2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

yok canım bizimki girmez biyerlere şimdi dedesi gildeya msneden camdan görüşelim diye istemiştik ama zaten laptopuda götürmedi ben orda dışarda oynıcam diye kiracıların netinden konuşuruz anne dedi benim oğlumun yaşı daha 7 ama maşallah diyim çok olgundur meltem teyzesi yasakladığımız hayır dediğimiz şeyi asla ikiletmez bi kere babası ona dedi sakın nete girme korkunç kötü bişiy görürsün korkarsın diye girmez hiç bilde çizgi film izler yada faccebooktaki oyunları oynar (yani benim faceedeki oyunları ben hiç bilmem oğlum oynuyor)muhahahah
günaydııın,
bugün de açılış benden olsun..
günaydın canım
günaydın kızlar.

Günaydin kizlar,

gözlerimden uyku dökülüyor
günaydın gözüm benimde bugün itibarile gözlerim acıyo((
herkese günaydın....
günaydın ayıp ayıp insan kaynanaya yanmış etü yidümez kötü gelin:)
hepinize gunaydınnnnna.s.
günaydın ben daha ayamadım emme olsun hepinize günaydın

iveeet şimdi çağanın dün geceden sabaha kadaryaptıklarını anlatıyım sizlere 9da çağanı çimdüdük sorasında rezene ıhlamurumu verdim sorasında 150lilik cicibebe yaptım yedi 10.30da uyudu inşallah uyur diye yatırdım 11.30 da bir baırtı koştuk hemen çağan ağliii normal bu bebe hep ağliii kalduduk gezdüdük baktım olmuyo hala ağlii pedituz şurup verdim ayaklarına masaj yaptım zart zart osurdu sorababası tekrar salladı uyudu bu aradasaat 1 oldu uyudu ben kalktım mama yaptım pirinç unu 170 cclik saat 2de gene bas bas ağladı gene kalktık gezindik gene osurdu etti ıhındı gene rezene verdim içti mama verem dedim istemedi tekraruyudu yatırdım 3de tekrar uyandı mama verdim yemedi o arada benim göğüslerim taştı baktım olmıcak verdim memeyi halbuki kararlıydım memevermicektim dün gece ama o saate sağmayı gözüm almadı iki memeyide 30 dakka boyunca emdi bilin bakalım kaça kadar uyudu tabiside 4.5 kadar 1.5 saat rekor kırdı((( sorasında her saat başı ağırdı 7.30dada kafaya kadan sıçtı ve uyandı heee bu arada gece bide gaz çıkartırıcı fitil attım ama ne ara attım bilmiyom uyku sersemi şimdide koydum anakucağına dedesile oynuyo nasılmış gecemiş
kalkam julli gibi kötü gelin olmıyım kaynatama kahvaltı hazırlıyım hemide mikeemmel kahvaltı :))))
hadi bakam ne yapam ben bu bebeye nasıl besleyem memede vemesem uyumuyo vesemde uyumuyo şaştım kaldım akıl verin baaa fikir kalmadı zatii((

ben de bu gece güya erken yattım,ben yattıktan 1 saat sonra beril hnm mızıladı,
saate baktım daha 3 saat dolmamış,salladım tekrar uyudu,sonra ben uykuya tam geçmeden eşim geldi,
anahtarını evde unutmuş tlf çaldırdı,zile bastı:mymekana kapıyı açtım,yattım uyuyamadım,
bari yatsı namazını kılayım dedim hazır uyanıkken,
sonra gene uyuyamadım,beril ha uyandı ha uyanacak derken,bir türlü uyku tutmadı,
sonra beril uyandı onu emzirdim, yatırdım baktım saat 2 ye geliyor,
4,5 a doğru tekrar uyandı küçük hnm,emzirdim 5'te yatırdım,6'da kesin uyanış yaptı,
gaz sancısı mı vardı,kaka yapmaya mı çalışıyordu nedir mızılayıp durdu beni uyutmadı,
eşim bugün işe erken gideceği için berili ona devredemedim,ben uykusuz kaldımmirmirmirmir
işe gelince beril emdi uyudu,bıraktığımda mışıl mışıl uyuyordu yavrukuşum,
şimdi onun yanına yatıp uyumak vardıboshayallersmile

Son düzenleyen: Moderatör:
kocana:))))) ben bu ara gıcığım yaa herşey müstehak kocalara:))))

koceme yedirmem ona baklava börek yaparım ben bayanssulusmile

bu arada cağan ben cok yiyo gaz olması normal
bence onun uyanması aclıktan değil gazdan
biraz yedirmemeyi dene cadıcım
okadar seyi biz bile yiyemeyiz yazık tosuna

bebe gazı oldukca emmek yada yemek istersim..

katılıyorumolumunekankayizsmile ben de aynılarını dicektim

gunaydinnnn
mehlikaa gerçekten işin zor gerçi ben de geçe kaç kez kalktim hatirlamiyorum,işte olmak tabi çok daha zor

bu sabah inek sutu verdim 20 ml.insallah sorunsuz sindirir alerji falan yapmaz....

cadalozcum sence çağana fazla yedirmiyomusun tosuncukmu yapacan çocuğu kırkpınar güreşlerinemi göndericen yavruyu kaydirigubbakcemile3 gece fazla vermemeye çalış 150cc bebe bisküvisi pirinç unu(bence bunu gece yatarken verme ağır gelebilir) seni emio bence çok veriosun. keremde gece uyanıyor ama oynamak için uyanıyor oynayalım demeye getiriyor yada çok susuyor su içmek için uyanıyor bizim dr.muz gece vermeyi bırak demişti.

gunaydinnnn
mehlikaa gerçekten işin zor gerçi ben de geçe kaç kez kalktim hatirlamiyorum,işte olmak tabi çok daha zor

bu sabah inek sutu verdim 20 ml.insallah sorunsuz sindirir alerji falan yapmaz....

günaydın canım.ben keçi sütü veriyorum sulandırıp dr.muz keçi sütünü gündüz 250cc yi geçmemek şartıyla verebilirsin demişti yoğurdunuda onla mayalıyorum. günde şuanda yaklaşık 70cc veriyorum keçi sütünü

cadaloz hakket ne iyi gelinsin
şimcik kaynanam geldi dısarı cıksaz ekmeği yok muş
simit yerüz dedüüü
bende gayfaltı ettim dedim..
acaba hazırlasamıydm :uhm:

çadıı
şimdi okudum da yazdiklarini :bbo:

bana doktorum su teklif et demişti.acaba su versen daha iyi olmaz mi??belki sadee susuyordur.

ceyce
ohh maşallah geçmişiniz süte.bakalim ben de çok heyecanliyim:))ben nasıl deniem bilmiyorum her sabah 30 ml mi denemeliyim??ve dekaç gun boyunca??

bizde gece 21.30 uyuduk ve 06.00 da kalktık ayy rekor buu rekorrr alışıyor mu artık neee : dr muz kesinlike gece kalkmasını kesecekesin demişti geçen hafta

jiliii

geçmedik.sut varken sut diyor dr.
sut yetmeyince,inek sutu sonra kahvalti,yogurt /muhallebi sonra yogurt yanina çorba ve sonrada evde pişen kıymali sebze diyor

benimki de gece cok kalkiyor acaba susadigi icin mi?
herkes uykusuz kalmis bu gece ben de kac gündür uykusuzum, gece hazirladigim mamalari da yemiyor.
dün normal bizim yedigimiz yogurttan verdim, bi de sebze corbsi taneliydi sindiremedi mi acaa velet.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…