2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

hoşgeldin cadı...anam nezaman düzelecek bu çagan ya nasıl bebe bu böyle allah sana yardım etsin.çıtçıtlı badiyle yatır kiloluya terliyordur sık sık yıka gunde 2 kez falan sen rahatlar hem.

cadalozum ne gazmıs mübarek yaaa
6 ay oldu
senin çağanla bel fıtığı iyice coğalır vallaa..

hoşgeldin cadı...anam nezaman düzelecek bu çagan ya nasıl bebe bu böyle allah sana yardım etsin.çıtçıtlı badiyle yatır kiloluya terliyordur sık sık yıka gunde 2 kez falan sen rahatlar hem.
ay ne yapsam fayda yok uyumiiii delirecem kafayı yiycem yavv
cadalozum ne gazmıs mübarek yaaa
6 ay oldu
senin çağanla bel fıtığı iyice coğalır vallaa..

ivett çoğaldı zatenn saçlarım dmküldü yakında kel kalacam
ya sizdede saçı dökülen varmı acayip akıyto saçlarım serum şampuanlar hak getire tık yok her elimi saçıma atışımda hapazıyla geliyoo kel kalcam resmen hapaz hapaz gidiyo evi hergün süpürüyom dökülmüyo akıyo diyim o dereceyanii

cadı benimde öyle çok dökülüyordu bioblas mı ne ondan kullanıyorum azaldı gibi ama bilmem.

selam oferta hoşgeldin nasılsın..kuzey nasıl?

iyiyim canım sen nasılsın?Kuzeyde çok iyi ama bu aralar emmek istremiyor kafasını hep geriye itiyor nerdeyse zorla tıkıyorum ağzına memeyi .sütten sıkıldı yavrum galiba.memeyi bırakacakmı acaba.

Ayris nasıl peki sıcaklarla nasıl gidiyor

oferta sanırım bu aylarda bebekler emmek istemiyormuş artık.ek gıdaya geçin sizde 6 aydan sonra süütn bir anlamı yokmuş pek.ayriste iyi yıkadım uyudu şimdi.

delf bilmiyorum.bende kanguru sipariş ettim bi siteden hala gelmedi bakalım.allahtan kapıda ödeme seçmiştim:)kanguru hiç sevmiyorum ama denize giderken kucagımda taşıyamam çantam falan olcak diye aldım kumsal uzun arabasıyle gidemem aklıma bu çözüm geldi aldım bakalım naısl bişey
çıkcak umarım kullanabilirim..

ecrin bende şuan o şampuanı kullanıyorum ama benim saçlarım çok falz gürdü iyice azaldılar bide hergün yıkamama rahmen çok dipleri kaşınıyo doktora gittim bişiy eksikliği dedi d vitaminidi sanırım nohut kurufasulye et ye bol bol dedi ilaç vermiyom dedi ama yarın yine gidicem yoksa kel kalıcam ilk başta sebamed kullandım fayda etmiyo çok dökülüyo diye şimdi bioblasa geçtim ama saçsız kalşcam diye korkuyom salınca ne kadan güzel olurdu saçlarım şimdi porsuk porsuk oluyolar moralim sinirleniyo bide her elimi saçımı atışımda hapaz hapaz dökülüyo canım sıkılıyo bu ara çok takıyom saçlarıma kafayı
bide bu klimanın kumadası nerde yanıyom nereye komuş bu salak kocam kumandayı çağan uyurken acuk yellenecem((
hoya nerelerde yaa gelmiş gördüdüm geçmişe acık baktığımda gelmedi cadı karu yoksa daha kaynanasından anasında ayrılamadı sanırsam
esmerim biçim biçim ölürüm ayaz paşası için nerelerde onuda görmedim 2 gündür çabuk birileri beni aydınlatsın zatii çok sıcakk klima kumandası arıyok germeyin benii
delff sendemi gidemiyon tatilee bende gidemiyom bacımmm öhöhöhöhöhhö ağlamak istiyom

cadı..hoya gelmedi daha abisinin dügünü olcak bir ya sonra ancak gelir..
esmer ayaz paşa ile ankaryaa gezmeye gitti yarın semiha sced bety buluşcaklar:)ordan da esmer almanyaya geçip meltem abla posiyle buluşcak sırnaşık şey :roflol:
sen doktora git ama normalmiş bu dönemde dökülmesi merak etme yenisi çıkıyomruş benim zaten iki tel saçım var onlarda gitti:)calliou giib kaldım:roflol:
ya ben alyansımı degiştirmek istiyorum bu bulvarymi ne varya sizce nasıl onlar kabamı olur.birde taşlı var alyansım iki tane benim.normal olanı degişcem fikir?
bu arada kocana neden salak diyorsun kız ayıp:)

bvlgari canım. ama herkeste var onlardan. daha sade bişii bak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…