2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Posi
Sabir düzelecekler biz dün gece nasil olduysa 10 da yatmayi basardik.7 de yaticam die aglayan cocuk 10 da uyudu fenada diildi gece 2 kez emmeye kalkti.Bakalim o emmeleride bi bitirebilsek.Sanirim normal kilosuna gelince birakacak boya göre bayagi zayif benimki.Aksam yemegini yerken biz onada gece mamasini yediriyorum bize baka baka bi tabagi yalayip yutuyor kesin emmeye kalkmaz diyorum ama kalkiyor genede.

ya aslinda 20 de uyuyor, sabah 3 den sonra beni hep uyandiiyor, aslinda yusufla birlikte yatsam uykumu alurim ama ben 24 de yatinca 3 saat uykuyla sersem kaliyorum.
cnm 24 çok geç,biraz daha erken yatmayı denesen,maşaallah 3'e kadar uyuyormuş yusuf,sen de o arada uykunu almış olursun..
Günaydin kizlar
günaydın cnm,bugün erkencisin,sabahları seni göremiyorduk buralarda..
yuhh diyorum delf,9 saat yapıyor,o kadar uykuyu ben bir tek hamileliğimde gördüm,
hatta doğum yaptım yapalı deliksiz bir 5 saat uyumadım,4 saat uyuduğumda parmakla sayılacak kadardır,beril 3 saatte bir kalkıyor ben ona şükrediyorum,
önceden saatte ,iki saatte bir kalkıyorduakannehir
maşaallah egeye
günaydın kızlar
ceyce gecmiş olsun......

günaydın cnm..

canım nerdeyse 1 buçuk aydır yediriyorum bişeyler son 2 haftada böyle oldu herşery aynı bişey değişmediki oysa
canım benim epidural tutmadı bende genel anesteziye geçtiler
belim 70 lik gibiymiş öyle demişler bide

Günaydin kizlar
günaydın

canım geçmiş olsun bebişler fazla hareket sıcak hava rüzgar derken üşütüyolar

bende genel anestezi oldun belimden uyuşturma tutmadı 70 lik beli gibi demişler bide

dün 21.00 de yattı ege ilk kalkışı 04.30 idi mecburen 60 cc tıktım ağzına uyuyarak içti sonra 07.15 te kalktı ilerleme var değil mi? dr gece kalkmasın beslenmesin diyor da bize ama buna da şükür .

[
ceyce fitil vermeyi denedin mi?

günaydın canım.canım bizimkisi günde 6-7 kere yapıor kaç günden beri fitillik bir durumumuz yok şükür.

cidden bu çocuklar neden böyle mıkır mıkır yaa tam dilli düdük olmaya başladılar. epuduralde ağrı kalıyormu yaa ben epidural olacaktım dr. sonra gel genel yapalım dedi ameliyat masasında değiştirdik ama hala sezeryan yerim karnım uyuşuk nezaman geçecek acaba

kaydirigubbakcemile3 yalnız son 10 gündür böyle bir düzen oturttuk mehlikacım ondan önce felaketti gecede 3-4 kere kalkıyordu. kaşık maması ver dedi dr (tahıllı biraz kıvamlı ) o onu bayağı tok tutuyor.

sinemis
günaydın cnm,
ayy çok geçmiş olsun,inş. bir an önce iyileşir,
beril de boğlulacak gibi oluyordu,sonra da midesinde ne var ne yok kusuyordu..
çok şükür öksürüğü bitti sayılır,tek tük öksürüyor..
bu arada buğleme arkadaş gelmiş ne güzel,değişiklik olmuş..

evet nasıl oldukarlını bilmıyoruz işte olduğumuz için böyle hasta bırakıp gelincede moralim çok bozuk oluyor benim

buğlemde gündüz uykusu çok hafif zaten berilde öyle yaptı demkki 15-20 dk uyudu uyandı .kreşte diğer çocuklar uyanınca oda uyanıyor doğal olarak

dün 21.00 de yattı ege ilk kalkışı 04.30 idi mecburen 60 cc tıktım ağzına uyuyarak içti sonra 07.15 te kalktı ilerleme var değil mi? dr gece kalkmasın beslenmesin diyor da bize ama buna da şükür .

maşallah egeye hep böyle gitsin. darısı bizim başımıza

günaydın kızlar
ceyce gecmiş olsun......

günaydın canım. çok sağol.

günaydın canım çook dimi 7-8 kere kaka off.dişmi çıkaracaz yoksa yauv.

mehlikasu semiha
günaydin kizlar biz dün kahvaltiya basladik oglan arada kendi yemek isteyince kasigi elimden aliyor aceleye getirmiyorum bende o ara sizi okuyorum.

evet nasıl oldukarlını bilmıyoruz işte olduğumuz için böyle hasta bırakıp gelincede moralim çok bozuk oluyor benim
ne yapacaksın herşey onlar için canım.

maşallah egeye hep böyle gitsin. darısı bizim başımıza
sağol canım . inşallah elbet hepsi düzene girecek birgün şu dişler bir çıksın da

sinemis çok geçmiş olsun canım buğleme havalar böyle olunca çocuklarda etkileniyo işte.kız bide babanesini sevmemiş olabilirmi kaydirigubbakcemile3

Günaydin kizlar
günaydin

Gecmis olsun canim
benim de haftasonu misafirim olcak yusufu geceleri onlarin odasina atip misil misil uyumayi planliyorum kaydirigubbakcemile3
bi de beni uyku cok güzel tutuyorda etrafi toplamakti, yemekti caydi, belki filim seyrederiz o yüzden 24 e kadar uzanir benim yatma faslim

günaydın kızlar
ceyce gecmiş olsun......
günaydin

meltem ben de ir iki kez 22 de uyuttum ama o zamanlar da yine erken kalkiyordu,

günaydın kızlar çok uzun bir geceydi çağan hiç uyumadı gece kocamla kavga ettim dün kaynatam doktora gitmişti adamcağzın ayağında platin vardı zaten onu tutan beton çatlamış ameliyat demiş yaşı 65 canım çok sıkıldı kocama akşam 11 gibi dedimki al şu çağanı acık eyle 12ye kadar uyuyuym baktım çağan bas bas ağlıyo geldim çocuk odasına başında bebeğin ağlatıyo neoluyo dedim neden ağlatıyosun bırak yaa durmuyo ağlasın ağlasın uyusun diye bekliyom dedi sen delimisin be dedim 6 aydır nezaman uyudu masusmu yapıyon dedim beni uyumasın diyemi ağlatıyon dedim zaten uykusuzum ne biçim insansın gece bi sfeer gözünü açmıyon bide 1 saatlik sana tut dememde otoritemi kurmaya çalışıyon dedim dedimde dedim sorada git çocukodasında yat dedim zaten uyumuyo ikidebir beşiğe al koy yapamam dedim adamdan çıt çıkmadı çıt çıksa boğardım sanırım o anki sinirimle ama benimde bi canım var bütün gece ben bakıyomya salak adam ne anlar el kadan bebe manyak yaaa
işin kötüsü bugünde doğum günü gerçi sabah beni öptüde gitti ama hala gıcığım manak çağanda hala ağırıyo alam şunu yidi beni yidi

senin oğluşta bebek değil melek olmuş o zaman,maşaalah diyelim cnm
aman Allah bozmasın,darısı sık kalkıp analarını uyutmayan bebeklerin başına:Saruboceq:
mehlikasu semiha
günaydin kizlar biz dün kahvaltiya basladik oglan arada kendi yemek isteyince kasigi elimden aliyor aceleye getirmiyorum bende o ara sizi okuyorum.

bek sen keretaya,kendi yemeye çalışıyor demek,yakında önüne mamasını koyarsın,eline kaşığı verirsin kendi yer artık,
maşaallah matteoya

Cadaloz
Anam ne etmisin adama ses cikaracak hal mi birakmisin.Dur ben benim adama kizinca seni cagrayim yok valla artik kavga edemiyorum ruhum kaldirmiyo cevap verecek halim yok sen benim yerime bu dediklerini dersin iyi olur :)))

Canim ya Cagan niye bu kadar agliyor bi süreden sonra birbirinizimi etkiliyorsunuz nedir cocuk seni sinirli gördükce agliyodur cikmaz sokak gibi durum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…