2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bende sizdenim bizde gece hiç uyuyamadık
ilk kez böyle oldu normalde sakin bi çoçuk taha
saat başı kalktı ağlayarak emziriyorum uyuyo yatağa koyuyorum mızırdanmaya başlıyo
çoook uykusuzum
ne zormuş huysuz çoçuk allah yardım etsin öğle çoçuk büyütenlere

delff
aman maşallahhh ege ye.

eger gunluk alması gereken sutu sabah aliyorsa bence gece kalktiklarinda su içmeleri daha dogru hazım sorunu çekmezler en azından.ben bilmedigimden ne kadar içtigini emziriyorum.öişi de azaldi ama terledigi için olabilirmiş

ceyce
ohh maşallah geçmişiniz süte.bakalim ben de çok heyecanliyim:))ben nasıl deniem bilmiyorum her sabah 30 ml mi denemeliyim??ve dekaç gun boyunca??

canım ilk etapta sulandırarakk öyle vereceğim bakalım alerji fln yapacakmı sonra arttıracağım bir haftadan beri böyle yapıyorum ben.ama keçi sütü ver canım.

cadaloz hakket ne iyi gelinsin
şimcik kaynanam geldi dısarı cıksaz ekmeği yok muş
simit yerüz dedüüü
bende gayfaltı ettim dedim..
acaba hazırlasamıydm :uhm:
kötü gelin diyim sen anla ben kaynatama melemen yaptım yedidüm
çadıı
şimdi okudum da yazdiklarini :bbo:

bana doktorum su teklif et demişti.acaba su versen daha iyi olmaz mi??belki sadee susuyordur.
ya aslında ben gece bişiy vermiyom dün gece ilk defa emzirmiyim dedim ama gene uyumadı normalde sadece beni emiyo bu dediklerimide 1er öğün bi sabah bi ikindi veriyom cicibebeyihergün vermiyom bazende meyve püresi veriyom suda veriyom her ağlayışında ama fayda yok
bizde gece 21.30 uyuduk ve 06.00 da kalktık ayy rekor buu rekorrr alışıyor mu artık neee : dr muz kesinlike gece kalkmasını kesecekesin demişti geçen hafta
anam maşallah gece kalkmıcak diyolar bide alıp çağanı alıştırda doktorlar:))

kızlar şimdi çağanı 10.30da emzirdim yatırdım bidaha ne zmana emziriyim en geç 20 dakkaya uyanır artık dayanamıyom vücudum ıstrahat istiyo ben bu beebeye napamda düzene sokam ((( usanmış smilee nerden doğurdum töbe töbe diyen smilee:)))

yaw tam gesmeye gidicez uyudu zilii

delf maşallah egeye

sağolun kızlarrr valla ilk defa oldu böyleee. bakalım bugun nasıl olacak?

sağol canım. sen bu gece su ver bakalım ne olacak. gerçi ben 1-2 kere su verdim kandırmaya çalıştım tekrar uyusun diye kafama attı biberonu bunun içinde su var kandırma bana mama getir diye

cadolozcum bence enaz 3 saat geçsin canım.aralık kısa olduğuu içinde çok gazlanıyordur bence çağan suyla fln kandırmaya çalış.kerem şuanda kahvaltısını yapmış. 3saat sonra çorbasını içer 3 saat sonrada yoğurdunu 1-1,5 saat sonrada meyve püresini yer.

çok zeki bu bebişler sen kimi kandırıyosun anne demeye getirmiş

uyandı çağan mememe döniii ver diyee balkoa gidek eyliyim şunu 2 saat nasıl zabdolcaksa(((((((((((

Cadalozum
Önce büyük oglana masallah diyim benimkide laf dinler ama önce surat asar odasina gider unutana kadar küser filan neyse ben korkuyorum nette her olay var o yüzden ben anlatiyorum önce oglana .

Cagana gelince bencede cok yiyor masallah ama hazimsizlik yapar.Heragladiginda vermesen artik yeni dogmus degil gerci alismis biraktirmanda cok zor ama sanada yazik.Benimkide alistigi icin uyaniyor ama emzigede alisik onu soktummu agzina devam ediyor uykuya. Bi emzirmeden en az 3 saat sonra emzirmek iyi diyor doktor ama bizim bazen 1 saat sonra oluyor oda susamis oldugundan azcik emiyor bu seferde düzen bozuluyor ama masallah cagan iyi yiyor o kadar mamayi.Biz hic mama yemedik belki versem alisirdi.

Kizlar ben ilk kez bu aksam digerlerine nazaran iyi uyudum sizemi sattim uykusuzlugumu nedir.

aynen öyle ceycecim. zamane bebekleri bir felaketdelikafadulden

şimdiden böyle bunlar canım bizi parmaklarında oynatıolar

uyandı çağan mememe döniii ver diyee balkoa gidek eyliyim şunu 2 saat nasıl zabdolcaksa(((((((((((

cadoloz kızım normalde sen nekadar sıklıkla doyuruosun çağanı senin memenin bağımlısı olmuş bu.sempatiksalakcinni

delf
:)) Ben hic su vermeyi denemedim emziriyorum gece hala bi denim bakim biberonu kafama yiyecekmiyim.

Cadaloz
5 yasina kadar emer valla sen yanmisin anacim memeyi nasil biraktirican?Biraz aglicak bazi istedigi seylerin olmicagini anlamak icin aglamayi seciyorsa aglicak.Ben büyük oglanda aglatmayi beceremedim azcik aglasa hemen tamam tamam derdim haladaha kiyamiyomuyum ne.Kücük bi kac kez agladi hic ilgilenmedim aglamiyor artik bisey icin.

Kizlar
Ayin 1 de doktordayimda sizede sorayim.Bizim kaka düzene girdi ama ikiniyo ikiniyor kizariyor tamam diyorum alti girtlaga kadar dolmustur.Aciyorum kücücük bisi sicak suyla popoyu silince gerisi geliyor.Kac gündür hep ben yaptiriyorum kakasini sanki alisti .Iyi mi bu durum kötümü düsünüp duruyorum.

delf
:)) Ben hic su vermeyi denemedim emziriyorum gece hala bi denim bakim biberonu kafama yiyecekmiyim.

dene dene canım bakalım matteo ne yapacak? canım ege de öyle ıkınıyor ıknıyorrr bir koku bir koku bakıyorum minnacık birşey temizliyorum 1 saat sonra bütün bez dolana kadar yapıyor

aynı canım ya bizimkide ıkınırken kıpkırmızı oluyor minicik bişey yapıyor altını değiştiriyorum temiz beze dolduruyor geri kalanı paşa bide sevmez boklu popoyla durmayı. ya dün günde 6 kere fln kakasını yaptı bu normalmi sizce kızlar fazla değilmi?

slm kızlar nasılsınız
ben bugün işe geç geldim yani şimdi geldim kaydirigubbakcemile3
bugün 6da çıkacağım
yılan hikayesine dönen buluşma bugün gerçekleşti sonunda kayınvalidemler geldi .şükür ki ne şükür
kahvaltı hazırladım dinlenmeleri için nevresimleri verdim kavaltıyı yaptık kahvalrı masasını öylece ortada da kolileri bıraktım geldim iyimi
biz toplazrız sen işe git dediler bnde çantayı aldığım gibi işe geldim
sizde ne var ne yok geçmişe bakamam işimde çok yığılı bir an önce halledeyim

biizmki dün 3 kere dolu dolu yapmışş en son akşam 21 de yapmıştı. şimdi aradım evi gene bir dolu yapmışş. yani renginde cıvıklığında birşey yoksa endişelenmiyorum ben demekki bağırsaklar güzel çalışıyor diye seviniyorum hatta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…