2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

70lik mi demişler yani 70yaşında mı yanlışmı anlıyorum eğer öylesyse onu diyen önce kendine baksın ben olsam iyice haklardım

ıhlamur veriyorum zaten pekmezle dün 60 cc verdim
şurup ne kullandın sen mehlika??

maşallah egeye hep böyle gitsin. darısı bizim başımıza

günaydın canım. çok sağol.

günaydın canım çook dimi 7-8 kere kaka off.dişmi çıkaracaz yoksa yauv.

bencede çok en bi sor istersen canım dr ara bi

Sinemis
Günaydin canim gecmis olsun Bugleme

sağol meltemcim teşkkür ederim

sinemis çok geçmiş olsun canım buğleme havalar böyle olunca çocuklarda etkileniyo işte.kız bide babanesini sevmemiş olabilirmi kaydirigubbakcemile3

vallah dün nazar mi değdi bilmıyorum uyuyan kız uyumadı gece uykuya çok zor daldı sürekli dua okudum öğlen ben işe geldikten sonra babası uyutmuş 1 saat uyumuş sonraa ben gittim 6da eve hala uyanıktı bizi aramış huysuzlanmış ne anane var ne baba ne anne çocuk hissetmiş doğla olarak
ben gittim yine uyumadı akşam 10a kadr sadece 15 dk uyudu
galiba sevmedi
1 günde çocuğun düzeni bozuldu

mehlikasu semiha
günaydin kizlar biz dün kahvaltiya basladik oglan arada kendi yemek isteyince kasigi elimden aliyor aceleye getirmiyorum bende o ara sizi okuyorum.
ben de kahvaltilik sadece yumurta sarisi veriyorum baska ne versem ki kahvalti da siz neler yediriyonuz?

gecmis olsun canim ya erkekler anlamiyor dogru, ama ne güzel esin karsilik vermemis düsünsene bi de böyle bi gerginlikte üste cikan adamlar da var :umursamaz:

Günaydin hemsirem

Mehlikasu
Bu oglan biraz aceleci hemen büyüme derdinde yesinde nasil yerse yesin ortalik tam olmus durumda su an bide altini doldurdu az temizlik yapayim sizi okurum arada acikim.

Posicim
Kokudan duramiyorumda sana yazayim oglan bekliyo altini alayim diye :))
Ben daha yumurtaya baslamadim gece verdigim gece mamasinin tahil olani var onu az bisi yapiyorum muhallebi gibi karisik meyva püresi bide cay kasigi pekmez koyuyorum ama bu saate kadar beni 2 kerede emmis oluyor az bisi yapiyorum yenide basladik diye.Bakalim bi iki hafta sonra ordada vardir Quark la beraber yumurta sairisi denicem.

canım videoda hiçç ölee gözükmüyor çağan. hangi ara dere azıyor buuu

günaydın kızlar...

gunaydın canım

aminn aminn

ben de kahvaltilik sadece yumurta sarisi veriyorum baska ne versem ki kahvalti da siz neler yediriyonuz?
canım biizm kahvaltı menümüz şöyle 90 cc süt (sütü olmayanlar mama ) 1 tatlı kaşığı pekmez , 1 çay kaşığı zeytinyağı ve 3 adet petibeurre. yarından itibaren yavaş yavaş yumurta sarısı ve beyaz peynir başlıyoruz.

cadı yazık sana kız ,üzüldüm vallahi,uykusuzluğu ben çok iyi bilirim,
ben uykusuz olunca çok agrasif oluyorum ilk kalktığımda sonra düzeliyom,
ben de bazen akşam işten gelince berili koceye veriyom 1-2 saat uyuyayım diyorum,
sonra beril ağlayınca hemen uyanıyorum,geri uyuyamama huyum var bir de,o zaman koceye çok kızıyorum,
ben uyuyunca berili ağlatma diye,en azından 1 saat uyuyayım diyorum..
sinemis bize ilk gittiğimiz dr ventolin vermişti,
sonraki ise mukolatör(balgam sökücü),bir de klamer(antibiyotik) verdi,
2 gün de antibiyotik iğne vurulduk,
şimdi de mukolatör ve klamere devam ediyoruz,14 güne tamamlayalım dedi dr..

ya normalde kavgaetmem bizim evde eşim agresif ben sakinimdir takmam onu sölesede cevap vermem ama uykusuzluk çeken anlar helede hergece hergece çok fena çağanın ağlaması memeye benim mememde uyumak istiyo saat başı uyanıyo beni yalancı meme oalrak kullanmaktan büyük zevk alıyo ama 3 gecedir doru düxgün hiç dalmıyo 1 saate uykusu yok çok husursuz yani dediğim sadece 1 saat eyle demekti allah razı olsun normalde bakar ama dün gece resmen nevrim dönmüştü hatta mesaj attım sabah sen gece bana karşılık versen seni hırtlaklıcaktım okadan gergindim dedim tık yokk:)))) tırstı
kırkta bi karşılık vermedi işte oda çok uykusuz ve depresif olduğumun farkındadı sanırım görüyo daha bütün gece çağanla cebeleştiğimi sesetmesin yanii okadarada kendi suçlu kucağına alsa gezidrse susuyo ama bu sadis gibi ağlatıyo nemiş uyucakmış pöhhhhh ben okaaa ağlattım uyumadıda bide bana demezmi sen 2 oğlunada hiç kıyamıyon hep bana kıyıyon bana demogoşi yapma dedim anlamı ne onuda bilmiyom emme dedim gitti:))))

ayy kızlar ben minicik ve biricik aşkımın yanına gidiyorum,
size gelince laf yetiştiririm artık,kuzucuğum acıkmıştır,

delf ahanda bu lafın için çağanın azığı sahnede söz çekecem kameraya emme ben doğru çıkarsam sana verecem ben bir hafta uyuyacam:))))
sinemis çok geçmiş olsun bitanem yaa çağanda arada öksürüyo ama onunki kıçını yıtrmaktan baırmakttan yani
mehlika bende aynı sen gibiyim gece bile okadar uykusuzluğuma hemen dalamıyorum uykuya ama benim koca aparayı yemeyince anlamıyo lafta çok üzülüyo çok ilgili baba ama bakmaya gelince iş değişiyo çağan iyise hemen sallayınca uyursa anam hep ben bakıyom diyo azmansada ay ben ayağımda sallayamıyom beceremiyom diyoo:)) annemin varlığında çok alıştı tembelliğe şimdi zor geliyo paşama azmana bakması

dün 21.00 de yattı ege ilk kalkışı 04.30 idi mecburen 60 cc tıktım ağzına uyuyarak içti sonra 07.15 te kalktı ilerleme var değil mi? dr gece kalkmasın beslenmesin diyor da bize ama buna da şükür .
maşallah egeye delfim
melisada aşam ilk defa 2 den sabah 7 ye kadar uyudu
5 saat aralıksız uyumusum :lepi:

hacı sakin ol yaw...
kutla adamcazın doğum gününü...yazık.....

gecmiş olsun canım terleyip üşüdüyse hasta olmus olabilir...
melisada hep ter iiçinde ört giydir soy bütün gün uğrasıyom

:
bende 3 adet bisküvi 70 cc mama peynir yumurta veriyorum..

a sabahtamı zeytin yağı :uhm:

birde 90 cc sütle 3 adet bisküvi cok sulu olmuyor mu...

çek anam çekkk sonra da gönder bana kaydirigubbakcemile5
maşallah egeye delfim
melisada aşam ilk defa 2 den sabah 7 ye kadar uyudu
5 saat aralıksız uyumusum :lepi:

[
a sabahtamı zeytin yağı :uhm:

birde 90 cc sütle 3 adet bisküvi cok sulu olmuyor mu...

sağol canım. 5 saat uyku iyi gelmiştir. evt 1 çay kaşığı öyle dedi dr. yok canım olmuyor sulu pekmez kıvamlaştırıyor. yarın itibariyle peynir ve yumurta katmaya başlıcaz

kızlar kasık mamalarını kaç cc sudan yapıyonuz
üstünde 150 cc yazıyo ama melisa bitiremiyo bende zorlayınca kusuyo
soracıma heriflen birbirimize giriyoz..

canım teşekkür ederim.insallah rahat geçer. inşallah yanım boş olur da emzirebilirim.

ay canım ya, aynı şeyi biz de yaşıyoruz eşimle. iki dakika bakamıyor. ben bütün gün ağlatmamaya çalışıyorum yapmadığım şebeklik kalmıyo, beyfendi gelince 10 dakkada sıkılıyo. geçen ona bırakıp bi yere gitmem gerekti. aklım evde kaldı yani.
doğum gününü kutlaama ya, sene de bi kere, hemi de öpmüş giderkeeen... ( çok duygusalım bu aralar:))

Cadalozum
Benim sag kol sakat benim tüy sikleti bile bi gece kolumda yatirsam uyusukluktan ben uyuyamiyorum kaldiki Cagan bende olsa napardim bilemem.Benim kocamda iki oglandada sevmeye sever ama öyle bi kere baksin yok canim yok bi ara bende bagriniyordu büyük oglanda ama anlamiyor sonu yok bana yazik dedim sakinledim.Bizdede tam tersi ben aglatirim cocuklari esim kiyamaz ondan kavga cikardi ama cocuktan cocuga degisiyor valla aglatmak hep cözüm olmuyo.Ben evlenmeden önce uykusuzluga dayanamazdim bi sefer isyerinde isi bitirmem gerekiyordu gece kaldim artik dedim bu saatten sonra eve gitmiyim zaten yalnizim gittim genel md yard koltuklarinda uyudum.Sabah alarmi duymamisim müdür gelmis beni uyandiriyo adama tam saldiracaktim ama Allah korudu herhalde birden tanidim o animi hala unutamiyorum oda anlamis cok yorgunsun öglende eve dön demisti :))))))

juli
Günaydin fistigin anasi sanirim mamadan mamaya degisiyor.Ben ilk Milupa yi almistim 130 cc ye 6 kasik diyodu baktim koyu geldi sonra Nestleninkini buldum 5 kasik 150 cc ye bu daha iyigibi daha kolay bitiriyor.

kızlar kasık mamalarını kaç cc sudan yapıyonuz
üstünde 150 cc yazıyo ama melisa bitiremiyo bende zorlayınca kusuyo
soracıma heriflen birbirimize giriyoz..

ben 180 cc den yapıyorum canımm löpür löpürr bitiyor. 180 ccye 3-3,5 yemek kaşığı

uzuuun bir aradan sonra merhaba...
kim bilir neler konuşuldu foruma girmediğim süre içinde.. hepiniz çok özledimmm :) gerçi kimileriniz ile facebook üzerinden konuşuyoruz ama burası ilk göz ağrımız.. :)
umarım hepiniz ve de bebişleriniz iyisinizdir..

Bazen bende eşime gıcık gidiyorum suçu olmasada her hareketi gözüme batıyor bişey bulup bahaneyle azarlıyorum oda bazen senin eşin gib çok rahat oluyor kızım ağlıyor umrumda değil maçı açmış ona bakıyor dönüp buğlem kızım azıcık susta maçı izlyım diyor oda yerde çırpınıyor ağlıyor
o zmana kadr mutfaktysam yada odadaysam koşa koşa gelip bi güzel azarlıyorum öyle çocuk bakmaya ne var öenmli olan ilgilenmek
bu arada dünya kupası maçları var artık sinir olmaya başladım hele vuvuzela sesi çıldırtıyor

ayy kızlar ben minicik ve biricik aşkımın yanına gidiyorum,
size gelince laf yetiştiririm artık,kuzucuğum acıkmıştır,

bende sağlık ocağına götüriyım diyorum aşıya da gidemdik bugün sabh çok öksürdü hali bile yoktu kıyamadım
hadi git mehlika kıznı öp kokla emişin gel ne güzel ayrı kalmıyorsun bu yönden iyi işte

sağol canım sorma çok bitkinim şuan moralim bozuk hasta oldu ilk defa oda kaynanama denk geldi zaten lafcı sözcü

aynen juli ter içinde günde 3 kez garanti komple değişiyorz böyle bi ter yok dün galiba uyanınca yelek giydrmediler eve gittiğimde bayağı azmıştı öksürüğü bişeyde diyemedim evde kalabıktı çok huysuzlandı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…