2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

selam kızlar
internete hiç giresim yok hele ki kke ne bileyim sıcaktan heral
araa facede takılıyorum bunalıp çıkıyorum
nur desteksiz oturuyor diş çkamadı uyku düzeni bozuk hala nasıl düzelecek bilmiyorum
ben 10 gibi uyutuyorum sonra herkes sevecez uyutma diye başıma toplanıyor 3 e kadar uyuyamıyor nur
oyuncak oldu zaten 1 ay sonra döneceğiz ben de saldım çayıra mevlam kayıra
6 ay doldu artık elime ne geçerse veriyorum yiyor tabi zararlı şeyleri vermiyorum dr. elime liste verdi ek gıda tarifleri ve zararlı yiyecekler var listede işim kolay
evd neti kapattırdık dönünce çalışmaya başlayacağım artık çok gerksiz geliyor net ne bileyim nedendir
biraz netsiz takılayım yapamazsam açtırırım geri
nurun sol gözü sabaha kadar çapaktan kapanmış çok kötü olmuş dr.u arayayım çayla sileceğim sabah başınıza gldi mi böyle bişey
pazartesi aşı var misafire aşı yollarlarsa yapılacakmış yollamazars da yaparlar zira korktular benden he he
önceki msjmda kadriye ablayı sormuştum kimse bilmiyor mu nerde eşini merak ettim iyi mi acaba

sinemis nasılsın ? havada çok güzel cumartesi işe gelmek ne kadarda nefret bişey böyle ya.

günaydın....
hoya maşallah nur'a oturmyaa başladı hee.çalışmak için erken degilmi?eylülü bekleseydin..

günaydın kızlar
herkesler gezmede herhal...
bizde annanemizi gecirdik birazdan babamız gelcek gezmeye götürcek hava alalım...

hoyacım hayırdır yaa neden girmiyon bakiyim sıkıldın mı bizde...

juli günaydın mı kaldı kızım:))))))akşam oldu beee:)nere gidiyonusss hava çok sıcak sanırım hiç çıkılcak gibi deel.

burdaki herkes abartıyo mu yani
bende senin kadar rahat değilim ne yazık ki
sonuçta bebek büyütüyoruz
sağlıklı olsunlar diye elimizden geleni yapıyoruz
bütün internet siteleri, bebek kitapları, doktorlar 1 yıl inek sütü olmaz derken, ben nasıl inek sütü verebilirim ki çocuğuma
günlük süt bulduğum zaman onunla yapıcam, bulamazsam mamayla yapıcam

arkadaşım doktoruna sor istersen ben dedimki benim dr herhangi bir sütle mayalayabilirsin diyor dedim.inek sütünü direkt içirmek bir yaşındna önce yasak deniliyor.yogurt yapnmayın yasak denilmiyor sonuçda yogurtta degişime ugruyor...günlük süt dedigin sanki başka sütmü alemsin o da inek sütü sonuçta..isteyen istedigi gibi büyütür çocugunu kimse kimseyi ilgilendirmez soru sormuşsun bende kendime ve doktorumun bana önerdigi şekilde cevap verdim...sen çocugunu fanusta büyüteceksen ben bilemem..görmemişin çocugu olmuş modunda yaşamadıgım için bilemicem...

güzelim sen cevap verirken hep kırıcı sözler söylüyosun
"ben sizin gibi abartmıyorum" falan
şimdi yine aynısını yapıyosun
sen fanusta büyüt, görmemişin çocuğu olmuş falan
sözlerine dikkat et
ileri gidiyosun
kocanla kavga ettin diye hıncını bizden mi çıkarıcaksın
benim anlatmak istediğim; yoğurdu, bulabilirsem günlük sütle yapıcam bulamazsam mamayla yapıcam
bi günlük süt var bide uzun ömürlü sütler var
sonuçta bebek yoğurdu olan baby mix'in üstünde bile 6.aydan küçük bebeklere vermeyin yazıyo
bi bildikleri var herhalde
demekki içinde bebeklere dokunacak ağır gelecek maddeler var

lütfen daha fazla uzatmayalım
kocanla barışınca konuşuruz kaydirigubbakcemile3

merhaba kizlar burak uyuyor bir bakayim size dedim birazdan arkadaslar gelecek moskovadan arkadaslarimiz antakyada yasiyrolar dun istanbula gelmsiler yarin da moskovaya doneceklermis gitmeden buraki gorelim demisler cok sevindim onlarin da 1.5 yasinda oglullari var esi rus
bu arada sevcan ecrin ne oluyor size aa cok ayip basiniza gunes gecti galiba yazi dilinde bazen karsilikli konusmak gibi olmuyor yazilanlar yanlis anlasilabiliyor bosuna birbirinizi kirmayin lutfen herkes cocugunu istedigi gibi buyutmek de ozgurdur burda hereks kendi duzuncelerini paylasiyor sonucta kimse kimseyi zorlamiyor kendi doktorunun dedikelrini payalsiyor doktordan doktora bile soylemelr degisiyro sonucta kesin kati kurallar yok hicbir konuda kafamiza uyan metodu uygulariz uymayani uygulamayiz bosuna uzmeyelim yeterki birbirimizi

ay ecrin yeni gördüm bunu..
bende aynısını yapardım eminim
onasıl bişeymişş maşaallah:1shok:sırnaşık şey

kaynımın ınt kafeden yazıyorum
esımle ömerle alışverısten donuyoruz ama sanırım pek kımse4 yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…