2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

juli desteksiz mi oturacakmış şimdiden yoksa hiçmi oturmuyor kucakta falan?
kavanozlara bende pek sıcak bakmıyorum nedense..biizm dr da istemedi kavanoz çalışanlara önerebilrim dedi evdesin işin ne yap demek işstedi bana:)

hee ben kahvaltıya yumurta sarısı koyuyorum, doktor başlayabilirsin dedi.
1/4 kadar koyuyorum.

yess bana göre işte.
ben kavanoz veriim meyveyi.
ama benim manyak bebe ev meyvesi istemediğinden fast foodcu benimki.
ev çorbası-kavanoz meyvesi istii

Devam sütünün aslı inek sütündeki sindirimi zor olan ve alerji yapabilecek enzimleri fabrikasyonda çıkarıp içerisine bebek damak tatdına uygun eklemeler yapılarak kurutlan süt.Bir anlamda süttozu.

Bebekleirn o tadı beğenmeleri için ne ekledikleirni bilmiyorum.Drlar genel olrak inek sütüvb önermiyorlar.Sonuçta bu çocukların çoğu anne sütü alıyor.Şişe şişe,biberon biberon inek ya da keçi sütü verecek değiliz ya.Yapacağım yarımçaybardağından az keçi sütüyle sabah kahvaltısı hazırlamak.Ben o yüzden formül süt kullanmayacağım.Bakalım benim dr ne diyecek?Kansızlık da olmaz sanırsam zaten kan ilacı kullanıyoz.

eferim saa esmer patron seni ayın elemanı seçer artık:)birde resmini asar iş yerine:)
yarınmı giidyon sen ankaraya uçaklamı otobüslemi?

blu bence verme hazmı zordur yumurtanın ve daha kuçukler..muhallebi çorba meyve ver şimdilik 7.ayda geç..

tamam canım sağolasın. gerçi hala kararsızım verip vermemek konusunda da eğer verirsemde nasıl vercemi bileyim

ben 1/8 oranında başladım yavaş yavaş arttırdım canım.
kahvaltıya başladıktan 2 hafta sonra koymaya başladım yumurta sarısını

eferim saa esmer patron seni ayın elemanı seçer artık:)birde resmini asar iş yerine:)
yarınmı giidyon sen ankaraya uçaklamı otobüslemi?

cıkks resmimi asmasın para versin baa.
uçakla gidiyom. otobüsle hayatta o kadar saat durmaz ayaz.
1,5 saat izmite gideken bile sıkıldıydı sabit durmaktan.

culi kendi genlerin bozuk kızın genlerini bozdun haa bodur piliç etcen onu da :roflol:
daşş gibim hatunum kızımda anası gibim daş gibi :dilcikar:
desteksiz oturması lazımmıs hacı nası olcaksa o iş :uhm:
ben 1/8 oranında başladım yavaş yavaş arttırdım canım.
kahvaltıya başladıktan 2 hafta sonra koymaya başladım yumurta sarısını

[/B]

bana bir yumurta sarıdı dedi az maz basla demedi bu herif...

daşş gibim hatunum kızımda anası gibim daş gibi :dilcikar:

desteksiz oturması lazımmıs hacı nası olcaksa o iş :uhm:

bana bir yumurta sarıdı dedi az maz basla demedi bu herif...

melisada yumurtayı götürecek potansiyeli gördü demek ki hacı

desteksiz nasıl oturcek yavv.
benimki desteksiz oturunca çuval gibi yüzüstü düşüyor sonra da kıkırdıyor

juli yanakistan zor oturur o kiloyla devrilir durur be:))oguzhan beymi gşidiyorsun deseydin sence bu otururmu bu kiloyla:)kaydirigubbakcemile2

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…