2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

evet canım bi dönem geçer mutlaka..ama süt azalıncada yapıyolar emmek istemiyolar..
utku memeye zaten düşkündü diş çıkarma döneminde dahada düşkün oldu..bizim için geçerli değil buakannehir

hoşgeldin canım çalışan anneler kulübüne.

evet canım bi dönem geçer mutlaka..ama süt azalıncada yapıyolar emmek istemiyolar..
utku memeye zaten düşkündü diş çıkarma döneminde dahada düşkün oldu..bizim için geçerli değil buakannehir

ne güzel emsin emsin ben bırakacak diye çok korkuyorum gerçi 15 gün sonra 6. ayı da biticek ek gıdalar da artış da olacak ama yinede emmeyi bırakmasını istemiyorum.

ceyce sevindim cnm..
sivribiber hoşgeldin cnm,oğluşun nasıl,ismini ne koydun?
kızlar beril sabah 5,5 saat emmemesine rağmen sadece bir memeyi emdi,
6'dan beri de uyanık,uyumamış,yanına gideyim de emzirip uyutmayı deneyeyim,

günaydın canım gönder o böreğin sen bana iyilik yaramaz bu kocalara kızım. Niye lavman yapıosun kabızmı utku? Canım ben kabızlık için fitili yarım kulanıyorum.

selamm

tutku bacım ek gıdalardanmı oldu
puff bizde zor yapıyoz yaa

aa sivrim hoş geldin ne var ne yok nasılsın oğlun nasıl büyüttünmü baya anne sütü alıyomu ek gıdaya geçtinmi
kim bakıyo evde
ne çok soru sormuşum

ayça sağol canım
sen nasılsın
sizde kaka problemi sorunu oldumu ek gıdayı fazlalştırınca bizimki 15 gündür 3 günde yapar oldu

sibricim hoşgeldin canım nasılsın? çalışan anneler kervanına hoşgeldin. ben işe başlayalı haftaya 3 ay olacak. çok zor ama ne yapacaksın. nasıl oldu doğumun bebiş nasıl emdi mi? ek gıdaya geçtiniz mi? nasıl durumlar?

günaydın kızlar...
cantanelerim geçmiş olsun inş.ameliyata gerek kalmaz..
sivri hoşgeldin nasılsın kaan ansıl kim bakıyor şindi ona?karasuya gitmiyormusun?:))

[ı]teşekkürler kızlar doğumdan 1 ay önce ayrıldım hatta 6 hafta önce....

Oğlum 5,5 aylık ben brdayım...

Oğumu evde bırakıp gelmek çok zor....[/ı]

sivricim sen yine şanslısın ben oğlum 2,5 aylık bile değildi işe başladım.4 ay bitiyor benim işe başlayalı.

selammmm
ben de yogurdumu mayaladim geldimmm:))anne olmadan once aklima bile gelmezdi yogurt mayalamak:))

biz aşılarımızı olduk geldik çok ağladı kuzum ya:1no2:
çıkınca hemen mamasını verdim sustu...eve gelene kadar da uyudu.....
uyanınca meyve yedirdim calpol verdim şuan rahatız çok şükür...
birazdan yine mama verecem...
feyza nerde gemedi mi bugün? nasıl oldu acaba dün kötüydü...
ecrin ne oldu cnm sana? ağlıyorum falan yazmışsın akşam...

hadi ayça geçmiş olsun ececiğe...neyse rahatsin 1 yaşina kadar yok artık aşi....insallah rahatta geçer bugun..

ayça geçmiş olsun inşçateş falan yapmaz atlattınız ne guzel..ya havalardan mı ne bunaldım sıkıldım.birde biizm sokakları hep kazdılar yagmur çamur karşıma koca bina diktiler evin içi karanlık gibi oldu iyice herşeye gözüme batmaya başladı işte.az önce bime gittim birazdan da okula gitcem kpss başvurmak için.foruma neyim gitmeyi planlıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…