2010 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

rylai çok geçmiş olsun çok üzüldüm ya..bişey olmamış çok şükür üzme kendini okadar..allah korumuş verilmiş sadakası varmış.kızlar birde bebekelriniz için 1 2 lirada olsa sadaka mutlaka verin zira belaları def eder.bende çok korkuyorum yüürüyen merdivenlerde bazen eşim indirelim diyor yok diyorum asonsörle gidiyorum.

hemşire yakın sayılırız avrupa yakası en azından:)))ben emzirmiyorum oluyordum gunum geçiyor.foruma gel buluşalım:)

ay canım ya çok geçmiş olsun. allah korumuş. öyküye gözlerinin içine baka baka özür dile, ben de geçen medivenden düştüğümde kötü olmuştum. defalarca özür diledim kızımdan,bana iyi geldi.

hemşire yakın sayılırız avrupa yakası en azından:)))ben emzirmiyorum oluyordum gunum geçiyor.foruma gel buluşalım:)

zaten çok kıskanıyorum sizi, buluşmalar, kahvaltılar falannn ohhhhhh ne güzel, herkes birbirini tanıyo. ben de biraz daha kaynaşayım dedim de bi dahaki buluşmaya gelmek istiyom yaniiiiiii....
ben doğum yaptığımdan beri olmadım yaaa. 6 aya kadar olmayabiliyo ama bu ayda olmazsam bi doktora gidicem artık.

oy canım sıkılıyor kaçgundur çıkamadımya evden foruma mı gitsem ne:)evde ekmek de yok aç kaldım:)

Rylai
Cok gecmis olsun burda merdiven yasak benim büyük oglan asansörü beklemez kosar kafam iki tarafta aklim ikisnde oluyor alisverise gittim Allah korumus bundan sonra daha dikkatli olursunuz takilip kalma vicdan azabi cekilir sey degil.

Hemsirem
Nickmi degistin yoksa tanismadikmi? Hava güzelmis sefaniz olsun.

Ecrin
Esim kova büyük oglan ay burcu kova senin gene kizin olsun kismeti öyle ise kova erkekleri cekilir gibi degil canini cikartir adamin.

ahh ecrin asansör aklıma gelmedi halbuki daha önce asansör kullanıyodum insana kal geliyo bazen,hemşirem sanada geçmiş olsun bilmiyodum düştüğünü dilememmi binlerce defa diledim ama yok kendime kızgınlığım hiç gitmiyo fena etkilendim elim kırılsaydıda ellemeseydim diyorum eşim tek başına halledicekti belkide ben dengeyi bozdum gece öyküye bakmaktan bi gram uyumadım tamam çoocuk bu düşe kalka büyüycek ama düşmesi başka düşürmek başka

Büyük oglanda tam hatirlamiyorum ama yasina yakindi herhalde regl oldugumda cünki 14 aylikken spiral taktirdim regliyken gitmistim.Ctesi 5 aylik oluyoruz ama gene tik yok bu sefer kesin menapoza giriyorum yada girsem artik ta su korunma derdinden kurtulsam.

Ecrin Istanbul dasin ve evde oturuyosun burda olsan napardin canim ya kaz mezari gir icine yat yani durum öyle berbat.Cik gez bak bi sürü yeni yerler acilmis ben netten fotolarina bakiyorum senin imkanin var gez.istanbul avrupaya100 basar dogdugum yer diye demiyorum ama cok yeri var gezmelik

oyy meltem abla çok güldüm kaz mezarı gir yat heeee:)))allah seni napmasın..zaten bende geziyorum sürekli benim canımda sorun var sanırım annem öle diyo çok sıkılıyorda:)))

Rylai çok geçmiş olsun ama kendini yipratma o kadar.bazı şeylerin önüne geçilmiyor.hem emin ol bundan sonra çok daha dikkatli olaaksin.bu ya da daha kotusu hepimizin başina gelebilir Allah korusun dedigin gibi vicdan azabi çektirtmesin...çok şükür ki birşey olmamış...

şekerim yaa neymiş bu yöntem kısaysa yazarmısın
herkese selamlar bu arada...

uyku saati geldiğinde bebeği yatağına yatırıyorsun
eğer ağlarsa kucağına alıyorsun
sakinleştiği anda tekrar yatırıyorsun
bu şekilde devam ediyo
bu arada onunla sakin sakin konuşuyorsun
tabi bi anda bebek bu durumu kabullenmiyor
ama sabırla yaklaşık 1 hafta boyunca bunu yaparsan
bebek bu duruma alışıyor ve yatağına yattığında uyuması gerektiğini anlıyor

haticecim mesaj attım sana canım web adresini
çok teşekkür ederim canım

çok geçmiş olsun Allah korumuş

çok üzüldüm canım ya geçmiş olsun benim kızda pazar akşamı kanepeden düştü uyunmış açık kanepeden nasıl becerdiyse düştü
o anı şuan gözümde canlandıryorum resmen allah korumuş inanamıyorum
yürüyen merdiven sert zemin çıkıntıları çok allahtan eşin tutmuş allah korumuş

çok çalışıyorum gene bugün.
geçmişe bakamadım ama rylai bi kaza atlatmışın. çok geçmiş olsun yaa.
korkmaz mı insan aklı çıkar tabiki de.
Allahtan yakalamış eşin hemen.
Allah betetrinden saklasın.

çok sağol cnm gerçekten dediğin gibi önüne geçilmiyor bişey olabileceğini bile bile yapıyosun insanın basireti bağlanıyo sanki

sağol cnm sanada geçmiş olsun tabiki düşücekler ama dediğim gibi düşmesi başka düşürmek başka biz resmen düşürdük çocuğu onu affedemiyorum allah korudu gerçekten yakalamasaydı düşünmek bile istemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…