2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

günaydın güzel annişler

nasılsınız .ben çok yoğun bir hafta sonu geçirdim
cuma günü sabah işe geldim yaklaşık yarım saat sonra üzücü bi haber aldım .teyzemşn kızının oğlu 22 yaşında vefat etti inanılmaz yıkıldık çok gençti daha gün boyu onun yanındaydım buğleme de kayınvalidemler baktı
hafta sonbu cumartesi yine ordaydım .dünde kayınvalidemleri gezdirdik o kadr yorgunum ki burdada perşembeden itibaren işlenmemiş evraklar çok yoğunum
buğlem çok öksüyoruz dr göttrdüler 3 tane şurup verdi balgam var boğazında .

canım başın sağolsun cuma günü ecrin söyledi çok üzüldüm allah geride kalanlara sabır ve sağlık versin.buğlemede çook geçmiş olsun canım.neyi varmış dr.ne dedi? çok yoğunsun anlaşılan sen bugün.

günaydın kızlar a.s.
gönülcüm hosgeldin maşallah oğluusna sık sık gel emi :hug:

esmerim sende hosgeldin hala foto bekliyom ha burda

feyzacım basınız sağolsun...buğlemede cok gecmiş olsun...her uykudan sonra sırtına mendil falan koy terlemekten olmustur die düşünüyorum..

feyzacım başınız sağolsun, çok zordur eminimki
buğleme de geçmiş olsun

juli işleri toparlayayyım yükleyecem hemen face'e

canım başınız sağolsun. Allah sabır versin. Buğleme de çok geçmiş olsun canım

slm hanımlar...
cok uzun zaman oldu gırmeyeli topıge cok ozlemısım...
nasılsınız bebıslerınız nasıl..

bu da benım oglusum.

http://i1006.hizliresim.com/2010/6/27/5696.jpg
hoşgeldin cnm,ben de seni merak ediyordum,
artık topik eskisi gibi yoğun değil ama sen sık sık uğra,
oğluşun çok tatlı,gözleri ne kadar güzel,Allah bağışlasın:Saruboceq:
biz ek gıdaya geçmedik henüz ama kızıma cam rende aldım,
elma suyuyla başlamayı düşünüyorum yakında,
benim kız gündüzleri pek uyumuyor,uyuduğu zaman da en fazla 1,5 saat,
saatlercee uyanık kalıyor..
günaydınnnn..
geldimm..
işlerimi toparlayayım gelirim
hoşgeldin cnm..
başınız sağolsun cnm,Rabbim taksiratını affetsin,mekanı cennet olsun:Saruboceq:
buğleme de geçmiş olsun,neyi varmış?hangi şurupları verdi dr?

feyzacım başınız sağolsun, çok zordur eminimki
buğleme de geçmiş olsun

juli işleri toparlayayyım yükleyecem hemen face'e

canım başınız sağolsun. Allah sabır versin. Buğleme de çok geçmiş olsun canım

sağolun kızlar çok zor gerçekten geçen hafta yazmıştım topiğe çapada yatıyor die .behçet hastalığından yattı orda enfeksiyon kapmış 1 haftada çiğerleri paramparça olmuş 1 hafta önceki filmle 1 hafta sonrai film arasında dağlar kadr fark var inanamadık makinaya bağlandı 2.günü kalbi durdu çalıştrdılar 6.günüde yine durmuş çalıştrmadılar.allahım o kadr ağladım ki ben bile o kadr üzüldüm ki annesi mahvoldu yıkıldı cuma namazıyla kalktı babası o kadr metanetliydiki oğlumu damat edeceğim beyaz gömlek verin dedi tabutun üstüne kendi beyaz gömlek giydi .yıkıldım allahım kimseyee böyle acı vermesin rabbim mekanını cennet eylesin .aksilk evde misafrm var buğlem öksüryor.her uykudan kalkışta havlu mendil koyuyorum terini alsın die bugün kontrolü var babası götürecek bakalım ne diyecek.buğlemin çiğerlerinde bişey yokmuş ama boğazında balgam varmış

çok zor çokkk Allahım kimseye evlat acısı vermesin

çok üzüldüm,daha çok gençmiş,Rabbim yakınlarına sabır versin:Saruboceq:

mevlam geride kalanlara sabır versin çoook zor evladının acısını yaşamak mevlam kimseye böyle acılar yaşatmasın benim canımdan can alıp evladıma versin çoook üzüldüm çook.

kızlar yıldızsız mehlikasu da benim,o benim eski adresim,
onu daha önce almıştım sonradan girmeyi denedim,
şifremi unutmuşum yeni şifre falan aldım bir türlü girememiştim sonra yeni adres aldım..
bugün denedim girebildim,şaşırdım doğrusu..

heee bende diodum kim o diye tam soracaktım senmisin mehlika diyee.bildiğimizle gir kızım

ya kızlar bişey soracağım sizin bu sezeryan bölgeniz hala uyuşukmu? benim uyuşuk yaa nezaman geçecek acaba yada sadece benimkimi böyle kaldı.

ya kızlar bişey soracağım sizin bu sezeryan bölgeniz hala uyuşukmu? benim uyuşuk yaa nezaman geçecek acaba yada sadece benimkimi böyle kaldı.

cnm benimkinin de bazı yerleri uyuşuk ben dra sormuştum ,
sinirler kesildiği için uyuşukluğunun geçmesi zaman alırmış,
hatta bazı bölgelerin uyuşukluğu geçmeyebilirmiş..

cnm benimkinin de bazı yerleri uyuşuk ben dra sormuştum ,
sinirler kesildiği için uyuşukluğunun geçmesi zaman alırmış,
hatta bazı bölgelerin uyuşukluğu geçmeyebilirmiş..

hadi yaa göbeğim uyuşukmu kalacak.zaten göbek kaldı off bide uyuşukluğu kalırsa.

şimdi dikkat ettim benim uyuşuk değil:kedi:

neden senin uyuşuk değil söyle bakem bana çabuk sempatiksalakcinni

ceyce benimde hala uyusuklukdevam ediyor :1no2:

benimde devam ediyor ya sanki göbeğimin o bölgesi bana ait değil kesseler acımıycakmış gibi geliyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…