2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

gecmis olsun, ben de gündüzleri ciplak gezdiriyorum ama gece yatarken pijama giydiriyorum cünkü sabaha karsi serin oluyor benimki de hep üstünü aciyor üstü acik yatioyr sen de giydir biseyler yatarken

vay be orda belediye bez mi yolluyor :lepi:

posi geç uyandık gece uyuyamadım 4 de uyudum akşam çok çay kahve içtik sanırım ondan.şimdi ayris uyudu yine.zaten pijama giydiriyorum kaç gundur soguk biraz..
juli h.can bez işine de mi el attı alem bu adam ya.:roflol:..okadar reklam seven adam görmedim..afiş bastırsın habire o.ümr kadar afiş asılı altında da özellikle adını yazan bi belediye daha yok yaw:))egolarını tatmin ediyor adamcık:):roflol: :roflol:..ümr de karşılaşamadık ama trabzon havalimanında sohbet etmiştik kendisiyle:)

hiç sorma aslında kendini hiç sevmem
bi gün zil caldı bi baktım kapıda zabıta
ödüm koptu.
hasan can gönderdi dedi
bende bilmiyom o kim dedim

Ecrin
Oglumu alan kiz yasadi dimi :)) Zaten gecen gün bi tanesi öpmüs oglumu yanagini silip silip duruyor :)))

Kizlar
Benim mesaim bitti gidim oglani okuldan alayim yemekti evödevleriydi aksami ederiz.2 haftaya okul kapaniyo bi ton ödev veriyorlar ya valla ben yoruldum her gün oturtup ödev yaptirmaktan tatil olsak diye ben beklyiorum :)))

hoşgeldin ecrincim çok sağol canım üşütmüş olabilme ihtimalide yüksek çünkü yazgeldi diye çocuğu çıplak çıplak dolaştırıyordum sonuç bu oldu. bende primadan hiiç memnun kalmadım aynı olayı bende yaşadım molfixden sonra hiiç beğenmedim primayı bu paketim bitsin yine molfixe geçeceğim hem kalıbı geniş hemde yan bariyerleri iyi.

hiç sorma aslında kendini hiç sevmem
bi gün zil caldı bi baktım kapıda zabıta
ödüm koptu.
hasan can gönderdi dedi
bende bilmiyom o kim dedim

vay bee belediye başkanına bak ne yalakaymış kız o öyle sempatiksalakcinni bizim belediyede hiiiiç iş yok. kaç koli gönderdi kız yoksa sponsormu oldu melisanın bezlerini malum sen herşeye bir sponsor buluonda kaydirigubbakcemile3

Merhaba kislar,
Masallah bebislerinize ne gusel uyuyorlar

Benim oglanin uykusu cok bozuldu
Geceleri bir saat uyuyor, bazen 10-15 dakkada bir uyaniyor
Cok zor geciyor geceler

Dis cikaran var mi
Dis mi cikariyor bu bebe.:uhm:

100 e yakın vardı
bekledim gerisi gelmedi
şikayet etcem belediyeyi
1 sene bez masrafını karsılamaları lazım
öle diil mi:dilcikar:

Merhaba kislar,

Cok zor geciyor geceler

Dis cikaran var mi

canım biz diş cıkardık 15 gün sürdü 1 ün iyise 2 gün ağlıyodu hergün ağrısı olmuyordu..

kızımın yanına gittim,emiştik,oynaştık,altını temizledim geldim,yemek saati gelmiş hemen yemeğe gittim,
az öncede arkadaş geldi az sohbet ettik,
biz de 4 numara bez kullanıyoruz,biz molfix,hugies,prima hangisi kampanyada ise onu alıyoruz,
bugün kreşteki personelin biri de canbebe en iyisi diyordu,burda her bezi kullanıyoruz çocuklara ama canbebe en iyisi dedi,
ben de bir kez canbebe alıp denemeyi düşünüyorum,
kreşte bebeği kalan bir arkadaş ta dia da prima bezde kampanya varmış öyle dedi,
72'li prima yanında 4'kağıt havlu hediye 18 liraymış..
evde prima 72'li açılmamış paket var daha,bir de diadan mı alsam ne yapsam..

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba kislar,

Cok zor geciyor geceler

Dis cikaran var mi

Merhaba
benimki dislerini deli gibi kasiyor ama henüz ufukta dis yok

kızlar bu bildiğiniz ekşi tarhana değil biz muaciriz bunu muacirler yapar tekneede yuğurararak yaparız tatlı tarhanadır adı çokta lezzetli ve faydalıdır sizlerin bildiği domatesli naneli ekşlili tarhana bu ondan değil bizim burdaki aile hekimi vezirköprüden tanıdık o dedi bana mama vereceene tarhana versene diye
bez konusunda ben bu zmaana kadar molfix kullandım ama artık geceleri bana yetersiz geldi molfix ve sabahları çok iğrenç kokuyo oluyodu pirma öle değil daha çok emiyo can bebemi molfixmi primamı derseniz ben şimdilik prima derim ama diğerleri daha ucuz bende ekonomik duruma göre alıyom yalan yok geçen ay carrefurda indirim vardı koliyle aldık primayı ama gürhandaken canbebe daha çok kullanmıştım oda güzel bez esnek değildi gene ölemi bilmem molfixle eş değer sanırım
julii kaynananı beyin cerrahına götürcen bende fıtık var bilirim bel ağrısını ihmal etmesin

sen belediyeye bir dilekçe ver hasan can sana sponsor olsun yok öyle ucunu gösterip arkasını getirmemek.

galiba tansiyonum düştü çok kötüyüm .eve gitmek istiyorum gidermyorum mamsada başımı koydum ama kafam kazan gib oldu geri kalktım
mescid var ordada gidip yatamam başkada yer yok bi köşe bi kıvrılsam yarım saat da yetrdi bana
akşamda evde uyuyamycam gidp duş alcam yemek yiycez eşim6da gelcek form istanbula ikeaya gidecez
buğlmde hasta ben gitmem bahane edip ayıp mı olur sizce

merhaba kızlar....
sabah 8.30ta kalktım ev işi ece derken daha yeni totom koltuk gördü valla...boshayallersmile
zaten ev işi hiç bitmiyor deli oluyorum yaasempatiksalakcinni
süpürdüm toz aldım çamaşır yıkandı astım bulaşık makinesi yıkandı onları yerleştirdim daha bir ton ütü var:umursamaz:
eceyi yıkadım çorba pişirdim yedirdim içirdim uyuttum...
kendim bir duş aldım burdayım sonund...
şu evin işleri tükenmek bilmezmi yaa....akşama ne yemek yapacam şimdibilmiyorumkismile

cnm geçmiş olsun ya ne oldu buğleme sana?fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…