2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

kolay gelsin ben de diyorum neden esmerden hiç ses çıkmıyor

bncede düşünme sıkma olan oldu bundan sonra hepimiz için diyorum çok dikkat etmek lazım allah korudu
o gün eşim düştükten sonra ki görüntüsü hakkında diyorki geldiğimde kedi gb benzetme olarak kolları ve bacakları yerde gövdesi yukarıda sürünen bebekler gbyukardadyı sanki melekler tutyor derler ya resmn olayı yaşadım diyor

senin yavrununuda melekler tutmuş .hemen bi sadaka ver ilk gördüğün fakire

oğlan 6 aylık oldu ben 5. adetimi gördüm dün kaydirigubbakcemile3

esmer face ilgili biiş sormuştum bi cvp versen diyorum sen bilrisn eminim

rylai çok geçmiş olsun cnım verilmiş sadakanız varmış çok şükür birşey olmadı harap etme kendini ltf.

rylai çok geçmiş olsun cnm,Allah korumuş,
Rabbim hepimizin meleklerini her daim korusun:Saruboceq:

feyza buldum aradığın soruyu ama onu düzeltmesini ebnde bilmiyorum.
bende bir arkadaşımın bana gelen iletilerini yanlışlıkla engelledim ama düzeltemedim geri.
gerçi benimki çok da önemli biri değil

kızlar bebeklere kurabiye yapmıştınız
tarifini yazar mısınız

bide ıhlamuru nasıl veriyosunuz bebişlere
Eren arada hafif hafif öksürüyo
ıhlamurun içine başka bişey katıyo musunuz?

Ihlamur Nasıl Demlenir ?
Ihlamur çayı : 1 tatlı kaşığı ince şekilde kıyılmış ıhlamur 1 bardak kaynar suyla haşlandıktan sonra 5-6 dk demlenerek içilir. Gün içinde 2-3 bardak içilebilir. Ihlamur çayı çiçek ve yaprak karışımından yapılır. Her içimde taze olarak hazırlanmalıdır.

Bilinen bir yan etkisi olmamasına rağmen her bitkisel ürün kullanımı gibi aşırı miktarda ve uzun süre kullanımı tavsiye edilmez.
(alıntı)

kızlar bebeklere kurabiye yapmıştınız
tarifini yazar mısınız

bide ıhlamuru nasıl veriyosunuz bebişlere
Eren arada hafif hafif öksürüyo
ıhlamurun içine başka bişey katıyo musunuz?

cnm kızlar kök zencefil de katıyorlarmış bir de pekmezle tatlandırıyorlarmış,
ben de dün kök zencefille yaptım,ama beril şurup sanıyor içmiyor,
sulukla ve biberon başlığıyla vermeme rağmen..
zorla 10-15 ml kadar içirebildim..

hahahaa mehlika senin bıcırıkta az değil yaniii..........

rylai çok çok geçmiş olsun Allah korumuş daha fazla üzme kendini bebişin annesi üzülürse daha çok üzülür biliyorsun

Meltemcim öpüyorum seni canım yazıp çıkmak zorunda kaldım öğlenleri koştur koştur eve gidip geliyorum

sceddeu çok teşekkürler cevaplamışsın sorumu bende denemek istiyorum bu yöntemi gerçi annemde ne kadar uygulayabilirim bilemiyorum artık oğluşumla kalabalık bir evde yaşıyoruz annem, babam, 2 erkek kardeşim ben ve eşim emzirirken bile zorlanıyorum habire her duyduğu sese kafayı çeviriyor herşeyi üzerine alınıyor benim meraklı oğlum bir dahada memeyi tutturamıyorum uyutmaya çalışırkende öyle her sese tepki veriyor tam dalacakken faltaşı gibi açılıyor küçücük gözleri...

ecrin dün emzirmekten bahsetmiştik tesisler rüyada açılmış canım hayırlı olsun rüyan hayır olsun...

kızlar merhaba
eşimin işyerinin cmts günü bursa gezisi var
aileli eşim gidelim diyo çok istiyo
taha hasta olur diye korkuyorum
kafam karıştı ne yapsam sizce gitsem mi ?
havalar sıcak çoçuk yolda kötü olur mu

cnm biz hafta sonu agvaya gittik o yağmurda çok şükür hastalanmadı ama arabada çok mızmızlandı kucak istedi ana kucağında çok sıkıldı kucak muhabbetinide istemeyerkte olsa yaşadık bu yüzden..özel araba ile gidersen istediğin zaman camı aralar istediğinde kapatırsın istediğinde kucağına alırsın arka koltuk tamamen sana ait olmalı o zaman sorun olacağını düşünmüyorum

merve süt sagıp annene bıraksan başbaşa gidin işte ne guzel:)kendimi çok gaddar gördüm:)

hiçç olmaz canım bu kadar kısıtlama kendini gidin tabii. değişiklik olur. benim arkadaşım 6 aylık bebekle amerikaya gitti 1 aylığına tatile

evet ya çok fena kök söktürüyor bana,
şurupları kızların tavsiyesiyle enjektörle veriyorum artık,daha kolay oluyor:lepi:
beril de aynen uras gibi emerken en ufak seste hemen bırakıyor,
kreşteyken ayrı odaya geçip öyle emziriyorum evdeyken de eşim hiç ses çıkarmıyor işaret diliyle anlaşıyoruz beril emerkenkaydirigubbakcemile3
uyuturken de öyle...

cnm bence gidin değişiklik olur,tahanın da hoşuna gider bence,farklı ortamlar görmek..

canım özel arabayla gitmiycez feribotla geçiçekmişiz bursa ya

merve süt sagıp annene bıraksan başbaşa gidin işte ne guzel:)kendimi çok gaddar gördüm:)

bende düşündum aslında kaynanama bırakmayı eşimim tuturdu taha yı da götürelim diye

hiçç olmaz canım bu kadar kısıtlama kendini gidin tabii. değişiklik olur. benim arkadaşım 6 aylık bebekle amerikaya gitti 1 aylığına tatile

eşimin bi arkadaşı 10 aylık bebeğini getirecekmiş ama ben korkuyorum fisfisfis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…