2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

ah be canım benim hergünki halim bugün snede var ama ben nedense hiç fırsat bulup yatamıyom
bence gitme bebe zaten hasta onlarda anlarlar bebeğinin halini görüyolar neticede sende dinlen bebende dinlensin anlamazlarsada çokta tın başkarını okadanda çok düşünme yıpranırsın+ karşılığını bulamazsın

Gecmis olsun canim neden mescitte yatamazsin ki, insanlik hali yatip uzansan bisey olmaz canim.
bence de gitme bebenle vakit gecir madem hasta zaten sen de kendini iyi hissetmiyorsun zaten.

oo maasallah, kolay gelsin
bitmiyor bu ev isleri, ben sadece sildim süpürdüm buraktim gerisini.

geçmiş olsun cnm,bu gece uykusuz kalmışsın ya ondandır,
eve gidince düzelmessen kendini yorgun hissedersen gitme bence,evde dinlenirsin biraz,
ya da bu gezme işini yarına erteleyin,hava soğuk,buğlem de hastaymış zaten..

maşaallah hamarat hatun,akşam için kolay bişeler yap,
ben dün akşam eşim yemeğe gelecekti,dolapta ayıklanmış bezelye vardı onu yaptım yanına da bulgur pilavı yaptım,
eşim gelince berili yıkadık,ben onu emzirirken eşim salata yaptı,masayı kurdu,beril uyudu yatırdım,saat 9'dan sonra yemek yedik..

canım tuzlu ayran fln yaptır kendine. seni en iyi ben anlarım herhalde koltuğumda zor oturuyorum boynum tutuldu çoook ağrıyor kerem keyifsiz eve gidip dinlenmek istiyorum ama nerdee oof oooff yaaa

Gece uykusu hep duzenliydi yaa,
8 bucuk gibi yatiyor 6-8 saat uyuyor sonra uyanip emiyor ve tekrar uyuyordu 3 saat, yine emip yine uyuyordu 1 saat.

Off ne oldu bu bebeye hasta da degil ki.
Her aksam bisi deniyorum
Bu aksam agri kesici vermeyi dusunuyorum

doktoruna sordun mu acaba dis cikarirken öyle yapmasi normal diye duydum

canım ağrısı sızısı yoksa niye boşu boşuna ağrı kesici vereceksinki.bizde öyleyiz uykusuz geceler ve arkasında işe gel yorgunluk diz boyu.

mehlika kız kıskanıyorum seni haa ne şanslısın ben oğlumu sabah gördüm çoook özledim saat 6 danda önce göremiyorum.keşke oda hep benim yanımda olsa.şansılsın yaaa

bende özledimmmm offf mis gibidirrr o şimdiiiiiii:a015:

poseidon mehlika valla bitmiyor ev işi...yemek işi....çocuk....hepsi üst üste....
bu arada ankarada buluşacak olanlar naptılar acaba biliginiz varmı....resimleri göremedim facede....

Son düzenleme:
poseidon mehlika valla bitmiyor ev işi...yemek işi....çocuk....hepsi üst üste....
bu arada izmirde buluşacak olanlar naptılar acaba biliginiz varmı....resimleri göremedim facede....

yok şekerim onlar ankarada buluşacaklardı hala sesleri solukları çıkmadı

sağol cnm editledim...
merak eetm doğrusu ne güzel buluştular

canım ağrısı sızısı yoksa niye boşu boşuna ağrı kesici vereceksinki.bizde öyleyiz uykusuz geceler ve arkasında işe gel yorgunluk diz boyu.

Ben de vermedim gunlerdir ama ne yapayim agriyan bi yeri var herhalde
Agri kesicisinin ustunde de dis agrilari icin de kullanilabilir yaziyor

ayy eltim aradı şimdi 7 haftalık hamşileymiş aayy çok sevindim bana ne oluyorsa:)))

ayy eltim aradı şimdi 7 haftalık hamşileymiş aayy çok sevindim bana ne oluyorsa:)))

sen kaynananlar artık ayrisle uğraşmazlar diye çok sevinmişsindir.sempatiksalakcinni allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin

Ben de vermedim gunlerdir ama ne yapayim agriyan bi yeri var herhalde
Agri kesicisinin ustunde de dis agrilari icin de kullanilabilir yaziyor

sen bilirsin canım ben dr.muz demediği süreci hiiç ilac vermiyorum.

yok be ceyce sevindim yaşı vardı belki olmaz diye endişesi vardı:)allah gönlüne göre versin.kova burcu oluyor en çok ona sevindim:))bulantısı varmış geçer didim:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…