde diş yok ama çıkaran bebekler var.melisa mesela çıkardı:))biliyorum kendi işin oldugu nu o nedenle sordum başlıcakmısn diye..niye huysız.bu ara hepsi huysuz sıcak diş vs.. sanırım.

dogdugundan berı huysuz canım.sureklı kucakta ama ayakta durcak o zıplayacak ve sureklı gezıntı halınde olacagız evın ıcını dolasıyoruz sureklı.uykudan kalktıktan yarım saat sonra sıkılıyo gezmek hoplamak ıstıyo.sokaga cıktıgımızda pek bı mutlu.oturmayı yatmayı pek sevmeyız ayakta durup zıplayacagız canım..ılk dogdugu zamanlar gazı cok olunca kucaga alıstı ve oyle devam edıyor...

merhaba anneler. ay ne kadar zormuş ek gıda işi. hiçbirşeyi 2-3 bebek kaşığından fazla yemiyor. yapıp yapıp döküyorum. çok sinir bozucu çok. birde huysuz oldu. sürekli uyumak istiyor. uyuyamayınca ağlıyor. 2 saatten fazla uyanık kalamıyor. sizinkiler nasıl?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…