2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar dün akşam ben de izlicektim aşkı memnuyu son bölüm diye ama aman kızım uyuyorken uyuyayım dedim,romanda bihter intihar ediyordu bildiğim kadarıyla,dizide de intihar etti mi??

benimkinede erkekmi diyorlar
hatta gömlek pantolon bile hediye getiren var okadar yanii(
erkege benzerse bundan sonraki cocuk erkek olurmuş
öylee diyolar
bide ruzgarın verdigi tariflerden bebe bisküvisini yaptım güzel oldu
denemek isteyenlere tavsiye ederim:)

mehlika benimkine öyle diyorlar insan azcık annesine benzerdi falan diye.eşime benziyor napim sinir bozucu bi kızın babaya benzemesi ama napalım..heep kendime benzeyen bebek hayal etmiştim :)
hemşirem senin memlekete neresi?nezaman gidiyorsun?

desene ocak kızları hep erkek gibi üzülmeyin... kızlar 2.ler garanti erkek ozaman:)

cadı Allah yardımcın olsun,bence de dra göster cnm,

götürücem bugün 4te bizim kendi doktorumuz atakuma gitti yarında dolumuş hep başka bi doktora götürcem bakalım kan idrarne ver ne yokisticem yiter yavv sorada onu memeden kesecem kendim doktora gidecem kesin ablamın dediği gibi benim sütüm pis dokinii bebeme bu kadar gazmı olur yavv 6 ay bitecek gece görsen acıyom bebeme yav kendini gere gere ağliyo bendede bakmaya hal kalmıyo pufffff gidimde mutfağı toplıyım şimdi uyuttum çağanı 20 geçe uyudu bakalım ne kdan uyucak

juli sana kolay gelsin cnm,
ayça inş. bu aşılarıda sorunsuz atlatırsınız..
feyza niye gelmedi yaa,merak ettim,acaba aşıya mı gittiler:uhm:

Harbıden nerde feyza.

Nerdesın feyzaa.. Cadaloz Şu sap sımplexden fln verdınmı hıÇ ÇaĞana gaz ıÇın.nıye geÇmıyokı?

Harbİden nerde feyza.

Nerdesİn feyzaa.. Cadaloz Şu sap sİmplexden fln verdİnmİ hİÇ ÇaĞana gaz İÇİn.nİye geÇmİyokİ?

vallaha çok gaz ilacı verdim ama onuşuan hatırlıyamıyom aradıkta buladıkmıdık acaba bugün dotor bişiyi yok dersen pamuğun dediği baybayı sorcam eşim eczacıya sormuş bende yok getirt dersen getirtirim ama mucize bekleme demiş:)))) bakalım bi gidekte doktora zatii samsunda götürmediğimiz çocuk doktoru kalmadı sanırsam:)))))

canım biz keremin gazını sap simplexle geçirdik kullanmadığımız ilaç kalmadı şimdi bile gaz olduğunu anladığımda veriyorum enfazla 10dk rahatlatıyor.mevlam sana sabır versin canım.peki bişey soracağım çağan popodan gaz çıkartacağı zaman fln ağlıyormu?

ecrin beril de babasına benziyor,bir Allah'ın kulu bana benzetmedi..
cadı sütünden değildir,gaz yapıcı yiyecekler yemiyorsun değil mi?
bazı bebekler ne yerse yesin çok gazlı oluyormuş,biraz daha sabır cnm,
yakında geçer inş..
ama sen yine de dra götür tabi,
huysuzluğu uyumadığı için de olabilir..

desene ocak kızları hep erkek gibi üzülmeyin... kızlar 2.ler garanti erkek ozaman:)

kaynanamda bana diyo taha erkek ğe benziyo ikinciside erkek
iyide zaten erkek çoçuk neye benziycek ki diyorum
yok yok yüzü kız gibi olsaydı kız olur du diyo
farklı bi bakış acısı çok gülmüştüm kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

oyy daha bi işin ucundan tutamadım kızıma corba yaptım sadece..
birde kızlar abağa akıl verin...

şimcik bağa doktor didikii sadece akşamdan sabağa kadar emzir gündüz ek gıda
ee akşamları zati uyuyo bebe uykumu bölüp kalkıp kalıkıp emziriyom ama cok emmiyo uyku tatlı geliyooo bu sefer sütüm azaldı sankii

bu sabah emzirdim kahvaltı verdim ara meyve yerine gene emzirdim...
meyve arasını kaldırıp emzirsem mi acep.....
diğer arada meyveli yoğurt yaparım...
sizce nasıl olar

kızlar feyzaya msj attım..hiç iyi degilim bir haftadır yogun bakımda yatan 22 yaşındaki yegenimi kaybettik yazmış.allah alalh öyle birşey demişmiydi burda..allah rahmet eylesin.

juli ne çorbası yaptın tuz koyuyomusun içine

niye kaldırıyosunki daha iyi değilmi gece emmesi bende süt kalmadı bende öyle istiyorum yapmak ama bizimkini emerek uyumaya alıştırdım emmeden uyumuyo

beril de bu gece ilk yatışta 1,5 saat uyudu sonra mızıladı salladım kanmadı,
aldım artık emzirdim,az bişe emdi uyudu,sonra 1,5 saat geçmeden gene mızıladı gene emirdim yatırdım,
3 saate yakın uyudu,sonra yine mızıladı,aldım emzirdim yatırdım saat 4'e geliyordu babasına devrettim ben yatak odasına gittim yattım,niyeyse hemen mızılamaya başladı babası 1 saat sallamış,
eşim olmasaydı bu gece yine sabahlamıştım,
acaba beril de diş çıkarıyor olabilir mi,damaklarında öyle bir belirti yok ama..

canım bizim dr.muzda gündüz ek gıda akşam sadece anne sütü dedi ama malum bende öyle fzl süt olmadığından mama takviyeli süt veriyorum ben.bence meyveyi az yap arkasından emzir.

kızlar feyzaya msj attım..hiç iyi degilim bir haftadır yogun bakımda yatan 22 yaşındaki yegenimi kaybettik yazmış.allah alalh öyle birşey demişmiydi burda..allah rahmet eylesin.

aaaa.allah rahmet eylesin hiçç hatırlamıyorum dediğini üzüldüm gencecikmiş dahal

Allah rahmet eylesin,Rabbim yakınlarına sabır versin,
feyza hiç yiğeninin yoğun bakımda olduğundan bahsetmemişti..:sm_confused:

bence gündüz emzirmeye çalış,gece emse ne kadar emecekki:sm_confused:
uyku arasında,beril bir memeyi bitirmiyor bile,ikinci kalkışında da aynı memeyi veriyorum,
gece çok az emiyorlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…