2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ühüüüüü ühüüüüüüüüü :sinifsinif:
acımız cok böyük cokkk :gitme:
gettii beşirim gettiiiii:gitme:

yorumuna ne güldüm okaaa azmayaa heee..sempatiksalakcinni

delf julii yarın kargonuz var haberiniz olsun çağan çok uslu melek size yolluyorumlülülülülülü kameraya çekecektim ağırmasını am fotonun şarzı bitmiş melek yavrım uymii melek diyenlere yolluyom yarın onu(((
julii senin acın çok büyük bihterin anasına inme geldi hiç onu dediğin yok daş gibin karı öldü dediğin yok :))))) haydin ben yatar kocam eyliya çağanı uytaccam sen uyu didi inşallah öle olur:)(((

bu sefer de şarj mı bittiiiisempatiksalakcinni hepte birşey oluyor nidensenaniknanik

geçmişe bakayım dedim çok uzundu işimde var birileri gelince bir özet geçermi ne var ne yok iki üç gündür giremedim özledim hepiciğinizi....

geçmiş olsun cnm,inş. fıtığı ilaçla tedavi olur,ameliyata gerek kalmaz,
diğer hastalığının iyileşmesine sevindim..
beril de uyuyacağı zaman alıyor memeyi,dün 12 de emzirmiştim ,3' te 3,5' ta denedim almadı,işten çıktık bankada işimiz vardı,bankada mızmızlandı,işimi halledemeden apar topar eve geldim,5'i geçiyordu emdi,
bugün de gece 3'te emmişti,7'ye doğru sonra emzirmeye çalıştım almadı,
oysa 4 saat geçmişti,
işe gelince 8,5 gibi emzirdim,5,5 saate yakın emmeden durdu yani,
bir de artık az emiyor bir memeyi ancak emiyor diğerini emmiyor,iştahı çok az..
anne sütünden başka bişe vermiyorum üstelik,ona rağman çok az ve seyrek emiyor ,acıkmıyor mu bu çocuk yaa..
tükkan açmak gene benden olsun gunaydın hepinize

günaydın kızlar.

günaydın kızlaarr,
ceyce kerem nasıl oldu,dün kaç kez kaka yaptı??

Son düzenleyen: Moderatör:

günaydın canım... bugün çok sessiz burası daha kimse ayılamadı anlaşılan sempatiksalakcinni dün 2 kere yapmış kerem şükür normale döndük yapsa bir dert yapmasa başka birdert. neden emmiyorki beril?havalarda çocukları mahfetti yaaa.

herkesciklere merhabalar..............

ben geldim anneler....

çok şükür 6 aydan sonra buradayım...

işe başladım...
oğlumu evde bıraktım ve geldim...,

sizleri takip ettim ama yazamadım...

bundan sonra buradayım...

ofertacım öyle önemli gelişen bi olay olmadı benim hatırladığım canım sen yokken.

hoşgeldin canım... gel gelll sende gell çalışan kadrosuna. sana bugünler geçmek bilmez canımm.. neden 6ay yoktun bakalım sen ?

günaydın kızlarrr..
akşam yatmadan börek yaptım pişirmeden dolaba koydum..sabah 8 de kalkıp onu pişirdim eşim kahvaltı yapmıyo bari onu yesin dedim..onuda yemedi paşazade..sabah sabah ellerimle börek açtım 6 da kalktım senin için diyorum..yalanıda yemedi böreğide sempatiksalakcinni
bende biraz daha yattım artık..
utku aynı uyku düzenine devam.dün gecede formül bulamadım..
doktorun verdiği lavmanı yapıcaktım eşime bacaklarını tut tek başıma yapamam dedim..ben kıyamam ona hayatta tutamam dedi..sanki ben cani anneyim kıyıyorum..
tabi haliyle hepsi dışarıya gitti onuda yapamadım..şuruba başladım artık inşallah düzelir..olmadı bugün fitil alıcam..
fitilin tamamınımı sokucaz yarısını falanmı..varmı hiç fitil yapan :uhm:

Kızlar Kuzeyde emmek istemiyor artık beni zorluyorum kafasını çeviriyor ağlıyor tepiniyor 4 saat beklesede acıkmıyor niye acaba diş huysuzluğu böyle mi oluyor.Zaten göğüslerimde eskisi gibi süt dolmuyor bide Kuzey az emince iyicene azaldı sütler.ama bakıyorumda bir çok bebeğimiz aynı şeyi yapıyor bu bir dönemdir belkide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…