2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam
ben geldim,jamin canm yazdıklarımın içinde bulunduğum durumla bi alakası yok canım
gerçekler bunlar sadece ben değil kim olursa olsun buraya bişey yazdığı zaman ceap verilmiyor her gelen de sitem ediyo
eskiden önemli değildi ama kadriye ablanın kocasını çok merak ediyordum durumunu cevap alamayınca sinirlendim hayti mesele sonuçta

allah bilir kadriye abla da eşinin durumunu yazmıştır buraya sonra da 1 ya da 2 kişi geçmş olsun demiştir kadriye abla da kırılmıştır kesin ..
geçmişe bakmıyorum ama buradkileri çok iyi tanıyorum
sonra da herkes geçmiş olsun demiştr

hoya öyle diyorsun ama bende sana facede yazıyorum cevap vermiyorsun.sende aynı şeyi yapıyorsun..birde hoya herkes samimi oldugu insanlara daha çok yazıyor
yada onun yazdıgı dikkatini çekiyor.herkes herkese yazacak diye bir kural yok bence.bende giriyorum slm veriyorum ama 10 kişidne 2 cvp veriyor.

sced kabak ve havuctan basladım corbaya bugün patates ve pirinçte eklemedim..
annem bahceden fasulye falan da getirmiş hepsini hazırlayıp doğrayıp karıstırdım buzluğa attım hazır sonra onları yapıcam...

hoyacım hosgeldin..nur nasıl..döndün mü evine

oyy yürütec almam lazım..mama sandalyesi almam lazım..birde oto koltuğu
en iyisi sponsor bulem ben

ecrin vın kullanıyorum ve yazamıyorum faceden ne ileetmiş bu vın
kkye bile zor giriyorum şu mesajı yazmak için ve yollamak için çok uğraştım
faceden cvp yazamayınca burdan cadıyla sana yazem dedim o da zor oldu tam yazdım yollarken yeğenim laptobu kapattı

ahh hoyacım aaaaa çok gergin oldun sen kız.relaks ol biraz.inanki bende topiğin eski tadında olmadığının farkındayım herkes hamileyken yaza yaza bitiremiyoduk yetişemiyoduk şimdi kimsenin girdiği yok canım.inanki biz çalışanlar yoğun olunca çook şeyi kaçırıyoruz ben o yazdığın yazıyı bile görmedim desem inanırmısın.geçmişe dönemiyorum yoğunluktan.

hoşbulduk culi nur çok aksi akşam 8 den 12 ye kadar hep ağlıyor ve sadece bnde duruyor çocuk 6. aydan sora kolik oldu sanursam
önüme geleni yediriyorum sofrayı görünce anne mamm diyor vermezsem saçını yoluyor bi de tam oturuyor

ceyce gergin değilim ben yazılarda mimik yok nasıl olduğum anlaşılmıyor sonuçta çok iyiyim çok da sakinim

haşlayıptamı koydun canım buzluğa?

oyy yürütec almam lazım..mama sandalyesi almam lazım..birde oto koltuğu
en iyisi sponsor bulem ben

sende sponsor ararsan fıstık gibi görümcen var kızım söyle o alır sana.sempatiksalakcinni

nurun fotosunu koyamıyorum vınlan olmuyo face bile zor açılıyo sinir oldum vına

eskisi ile şimdiki bir değil gercekten
o zaman coğumuz doğum iznindeydik
bol bol zaman vardı

şimdi öylemi bebeler ağlıyo acıkıyo kusuyo ben coğu zaman gecmişe bile vakit bulamıyom. pc bütün gün acık ama her zaman bakamıyorum bile..
o yüzden alınma kırılma darılma olmasın kızlar

ceyce gergin değilim ben yazılarda mimik yok nasıl olduğum anlaşılmıyor sonuçta çok iyiyim çok da sakinim

hee şöyle sakin ol canım benim.geçmişsiniz sizde nur hanımla ek gıdaya bende veriyorum hoyacım ne yersem ağzına tıkıyorum dr.yasakladıkları dışında çünkü biz yerken hep ağzımıza ağzımıza bakıyor.dr.götürdünmü peki kolik için?

KIZLAR GEÇMıŞı OKUYAMAZ yeğenim capsloku açmış ne şartlarda yazıyom görün
şimdi de sehpaya tırmanıyo kızlara selam söyleyin sorarlarsa...

maşallah nura
emme devam mı..

haşlayıptamı koydun canım buzluğa?

sende sponsor ararsan fıstık gibi görümcen var kızım söyle o alır sana.sempatiksalakcinni

haslamadan koydum canım...
evet görümce babane anane hepsine birini aldırdık mı bize bişi kalmaz sempatiksalakcinni

ben pek genişim anlaşılan slm cevap verilmesin yada yazdığıma önemsemiyorum anlayabiliyorum çünkü bende yoğun oluyorum işte hep açık kk çoğu yazılanı görmüyorum geçmişe bile dönemiyorum bazen.güzel arkadaşlıklar var burda kızlar onun tadını çıkaralım yeter.

dr.a götürmedim bi de nurun dişi çıkacak çok ishal ve beni hep ısırıyo damağıyla yarın aşısı var o zaman soracam....

KIZLAR GEÇMİŞİ OKUYAMAZ yeğenim capsloku açmış ne şartlarda yazıyom görün
şimdi de sehpaya tırmanıyo kızlara selam söyleyin sorarlarsa...

a.s. soran olmazmı kızım soruolar bizde az kaldı gelcek diyoz.

maşallah nura
emme devam mı..

haslamadan koydum canım...
evet görümce babane anane hepsine birini aldırdık mı bize bişi kalmaz sempatiksalakcinni

eee daha ne istiosun kızım.bir ima etmenle hepsi bir tanesini alsa olduda bitti yani. kayıran mevlam bizi kayırsın zaten.kaydirigubbakcemile2

ecriN taM msj yazacam gör halimi yeğenim capslocka basıyo gitmiyo başımdan

hee ne dyecektim vından facede cevap zor oluyo bura geldim sana cvp yazmaya ama gittin sanırsam

vından resimlere de zor bakıyom

tam size mesaj yazayidum kociş geldi,berilin kıyafetlerini yıkayıp katlayıp çantaya koymuştum onu getirdi,
kreşe 2 hafta giyeceği çamaşırı getiriyoruz 2 hafta sonunda kirlileri götürüyom sonra yıkayıp getiriyoz..
koceyle çıktık bahçeye ben kreşe gittim o işe,
bu ay hem 3-11 çalışacak,
haftada 2 gün haricinde akşamları evde olmucak,
gece evde olacak,geceleri berili ona devredecem hep,ama akşamları kızımla yalnız takileceğüz:gitme:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…