2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

juli sen boşver oturamaz daha desteksiz mümkünmü yaa.el kadar bebe kemiklerini yamultcaklar:))

daha 4 aylıkken oturtmayı denemişti zor oturtcak demişti
bugünde dedüküü otururken kemik gelişimi daha iyi olurmmuş yastıklarla sıkıstır otursun dedi

hacı belkide ondan kısa kaldı kızım:2:

ben anamla bi kahve içip geliyim

kızlarr tekrar soruyorum sizinde arada sütünüz su gibi oluyomu

gündüzleri işteyken sağdığım için biliyorum ilk sağmaya başladığımda su gibi çıkıyor hatta 50 ml böyle çıktığı oluyor sonra kıvamı artıyor.uzun süre sağmadıysamda oluyor bazen.

offf yoğurt yaptım olmadı

aranızda aptamil mama ile yoğurt yapan var mı?
neden tutmadı benimki
borcama yaptım
ondan mı acaba
bide içine baby mix yoğurttan koydum 2 çay kaşığı
içine yoğurdu koyduktan sonra karıştırmak mı lazım

aynen canım yaa baya bi su gibi geliyo bazende çok kıvamlı geliyo bende anlamadım

kızlar ben yarın gidiyorum. Ankaradayken arasıra girerim diye düşünüyorum ama olurda giremezsem herkes kendisine, bebişlere iyi baksın. zemuszemus

sebepte bu zaten
kızı duyarmış görürmüş bide ramazanmış
anlıcanız yine tık yok

o kadar aldım kremi elime acıldım sacıldım
o naptı
geldi kızını sevdi konustuu gittii

juli bu senin yazın eski topikte gördüm:))))))))))ne güldüm sanaaa.

münasebetsiz karı alsanaalsanasmile ne seriyon kirli çamasırlarıı
sen de mart kedileri gibi az dolanmazdın unutma :roflol:

90 ml su ile 3 ölçek mama yaptım
borcama döktüm
içine 2 çay kaşığı baby mix koydum
ama hiç karıştırmadım
karıştırmak mı lazım acaba
iyice sardım borcamı
ama tutmadı

canım ben kavanoz mamaları varya onda yapıyom tam oluyo
önce yoğurdu baska kaba alıp biraz mama ile sulandırıp öyle kouyom sonra karıstırıyom..

bende o kavanozlara yapim bari
bide ben yoğurdu mamayla hiç karıştırmamıştım da

sevcan ben normal sütü ılık yapıyorum hafif sıcak gibi sonra minik mama kavanozuna koyuyorum içine bir çay kaşıgı kadar normal yogurt atıp karıştırıyorum guzelce sarıyorum 4 saat sonra dolaba koyuyorum oluyor..
mama veya baby max.ile yapmana gerek yokkki.

ecrin ben burdaki marketlerde günlük süt bulamadım
o yüzden mamayla yaptım
sen hangi yoğurdu ve sütü kullanıyon?

iyi geceller bayanlar. bu gün arkadaşım doğum yaptı, videosunu hemen facebooka koymuş ailece merak ettik ona bakmaya açık bu saatte, ben de bi buraya bakayım dedim.
biz de yazlık sezonunu açıyoruz. bu hafta sonu yazlıkta olucaz. pek istemiyorum yazlığa gitmeyi aslında, nefret ediyorum demeyeyim, çok sert olur ama hiç ama hiç hoşalnmıyorum yazlıktan. cümbür cemaat gidince kendimi hiç rahat hissetmiyorum orda, şimdi i de bebekle... belki o moral kaynağım olur orda..

şimdiden herkese güzel, bol dinlenceli, bol gezmeceli bir hafta sonu diliyorum. iyi geceleeeeeeer...

sevcan ben normal süt alıyorum aman okadar abartmaya gerek yok die düşünüyorum gunluk süt keçi süüt vs gibi.bizim dr normal sütle normal yogurtla maya dedi bende öyle yapıyorum...ben rahat bir insanım okadar detaylarla ugraşamam..bu ülkede yaşıyor bu ülkede ürünler naısl yetişiyorsa onları yiyecek sonuçta avrupa giib denetim olmadııgna göre nekadar kontrollu olabilirimki...biz bukadar özenlemi büyüdük...içim süt alıyorum herhangi bir yogurtla mayaladım şimdi mayaladıgım yogurttan sürekli bir kaşık ayırıyorum onunla mayalıyorum..
ben bazı şeylere dikkat ediyorum okadar...mesela kavanoz mamayı şuan için kullanma taraftarı degilim zaman ne göstrerir bilemem...meyve muhallebi yogurt kendim yapıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…